Zawisza – Warta 2:1: Kolejny sparing „w plecy”

Warta, sparing warty
Warta, sparing warty Roger/wartapoznansa.pl
Piłkarze Warty przegrali kolejny sparing. Tym razem ulegli Zawiszy Bydgoszcz 1:2.

Mecz rozegrano w Bydgoszczy. W potyczce pierwszoligowców górą okazali się gospodarze, którzy zimę spędzają na trzecim miejscu w tabeli.

Wynik otworzył w 27. minucie Rafał Leśniewski. Na 2:0 podwyższył tuż po przerwie Victor Agali. Gra w drugiej połowie była jednak dość wyrównana – jedyne, na co było stać warciarzy to jednak jedynie honorowe trafienie Łukasza Grzeszczyka w 70. minucie spotkania.

Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań 2:1 (1:0)

Bramki: 27. Leśniewski, 48. Agali - 70. Grzeszczyk

Zawisza (I połowa): Pejkow - Ilków-Gołąb, Drzymont, Skrzyński, Cuper - Gevorgyan, Markowski, Strąk, Wójcicki, Błąd - Leśniewski.

Zawisza (II połowa): Kasprzik - Stefańczyk, Hrymowicz, Jankowski, Oleksy - Kukol, Drzymont (60 Markowski), Masłowski,Gevorgyan (60. Błąd), Lipiński - Agali.

Warta: Radliński (46. Słowik) - Bella (46. Wichtowski), Mójta, Sobieraj (60. Bartkowiak), Otuszewski (60. Jasiński) - Ngamayama, Magdziarz (46. Jakóbowski), Foszmańczyk (55. Ciarkowski), Grzeszczyk, Bereszyński (46. Piceluk) - Klatt (46. Giel).