Wielkopolska - Zaplanuj weekend na sportowo

JAC
Kolejorz gra w piątek z Wisłą Kraków
Kolejorz gra w piątek z Wisłą Kraków Marek Zakrzewski
Przedstawiamy plan sportowych imprez w regionie, które odbędą się w najbliższy weekend.

PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań - Wisła Kraków, ekstraklasa, piątek, godz. 20.30, stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych, II liga, sobota, godz. 15, stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.

Tur Turek - Chrobry Głogów, II liga, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Sportowej w Turku.

Polonia Środa - Unia Swarzędz, III liga, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wlkp.

Sapa Lubuszanin Trzcianka - Sokół Kleczew, III liga, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Piotra Skargi w Trzciance.

GKS Dopiewo - Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Polnej w Dopiewie.

Górnik Avans Konin - Victoria Koronowo, III liga, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Dmowskiego w Koninie.

Piast Kobylin - Lech Rypin, III liga, niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Strzeleckiej w Kobylinie.

Medyk Konin - Mitech Żywiec, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Podwale w Koninie.

Polonia Poznań - Medyk II Konin, I liga kobiet, sobota, godz. 15, stadion przy ul. Harcerskiej w Poznaniu.

IV LIGA - grupa północna
sobota: Fogo Luboń - Błękitni Owińska (12), Pogoń Lwówek - Leśnik Margonin (15), Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Infrabet Chodzież (16), Noteć Czarnków - Mieszko Gniezno (16), Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sparta Złotów (16), 1922 Lechia Kostrzyn - Czarni Wróblewo (17), Grom Plewiska - Warta Międzychód (17); niedziela: Polonia Nowy Tomyśl - 1920 Mosina (16).

IV LIGA - grupa południowa
sobota: Sparta Konin - Victoria Września (16), Ostrovia Ostrów - Obra 1912 Kościan (17), SKP Słupca - Biały Orzeł Koźmin (17), LKS Ślesin - Stal Pleszew (17); niedziela: Centra Ostrów - Płomyk Koźminiec (11), LKS Gołuchów - Korona Piaski (12), Victoria Ostrzeszów - Dąbroczanka Pępowo (16), Kasztelania Brudzew - Grom Wolsztyn (17).

HOKEJ NA TRAWIE
Pocztowiec Poznań - AZS AWF Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14, stadion przy ul. Przystań 1 w Poznaniu.

Warta Poznań - Polonia Środa, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 16, stadion AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

ŻUŻEL
Unia Leszno - Unibax Toruń, ekstraliga, pierwszy mecz półfinałowy play-off, niedziela, godz. 18, stadion im. A. Smoczyka przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.

Start Gniezno - Lotos Wybrzeże Gdańsk, I liga, niedziela, godz. 17, stadion przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.

Litex Lubawa Ostrów - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin, II liga, niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp.

PIŁKA RĘCZNA
Nielba Wągrowiec - Vive Targi Kielce, PGNiG superliga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.

SIATKÓWKA
II turniej kobiet o Puchar Burmistrza miasta i gminy Murowana Goślina; udział biorą: Siódemka Legionovia Legionowo, PTPS Piła, Impel Gwardia Wrocław, KS Piecobiogaz Murowana Goślina, piątek - godz. 16, sobota - godz. 10 i 15.30, hala przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie.

WIOŚLARSTWO
38. Światowe regaty masters, piątek - godz. 9, sobota - godz. 9, niedziela - godz. 14, tor regatowy Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.

BIEGI
XVIII Bieg Olimpijski Racot 2011, sobota, godz. 11, stadion hippiczny w Racocie koło Kościana.

WĘDKARSTWO
Grand Prix Wielkopolski w wędkarstwie spławikowym, niedziela, godz. 10, nabrzeże Warty przy moście św. Rocha w Poznaniu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie