Przekonajcie się, czy znacie zakamarki Poznania i historie mrożące krew w żyłach! Zapraszamy na wycieczkę po Ostrowie Tumskim. Jej przebieg możecie śledzić na żywo dzięki relacji MoDO.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na miejscu jest nasz reporter Zenon Kubiak i to właśnie jemu zawdzięczamy bieżące relacje z wycieczki. Zapraszamy!

12.15 na początek oczywiście to, co najważniejsze i największe: zwiedzamy Katedrę!12.48: Wnętrze Katedry, zwłaszcza w tak słoneczny dzień jak dziś, jest wyjątkowo urokliwym miejscem. Oglądamy piękny ołtarz...12.56: Oto wyjątkowej urody barokowa ambona:13.44: A oto kolejny fragment wnętrza13.46: Taka piękna pogoda... Nie ma to jak przejść się na spacer po Ostrowie Tumskim!13.51: Obelisk Jana Kochanowskiego13.54: A tak Katedra wygląda z tyłu.14.07: Spacerkiem po ŚrodceNa wycieczkę zapraszają:


Zobacz jak było na naszej ubiegłorocznej wycieczce po Starym Rynku:

Wycieczka z MM Poznań po Starym Rynku
Ekipa redaktorów i użytkowników portalu MM Poznań spędziła dzisiejsze popołudnie na wycieczce po Starym Rynku i okolicach.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!