PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań - Legia Warszawa, T-Mobile Ekstraklasa, niedziela, godz. 18. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Środa Wielkopolska, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. 23 Października w Tarnowie Podgórnym.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Września, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Sokół Kleczew - Warta Poznań, III liga,sobota, godz. 15. Stadion przy Alejach 600-lecia w Kleczewie.
Nielba Wągrowiec - Pogoń Mogilno, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna - sobota: Lubuszanin Trzcianka - 1920 Mosina (14), Mieszko Gniezno - Leśnik Margonin (15); Sparta Oborniki - Grom Plewiska (15), Warta Międzychód - 1922 Lechia Kostrzyn (15), Sparta Szamotuły - GKS Dopiewo (16); niedziela: Płomień Przyprostynia - Huragan Pobiedziska (13.30), Wełna Skoki - Zjednoczeni Trzemeszno (14), Pelikan Niechanowo - Iskra Szydłowo (15).
grupa południowa - sobota: Polonia 1912 Leszno - Grom Wolsztyn (11), LKS Gołuchów -Victoria Ostrzeszów (14), Kania Gostyń - SKP Słupca (14), PKS Racot - Biały Orzeł Koźmin (14), Olimpia Koło - Włókniarz 1925 Kalisz (15), Dąbroczanka Pępowo - Górnik Konin (15); niedziela: Orzeł Mroczeń - Obra 1912 Kościan (14), Piast Kobylin - LKS Ślesin (14).
Turniej eliminacyjny ME do lat 17, Irlandia - Grecja, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach, Polska - Białoruś, sobota, godz. 17.30, Stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wlkp.
FUTSAL
AZS UAM Poznań - AZS Warszawa, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
KOSZYKÓWKA
Chemat Basket Konin - Pszczółka AZS UMCS Lublin, ekstraklasa kobiet, piątek, godz. 18. Hala przy Alejach 1 Maja w Koninie.
JTC MUKS Poznań - Grot Dekorex Pabianice, I liga kobiet, sobota, godz. 14. Hala POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Lider Swarzędz - AZS Lublin, I liga kobiet, niedziela, godz. 18. Hala przy ul. Świętego Marcina w Swarzędzu
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MON Pol Płock, I liga kobiet, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Batorego w Ostrowie Wielkopolskim.
Drogbruk Kalisz - AZS AWF Katowice, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. H. Sawickiej w Kaliszu.
BC Obra Kościan - Sudety Jelenia Góra, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. W. Maya w Kościanie.
Rawia Rawag Rawicz - Sokół Marbo Międzychód, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Przyjemskiego w Rawiczu Sierakowie.
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Exact Systems Śląsk Wrocław, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 18. Hala przy ul. Zygmunta Starego w Lesznie.
PIŁKA RĘCZNA
KS AP Poznań - Sparta Gubin, II liga kobiet, sobota, godz. 17.30. Hala POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
AZS AWF Volkswagen Poznań - Zagłębie II Lubin, II liga kobiet, niedziela, godz. 14. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Lider Swarzędz - Zagłębie II Lubin, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30. Hala na os. Mielżyńskiego w Swarzędzu (Nowa Wieś).
Sparta Oborniki - Żagiew Dzierżoniów, II liga mężczyzn, niedziela. godz. 14. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
SIATKÓWKA
KS Murowana Goślina - Roltex Zawisza Sulechów, I liga kobiet, play-off, sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Mściszewskiej 10 w Murowanej Goślinie.
Energetyk Poznań - Chemik Police, II liga kobiet, play-off, sobota, godz. 20, ewentualnie w niedzielę o godz. 17. Hala Energetyka przy ul. Bukowskiej w Poznaniu.
AZS UAM Poznań - Orzeł Międzyrzecz, II liga mężczyzn, play-off, sobota, godz. 19, ewentualnie w niedzielę o godz. 12. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
LUKS Wilki Wilczyn - Czarni Rząśnia, II liga mężczyzn, play-off, sobota, godz. 18, ewentualnie w niedzielę o godz. 12. Hala w Wilczynie.
PIŁKA WODNA
DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin, ekstraliga, niedziela, godz. 11 i 18. Termy Maltańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.
SZERMIERKA
37. Memoriał Fechtmistrza Jana Pieczyńskiego, Puchar Polski we florecie kobiet i mężczyzn, piątek, godz. 9 (eliminacje grupowe mężczyzn), godz. 11 (eliminacje grupowe kobiet), godz. 17 finały. Hala przy ul. Głogowskiej w Poznaniu.
TENIS STOŁOWY
Mistrzostwa Wielkopolski Weteranów, niedziela, godz. 12. Hala Zespołu Szkół Integracyjnych na oś. Stare Żegrze w Poznaniu.
REKREACJA
Bieg dla Maćka, niedziela, godz. 11. Teren zakładów Luvena SA przy ul. R. Maya w Luboniu.
Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?