WIŚLACKI POJEDYNEK W KRAKOWIE - Górą Biała Gwiazda

JAC
Krakowska Wisła, ciągle myśląca o obronie mistrzowskiego tytułu musiała wygrać z płocka imienniczką. Pod Wawelem tak też się stało, bo gospodarze, mimo że grali przeciętnie, to od początku przeważali.

Krakowska Wisła, ciągle myśląca o obronie mistrzowskiego tytułu musiała wygrać z płocka imienniczką.

Pod Wawelem tak też się stało, bo gospodarze, mimo że grali przeciętnie, to od początku przeważali. Prowadzenie dla krakowian uzyskał w 39 minucie Paweł Kryszałowicz (nr14 na zdjęciu), który wykorzystał błąd Dariusz Romuzgi. Na 2:0 podwyższył rezultat w 65 minucie Paweł Brożek, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marka Zieńczuka. W 83 minucie swojego drugiego gola w tym meczu zdobył głową Kryszałowicz. Wysoką wygraną krakowian 4:0 zapewnił pięknym strzałem z 30 metrów Konrad Gołoś.