Złoty Kask dla Okoniewskiego

LIC
Rafał Okoniewski z ZKŻ Zielona Góra zwyciężył we Wrocławiu w turnieju finałowym Złotego Kasku. Okoniewski zgromadził 14 punktów i przegrał tylko z Wiesławem Jagusiem.

Rafał Okoniewski z ZKŻ Zielona Góra zwyciężył we Wrocławiu w turnieju finałowym Złotego Kasku. Okoniewski zgromadził 14 punktów i przegrał tylko z Wiesławem Jagusiem. O kolejnych miejscach decydował dodatkowy bieg, w którym Tomasz Jędrzejak pokonał Jarosława Hampela i Jagusia.
Podczas zawodów z wrocławskimi kibicami spotkał się Krzysztof Cegielski, żużlowiec Atlasu, który przechodzi obecnie rehabilitację po ciężkiej kontuzji kręgosłupa.
W turnieju wzięło kilku wcześniej awizowanych zawodników, m.in. zabrakło Tomasza i Jacka Gollobów oraz Norwega z polskim paszportem Rune Holty.
Finał Złotego Kasku sędziował Jerzy Kaczmarek z Poznania, dla którego były to ostatnie zawodu w roli arbitra żużlowego.