WYJAZDOWA WYGRANA SOKOŁA - Gol w 20. sekundzie

EMKA
Na wiosnę Sokół wszystko wygrywa, a KKS Prosna wręcz przeciwnie. - Fot. M. Kurzajczyk
Sokół Kleczew kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i chyba na dobre pożegnał się ze strefą spadkową. Tym razem podopieczni Adama Topolskiego rozgromili na wyjeździe 4:0 KKS Prosnę Kalisz, który już chyba pogodził się ze ...

Sokół Kleczew kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i chyba na dobre pożegnał się ze strefą spadkową. Tym razem podopieczni Adama Topolskiego rozgromili na wyjeździe 4:0 KKS Prosnę Kalisz, który już chyba pogodził się ze spadkiem.

Pierwszy gol padł już w 20. sekundzie spotkania. Damian Szczepaniak znalazł się przed Patrykiem Mrowcą i nie dał kaliskiemu golkiperowi żadnych szans. Potem jednak do głosu doszli kaliszanie, jednak z ich akcji nic poza tzw. optyczną przewagą nie wynikało. Tymczasem w 37. min. znów zawiodła kaliska defensywa i Szczepaniak podwyższył na 0:2. W 43. minucie trzeciego gola dla gości zdobył Stachowiak. Chwilę potem ten sam piłkarz mógł znów trafić, ale piłkę z bramki KKS-u wybił Damian Ostrychalski.
Po przerwie kaliszanie atakowali, ale nadal grali bardzo nieskutecznie. Tymczasem w 82. min. goście skontrowali. Mrowca próbował zatrzymać Michała Chmieleckiego, który upadł tuż przed bramką. Piłkę dostał Stachowiak i z bliska ustalił wynik meczu. Nie uratowało to jednak kaliskiego bramkarza od ujrzenia czerwonej kartki za faul.