Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 39 i Senatu z okręgu nr 91

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Sprawdź, na kogo możesz głosować podczas wyborów parlamentarnych 13.10.2019. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 39 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 91. Na tych kandydatów głosować mogą wyborcy, którzy zamieszkują obszar miasta na prawach powiatu: Poznań. Wybory odbędą się 13 października, ale już teraz możesz poznać kandydatów, na których możesz zagłosować w swoim okręgu wyborczym. Pamiętaj, że udział w wyborach parlamentarnych jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej Polki i każdego Polaka.

Pamiętaj, by zagłosować w wyborach parlamentarnych 13 października.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 39.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 39.
Granice tego okręgu to część województwa wielkopolskiego obejmująca obszar powiatu:

  • poznański
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Poznań.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Jankowiak Wojciech, Skórzewo, administratywista
  2. Zydorczak Włodzimierz Andrzej, Kościan, przedsiębiorca
  3. Krakowiak Julia Maria, Wojnowice, nauczyciel
  4. Kalemba Marcin Krzysztof, Piekary, rolnik
  5. Baumgart Marek Piotr, Kobylnica, ekonomista
  6. Brzezińska Agnieszka Adriana, Poznań, politolog
  7. Błochowiak Arkadiusz Stanisław, Poznań, inżynier rolnik
  8. Manikowska-Krawiec Grażyna Maria, Stęszewko, ekonomista
  9. Pawałowski Sylwester, Poznań, rolnik
  10. Wośkowiak Wojciech Tadeusz, Poznań, handlowiec
  11. Wicher Aneta Iwona, Poznań, prawnik
  12. Frąckowiak Szymon, Skałowo, rolnik
  13. Kaczmarek Urszula Teresa, Plewiska, nauczyciel
  14. Pawłowska Miranda Beata, Swarzędz, doradca klienta
  15. Klimek Rafał, Poznań, ekonomista
  16. Tomczak Michał Bartłomiej, Poznań, prawnik
  17. Włodarczyk Martyna Maria, Poznań, politolog
  18. Kostaniak Olga Sara, Poznań, prawnik
  19. Beer Marek Stanisław, Poznań, inżynier zootechniki
  20. Siemiński Paweł Czesław, Sady, ekonomista

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Emilewicz Jadwiga Katarzyna, Mogilany, politolog
  2. Dziuba Tadeusz Antoni, Poznań, parlamentarzysta
  3. Szynkowski Vel Sęk Szymon Andrzej, Poznań, sekretarz stanu
  4. Stryjska Małgorzata Irena, Poznań, lekarz
  5. Zysk Tadeusz, Poznań, redaktor wydawniczy
  6. Wróblewski Bartłomiej Piotr, Poznań, parlamentarzysta
  7. Sommerfeld Jacek, Koziegłowy, przedstawiciel władzy samorządowej
  8. Czerwiński Zbigniew, Poznań, prezes
  9. Raczkowski Mateusz Kacper, Konin, inżynier produkcji
  10. Żelazny Filip, Kórnik, radca prawny
  11. Stachowiak-Gauden Anna, Stęszew, adwokat
  12. Brzozowska Iwona Anna, Poznań, teolog
  13. Krzyżanowska-Walaszczyk Ewa Urszula, Poznań, architekt
  14. Szelągowski Piotr Adam, Poznań, przedstawiciel handlowy
  15. Bratkowski Wojciech, Poznań, inżynier mechanik
  16. Kuleczka-Drzewiecka Ewa, Chludowo, nauczyciel
  17. Markiewicz Marian Jan, Kostrzyn, inżynier mechanik
  18. Daleszyńska Marta Ewa, Ujście, inżynier zootechniki
  19. Włodarczak Katarzyna Barbara, Konarzewo, pracownik administracji publicznej
  20. Dembiński Krzysztof Henryk, Niepruszewo, dyrektor

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Ueberhan Katarzyna, Poznań, filozofka
  2. Wachowska-Kucharska Anna Małgorzata, Poznań, specjalistka sprzedaży internetowej
  3. Kretkowska Katarzyna Maria, Poznań, nauczycielka
  4. Kania Henryk, Poznań, przedstawiciel władzy samorządowej
  5. Urbańska Beata Kinga, Poznań, specjalista bankowości
  6. Szlinder Maciej Karol, Poznań, filozof
  7. Wojciechowska Magdalena Adrianna, Swarzędz, nauczycielka
  8. Majewski Dawid, Poznań, fotograf
  9. Mondry Marek Ireneusz, Poznań, specjalista ochrony środowiska
  10. Owsianna Halina Maria, Poznań, przedstawicielka władzy samorządowej
  11. Borusińska Renata Teresa, Poznań, artysta grafik
  12. Lewandowska Zuzanna Sara, Poznań, lekarz
  13. Dylewicz Łukasz Mateusz, Poznań, specjalista do spraw kadr
  14. Palus Adrianna, Poznań, studentka
  15. Wróblewski Maciej Jarosław, Poznań, nauczyciel akademicki
  16. Krystek Grzegorz Andrzej, Luboń, historyk
  17. Jóźwik Dariusz Radosław, Sierosław, agent ubezpieczeniowy
  18. Staniewski Marcin, Poznań, farmaceuta
  19. Skurzyński Jakub Marcin, Poznań, radca prawny
  20. Ziółkowska Agnieszka Maria, Poznań, menedżer artystyczny

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Mierzejewski Jakub Piotr, Koło, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  2. Oszmian Ryszard, Poznań, mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
  3. Mączka Paweł Stefan, Dąbrowa, menedżer
  4. Zimmer Paweł, Poznań, technik budowlany
  5. Sakowicz Grzegorz Michał, Poznań, ekonomista
  6. Muszak Aldona, Palędzie, nauczyciel
  7. Socha Justyna Anna, Poznań, dziennikarka
  8. Szczesiak Sylwia, Dąbrowa, promotor marki
  9. Andrzejewski Michał, Poznań, prawnik
  10. Dombkowski Marcin, Poznań, biolog
  11. Andrzejczak Katarzyna Elżbieta, Lisówki, filolog polski
  12. Paech Jan Aleksander, Poznań, ratownik wodny
  13. Dudziak Alicja Maria, Borówiec, technik usług kosmetycznych
  14. Frankowski Michał Aleksander, Poznań, agent ubezpieczeniowy
  15. Heidrych Ewa Grażyna, Poznań, hipoterapeutka
  16. Spieszalski Jędrzej, Poznań, broker ubezpieczeniowy
  17. Świergiel Szymon, Poznań, blacharz samochodowy
  18. Pulik Krystyna Grażyna, Stęszew, spedytor
  19. Karbowski Radosław, Poznań, konstruktor
  20. Malicki Paweł Dawid, Poznań, programista aplikacji

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Jaśkowiak Joanna, Poznań, notariusz
  2. Grupiński Rafał Szymon, Poznań, historyk kultury
  3. Szłapka Adam Stanisław, Poznań, politolog
  4. Dzikowski Waldy, Tarnowo Podgórne, chemik
  5. Gutorska Agata Hanna, Poznań, dyrektor szkoły
  6. Ziółkowski Szymon Jerzy, Zalasewo, sportowiec
  7. Janicka Izabela Anna, Poznań, nauczyciel akademicki
  8. Mazurek Marta, Poznań, nauczycielka akademicka
  9. Wituski Maciej Maria, Poznań, rzeczoznawca majątkowy
  10. Fiedler Arkady Elpidio, Puszczykowo, pisarz
  11. Fabiś-Szulc Karolina Urszula, Poznań, główna księgowa
  12. Pankowski Marek Jerzy, Rokietnica, przedsiębiorca
  13. Kosakowska Magdalena Anna, Kamionki, przedsiębiorca
  14. Wieczorek Nina Magdalena, Poznań, przedsiębiorca
  15. Ignaszewski Bartłomiej Zdzisław, Poznań, przedsiębiorca
  16. Murawa Dawid Paweł, Poznań, lekarz - specjalista chirurgii onkologicznej
  17. Karczewska-Krzemińska Beata, Poznań, ekonomista
  18. Cybulska Wioletta, Poznań, urzędnik samorządowy
  19. Sadyś Izabela, Kostrzyn, urzędnik samorządowy
  20. Sterczewski Franciszek Wojciech, Poznań, architekt

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 91.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 91.
Granice tego okręgu to obszar miasta na prawach powiatu

  • Poznań.

Alexandrowicz Przemysław Józef

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: historyk

Bosacki Marcin Rafał

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: dyplomata

polecane: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 39 i Senatu z okręgu nr 91 - Poznań Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3