W środę MPK planuje naprawę torowiska na ulicach Zwierzynieckiej i Kraszewskiego. W związku z tym tramwaje linii numer 2 będą tego dnia jeździły objazdami.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Prace rozpoczną się rano. Dlatego od godziny 9 do wieczora (dokładna godzina uzależniona jest od postępu prac) "dwójka" będzie kursowała zmienioną trasą. W obu kierunkach tramwaje pojadą ulicami: Roosevelta i Dąbrowskiego. Z Ogrodów po stałej trasie dojadą do ulicy Dąbrowskiego, a następnie przez Roosevelta do ronda Kaponiera i ulicy Św. Marcin po stałej trasie na Dębiec. Z kolei w sobotę drogowcy skomplikują podróż pasażerom MPK. Rozpocznie się wtedy kolejny etap prac na remontowanej ulicy Winogrady. W związku z tym zamknięte dla ruchu kołowego zostanie skrzyżowanie dwóch ulic: Murawa i Winogrady.

Objazdami będą musiały jeździć autobusy komunikacji zastępczej. Będą one kursowały przez rondo Solidarności. W sobotę autobusy będą więc jeździły z ronda Kaponiera ulicami: Roosevelta, Pułaskiego, Słowiańską do Murawy i ronda Solidarności.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!