W sobotę, dokładnie w dniu premiery swojej płyty - „Kręgi zatoczone w czasie”, grupa Listopad wystąpi w poznańskim klubie U Bazyla.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Muzyka szczecińskiego zespołu Listopad to połączenie artystycznych wizji Michała Węglickiego i Marka Środzińskiego. To ciężkie, choć melodyjne riffy gitarowe będące tłem dla nietuzinkowego głosu oraz zapadające w pamięć refreny i sola, wsparte surowym brzmieniem bębnów i nisko osadzonego basu. Wszystko razem tworzy wybuchową mieszankę dla prawdziwych koneserów muzyki rockowej.

Listopad powstał latem 2007 roku. Obecnie w grupie grają:  Marek Środziński – wokal, Michał Węglicki – gitara, Marcin Prążyński – perkusja i Kamil Andrzejewski – gitara basowa.


Płyta „Kręgi zatoczone w czasie” jest efektem ośmiu miesięcy spędzonych przez muzyków studio nagraniowym. 13 premierowych nagrań pochodzących z tego krążka posłuchać będziemy mogli na sobotnim koncercie w klubie U Bazyla. Początek imprezy o godz. 20. Bilet wstępu kosztuje 10 zł

MM Moje Miasto Poznań jest patronem medialnym koncertu.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!