Nie ma ograniczeń, gdy chodzi o parametry sprzętu: mogą być to laptopy, netbooki czy tablety Nie ma ograniczeń, gdy chodzi o parametry sprzętu: mogą być to laptopy, netbooki czy tablety

Nie ma ograniczeń, gdy chodzi o parametry sprzętu: mogą być to laptopy, netbooki czy tablety (© PhotoMixCompany/pixabay )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

186 mln zł na komputery i dostęp do Internetu dla uczniów, a w razie potrzeby także nauczycieli mogą otrzymać gminy z funduszy Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W projekcie Zdalna Szkoła wystarczy, aby samorząd złożył wniosek, aby otrzymać dotację.

  •  

    Skomentuj

Gminy i powiaty mogą składać wnioski o pieniądze na zakup laptopów, netbooków czy tabletów, a także zdalnego dostępu do internetu, które będą mogły udostępniać uczniom nieposiadającym własnego sprzętu, by umożliwić im udział w zdalnych zajęciach szkolnych.
Jeśli jest taka potrzeba, gminy będą mogły udostępniać sprzęt komputerowy lub dostęp do internetu także nauczycielom. Kwota zależy od wielkości gminy i jest nie mniejsza niż 40 tys. zł.

Elektroniczny wniosek o sfinansowanie zakupu sprzętu komputerowego oraz dostępu do bezprzewodowego internetu należy złożyć do Centrum Projektów Polska Cyfrowa w zakładce Zdalna Szkoła.

Złożenie wniosku jest gwarancją wypłaty pieniędzy. Wszelkie pytania można kierować mailem na adres zdalnaszkola@cppc.gov.pl


obrazek

www.wrpo.wielkopolskie.pl

Linki do profili społecznościowych WRPO 2014+:

  •  Komentarze

Zmieniamy Wielkopolskę

Komentarze (0)

Wydarzenia dnia

Lokalne oferty

reklama

Polecamy

Popularne

Podobne materiały

Hallo

Nowe testy sprawnościowe do policji to bułka z masłem? Praca w policji na wyciągnięcie ręki. "Testy są na poziomie 10-latka" Nowe testy sprawnościowe do policji to bułka z masłem? Praca w policji na wyciągnięcie ręki. "Testy są na poziomie 10-latka"

Nowe testy sprawnościowe do policji są "na poziomie 10-latka". Sprawdź

Dodaj Firmę

Katalog firm