Wykonane po meczu z Arką Gdynia prześwietlenie wykazało, że Rafał Murawski ma pęknięty palec stopy i na pewno nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Defensywny pomocnik Kolejorza rozegrał przeciwko Arce pełne 90 minut, ale po meczu narzekał na ból i zdecydowano się zrobić prześwietlenie stopy. Wykazało ono, że „Muraś” ma pęknięty palec u stopy.

Z tego powodu zawodnik nie pojedzie na zgrupowania reprezentacji Polski, którą czekają mecze z Irlandią Północną i San Marino w ramach eliminacji mistrzostw świata. Jego miejsce w kadrze Leo Beenhakkera zajmie... inny lechita – Tomasz Bandrowski.

Drobne problemy ze zdrowiem mają też inni kadrowicze z Lecha. Bartosz Bosacki ma dość silne stłuczenie w okolicach kości piszczelowej, natomiast Grzegorz Wojtkowiak skarży się na bóle mięśnia przywodziciela. Obaj jednak polecą na zgrupowanie reprezentacji.

W tej chwili trudno określić, czy uraz Murawskiego wyeliminuje go z występu w kolejnym meczu ligowym – 5 kwietnia przeciwko Wiśle Kraków.  


Czytaj też:

Niezatapialna Arka urwała punkty Lechowi (relacja i zdjęcia z meczu)


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!