Wybieramy najlepszą szkołę jazdy w Poznaniu Wybieramy najlepszą szkołę jazdy w Poznaniu

Wybieramy najlepszą szkołę jazdy w Poznaniu (© Archiwum)

Pod koniec wakacji zapraszamy Was do kolejnego plebiscytu w ramach akcji Ulica.naszemiasto.pl. Tym razem wybieramy najlepszą szkołę nauki jazdy w Poznaniu!

Egzamin na prawo jazdy to chyba najpopularniejszy po maturze sprawdzian umiejętności. Już większość nastolatków marzy o legalnym kierowaniu samochodem rodziców czy nawet zakupie swoich czterech kółek. Kluczową kwestią, poza wiekiem,stanem zdrowia i wpisowym, jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy, a to wcale nie jest takie proste.

Dlatego startujemy z plebiscytem "Najlepsza szkoła jazdy w mieście", który ma pokazać nie tylko, po której szkole jest większa szansa zdania egzaminu, ale również, gdzie możemy spotkać sympatycznych instruktorów z dobrym podejściem do żółtodziobów!

Od dziś czekamy na Wasze propozycje najlepszych szkół jazdy w mieście. Przygotowaliśmy już dla Was pierwsze propozycje, ale każdy może dodać swoją.

Najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu - jak głosować?


Do plebiscytu mogą zostać zgłoszone szkoły jazdy z miasta i powiatu poznańskiego. Zabawa potrwa od 20 sierpnia do 14 września, a Wasze propozycje przyjmowane są do północy 10 września. Jeśli na liście nie ma Waszej szkoły jazdy, śmiało ją zgłaszajcie.

Najlepsza szkoła jazdy - GŁOSUJ TUTAJGłosowanie zakończy się 14 września o godz. 12. Wybór internautów wskaże najlepszą szkołę jazdy w mieście. Liczymy szczególnie na głosy byłych kursantów, którzy z ręką na sercu mogą polecić daną szkołę jazdy. To z pewnością może pomóc wielu osobom w skutecznej nauce i zwiększy ich szanse na zdanie egzaminu.

Najlepsza miejscówka w Poznaniu! GOSU - gralnia gier planszowych [ZDJĘCIA]Najlepsza szkoła jazdy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!