PSŻ Poznań notuje coraz lepsze rezultaty w I lidze. Przed „Skorpionami” jednak bardzo trudne zadanie. W najbliższą niedzielę przyjdzie im się zmierzyć w Gnieźnie ze Startem. Kibice zrzeszeni w SSSŻ Skorpiony apelują, aby jak najwięcej fanów czarno-żółtych udali się do Grodu Lecha dopingować swoją drużynę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Skorpiony w ostatnich trzech meczach nie dały się pokonać rywalom – 7 czerwca pokonały Start Gniezno, a cztery dni później odniosły niespodziewane zwycięstwo w Rybniku. „Rekinom” nie udało się zwyciężyć również w ostatnią niedzielę, dzięki czemu „czarno-żółci” dopisali do swojego dorobku także punkt bonusowy. W tabeli drużyna rozgrywająca swoje mecze na Golęcinie awansowała na trzecią lokatę, co jest zaskoczeniem dla wielu fachowców. Celem „Skorpionów” jest jednak utrzymanie, w którym pomogłoby na pewno wyjazdowe zwycięstwo ze Startem, lub chociaż zdobycie w tym meczu punktu bonusowego.

Kibice zrzeszeni w Stowarzyszeniu Sympatyków Sportu Żużlowego „Skorpiony” apelują do wszystkich kibiców czarnego sportu z Poznania o to, by stawili się oni w Gnieźnie w jak największej liczbie i dopingowali swoją drużynę! Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 21 czerwca o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie.

Zbiórka kibiców planowana jest na 15:20 przed Dworcem Głównym PKP w Poznaniu, by o 15:48 wyruszyć wspólnie pociągiem i dopingować poznańskich żużlowców.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!