Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wojsko sprzedaje domy i mieszkania! Można je kupić wyjątkowo okazyjnie. Oto nowe oferty od AMW! Zobacz ceny i zdjęcia

Katarzyna Kulik-Libuda
Katarzyna Kulik-Libuda
Oferta AMW jest bogata. Znajdziemy w niej mieszkania i domy zarówno w dużych miastach, jak i miasteczkach powiatowych. Zobacz, jakie obecnie mieszkania można kupić od wojska. 

Zobacz zdjęcia i ceny >>>
Oferta AMW jest bogata. Znajdziemy w niej mieszkania i domy zarówno w dużych miastach, jak i miasteczkach powiatowych. Zobacz, jakie obecnie mieszkania można kupić od wojska. Zobacz zdjęcia i ceny >>>AMW
Szukasz mieszkania lub domu w atrakcyjnej cenie? Warto sprawdzić ofertę Agencji Mienia Wojskowego! Na licytacje wystawione są zapomniane powojskowe tereny, działki, ale i nieruchomości, w których można mieszkać. Oferta AMW jest bogata. Znajdziemy w niej mieszkania i domy zarówno w dużych miastach, jak i miasteczkach powiatowych. Zobacz, jakie obecnie mieszkania można kupić od wojska. Zobacz zdjęcia i ceny.

Wojsko sprzedaje nieruchomości. Pod młotek idą zapomniane powojskowe tereny, działki, ale i lokale, w których można mieszkać. Zainteresowanie jest spore.

Wojsko sprzedaje mieszkania i domy

Nieruchomości od wojska są przeznaczone zarówno do sprzedaży, jak i najmu. Wśród nich znajdziecie m.in. mieszkania, lokale użytkowe oraz działki. Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje nieruchomości na terenie całego kraju.

Wśród ofert, które Agencja Mienia Wojskowego udostępnia na swojej stronie, znajdują się zarówno mieszkania i domy w dużych, jak i mniejszych miastach.

Mieszkanie lub dom od AMW. Oto oferty z listopada i grudnia 2023:

Wybraliśmy dla Was najciekawsze oferty z najbliższych przetargów Agencji Mienia Wojskowego. Sprawdźcie, jakie nieruchomości można aktualnie kupić od wojska.

Zobacz także: Te kwiaty doniczkowe zwalczają smog! Ułatwiają odpoczynek i zasypianie. Koniecznie postaw je w sypialni

Zasady nabywania nieruchomości od Agencji Mienia Wojskowego

Sprzedaż nieruchomości przez Agencję Mienia Wojskowego regulują w szczególności przepisy:

  • Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami,
  • Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości,
  • Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej z dnia 29 września 2016 r. w sprawie sprzedaży lokali mieszkalnych przez Agencję Mienia Wojskowego – w przypadku lokali mieszkalnych zbywanych na rzecz osób uprawnionych,
  • Zakup nieruchomości w trybie przetargowym uregulowany jest w szczególności przepisach ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami oraz rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości.

Podstawową formą przetargu stosowaną przez Agencję Mienia Wojskowego jest przetarg ustny nieograniczony. Forma ta pozwala na uczestnictwo w przetargu nieograniczonej liczby zainteresowanych podmiotów, a ponadto charakteryzuje się stosunkowo prostym trybem i przejrzystością procedury (licytacja według zasady „kto da więcej”).

Kup mieszkanie lub dom od AMW. Oto oferty z listopada i grudnia 2023:

Informacje i zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Agencji Mienia Wojskowego.

Obserwuj nas także na Google News

Miejskie Historie - Trzcianka:

od 16 lat

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Wojsko sprzedaje domy i mieszkania! Można je kupić wyjątkowo okazyjnie. Oto nowe oferty od AMW! Zobacz ceny i zdjęcia - Głos Wielkopolski

Wróć na poznan.naszemiasto.pl Nasze Miasto