Wszystko jasne

JAC
Dobiegła końca runda zasadnicza rozgrywek I ligi hokeja na trawie seniorów. Liderem po tej części sezonu został poznański Grunwald, ktory w ostatnich spotkaniach pokonal na wyjeździe Start Gniezno 7:2 i Pomorzanina ...

Dobiegła końca runda zasadnicza rozgrywek I ligi hokeja na trawie seniorów. Liderem po tej części sezonu został poznański Grunwald, ktory w ostatnich spotkaniach pokonal na wyjeździe Start Gniezno 7:2 i Pomorzanina Toruń 12:1. Na drugim miejscu uplasował się mistrz Polski – Pocztowiec, który rozgrywał ostatnie mecze na Pałukach. W Rogowie pocztowcy niespodziewanie zremisowali 2:2, natomiast w Gąsawie zwyciężyli 2:1. Właśnie drużyna z Gąsawy, po sobotnim zwycięstwie z Polonią Środa 3:0, zapewniła sobie czwarte miejsce i udział w walce o medale tegorocznych mistrzostw Polski. Trzecią lokatę już wcześniej wywalczył Pomorzanin Toruń.
W półfinałach (9-11 czerwca, do dwóch wygranych) Grunwald zagra z Gąsawą, natomiast Pocztowiec zmierzy się z Pomorzaninem.
Boje finałowe i o brązowy medal zaplanowano na 23-25 czerwca. Z I ligi spadła Ósemka Tarnowskie Góry, która w najwyższej klasie rozgrywkowej występowała tylko przez sezon.
Natomiast już we wtorek hokeiści Pocztowca wyruszają do Anglii, gdzie w dniach 1-4 czerwca wezmą udział w turnieju finałowym o Klubowy Puchar Europy.