Czekamy na was z laptopem między sztalugami, na których stoi rozpoczęty obraz olejny, a ścianą zawieszoną nostalgicznymi pastelami przedstawiającymi wielkopolskie dworki, w Galerii Obrazów przy Roosevelta 10.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwsze, co widać po wejściu do galerii, to oczywiście obrazy. Wykonane w najróżniejszych technikach i formatach. Jeśli akurat tak się zdarzy, że w galerii jest któryś ze współpracujących z nią artystów, opowie wam niesamowite historie związane z prezentowanymi tu pracami - bo w galerii mozna kupić obrazy nie tylko tak zwanych zawodowych artystów, legitymujących się dyplomem magistra ASP. Są tu także prace amatorów, których droga do sztuki miała wiele wybojów i przeszkód... Bo w tej niezwykłej galerii to nie dyplom uczelni artystycznej, ale właśnie talent decyduje o tym, że praca zostanie przyjęta.

Laptop wydaje się tu sprzętem kompletnie nie na miejscu - znacznie bardziej pasują pędzle i farby, których też dookoła stoi całkiem sporo. Wprawdzie galeria przyjmuje skończone obrazy, ale przecież nigdy nie wiadomo, czy artyście w ostatniej chwili nie wpadnie do głowy dorysować coś czy dodać smużkę innego koloru...

W tym niezwykle artystycznym miejscu przy Roosevelta 10 czekamy na Was jeszcze do 16. zapraszamy!Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!