Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nowy Tomyśl
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nowy Tomyśl podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- BRAMBOR Marcin Mateusz - KWW MARCINA BRAMBORA: 53,88% (5 898 głosów)
- NYĆKOWIAK Marek - KWW MARKA NYĆKOWIAKA: 30,9% (3 383 głosów)
- HIBNER Włodzimierz Andrzej - KWW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA: 15,22% (1 666 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA:
- HIBNER Włodzimierz Andrzej: pozycja 1 : 2,31% (382 głosów)
- TOMASZEWICZ Tomasz: pozycja 2 : 2,31% (382 głosów)
- GÓRCZYŃSKI Rafał Łukasz: pozycja 3 : 2,31% (382 głosów)
- MARCINIAK Katarzyna: pozycja 4 : 2,31% (382 głosów)
- CEYZA Anna Krystyna: pozycja 5 : 2,31% (382 głosów)
- ORWAT Krzysztof: pozycja 6 : 2,31% (382 głosów)
- STACHOWIAK-SZYMAŃSKA Arleta: pozycja 7 : 2,31% (382 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA:
- FOGEL Alicja Maria: pozycja 1 : 3,46% (572 głosów)
- POLCYN Marek: pozycja 2 : 3,46% (572 głosów)
- ZELLNER Monika Teresa: pozycja 3 : 3,46% (572 głosów)
- ABRAMOWSKI Adam Marcin: pozycja 4 : 3,46% (572 głosów)
- ŚWITALSKI Robert: pozycja 5 : 3,46% (572 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA:
- BRAMBOR Marcin Mateusz: pozycja 1 : 5,44% (900 głosów)
- FRAŃSKI Łukasz Szymon: pozycja 2 : 5,44% (900 głosów)
- KACZMAREK Karolina Justyna: pozycja 3 : 5,44% (900 głosów)
- MAĆKOWIAK Jarosław: pozycja 4 : 5,44% (900 głosów)
- GRZEŚKOWIAK Małgorzata Maria: pozycja 5 : 5,44% (900 głosów)
- PLEWA Izabella: pozycja 6 : 5,44% (900 głosów)
- SZYMKOWIAK Szymon Piotr: pozycja 7 : 5,44% (900 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA:
- POLAŃSKI Adam Paweł: pozycja 1 : 2,62% (434 głosów)
- KOŃKA Tomasz Krzysztof: pozycja 2 : 2,62% (434 głosów)
- MOLENDA Agnieszka: pozycja 3 : 2,62% (434 głosów)
- KAŁUŻNA Alicja: pozycja 4 : 2,62% (434 głosów)
- REDLICH Adam Andrzej: pozycja 5 : 2,62% (434 głosów)
- MICHAŁEK-ZBORAŁA Agata Krystyna: pozycja 6 : 2,62% (434 głosów)
- WLEKŁY Tomasz: pozycja 7 : 2,62% (434 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL:
- HELWING Elżbieta Zofia: pozycja 1 : 1,44% (239 głosów)
- RYBARCZYK Adam Krzysztof: pozycja 2 : 1,44% (239 głosów)
- SZKUDLARSKA Katarzyna: pozycja 3 : 1,44% (239 głosów)
- KASPRZAK Grzegorz Mirosław: pozycja 4 : 1,44% (239 głosów)
- KUBALA-RATAJCZAK Barbara: pozycja 5 : 1,44% (239 głosów)
- BRUŹDZIŃSKA Małgorzata Dominika: pozycja 6 : 1,44% (239 głosów)
- SZOFER Kazimierz Adam: pozycja 7 : 1,44% (239 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA:
- RADWAN Tomasz: pozycja 1 : 1,66% (351 głosów)
- SZEFFNER Krzysztof Antoni: pozycja 2 : 1,66% (351 głosów)
- DĄBROWSKA-LAIR Marzenna: pozycja 3 : 1,66% (351 głosów)
- RAMOTA Magdalena Renata: pozycja 4 : 1,66% (351 głosów)
- KIN Maja Danuta: pozycja 5 : 1,66% (351 głosów)
- SZEWCZUK Roman: pozycja 6 : 1,66% (351 głosów)
- ZBORALSKI Kamil Mateusz: pozycja 7 : 1,66% (351 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA:
- NYĆKOWIAK Marek: pozycja 1 : 3,86% (815 głosów)
- STOROZUM Tomasz Bartosz: pozycja 2 : 3,86% (815 głosów)
- MIESIĄC Monika: pozycja 3 : 3,86% (815 głosów)
- ROLLA Franciszek: pozycja 4 : 3,86% (815 głosów)
- PLAT Paulina Patrycja: pozycja 5 : 3,86% (815 głosów)
- POLCYN Alina Maria: pozycja 6 : 3,86% (815 głosów)
- JANCEWICZ Szymon: pozycja 7 : 3,86% (815 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA:
- SZYMKOWIAK Piotr Jerzy: pozycja 1 : 4,62% (977 głosów)
- WILKOSZARSKA Krystyna: pozycja 2 : 4,62% (977 głosów)
- HALASZ Radosław Piotr: pozycja 3 : 4,62% (977 głosów)
- KOBERLING-MACH Katarzyna Anna: pozycja 4 : 4,62% (977 głosów)
- DYBEK Krystian Mateusz: pozycja 5 : 4,62% (977 głosów)
- BRZOSTOWSKA Adrianna Maria: pozycja 6 : 4,62% (977 głosów)
- SKRZYPCZAK Dariusz Jan: pozycja 7 : 4,62% (977 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA:
- ANDRYSZCZYK Wojciech Antoni: pozycja 1 : 2,04% (431 głosów)
- KLIMKO Jan: pozycja 2 : 2,04% (431 głosów)
- KOZIEŁ-JÓZEFOWSKA Marta Danuta: pozycja 3 : 2,04% (431 głosów)
- RUGAŁA Dariusz Jarosław: pozycja 4 : 2,04% (431 głosów)
- RAU Iwona Anna: pozycja 5 : 2,04% (431 głosów)
- KURCEWICZ-WABERSKA Lidia Katarzyna: pozycja 6 : 2,04% (431 głosów)
- NOWAK Janusz Jerzy: pozycja 7 : 2,04% (431 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL:
- MATUSIAK Marzena Agnieszka: pozycja 1 : 2,1% (444 głosów)
- RATAJCZAK Marek Jerzy: pozycja 2 : 2,1% (444 głosów)
- HALINIAK Marek Dariusz: pozycja 3 : 2,1% (444 głosów)
- KROMA Wiktoria: pozycja 4 : 2,1% (444 głosów)
- ŁUCZAK Maciej: pozycja 5 : 2,1% (444 głosów)
- ZIĘTARSKI Arkadiusz Gerard: pozycja 6 : 2,1% (444 głosów)
- SZUŁCZYŃSKA Marzena: pozycja 7 : 2,1% (444 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA:
- STAROSTA Maria Zofia: pozycja 1 : 2,37% (448 głosów)
- PROTAS Piotr: pozycja 2 : 2,37% (448 głosów)
- JEZIERSKI Romuald Andrzej: pozycja 3 : 2,37% (448 głosów)
- KRZESZOWSKI Henryk: pozycja 4 : 2,37% (448 głosów)
- HEINRICH Renata Anna: pozycja 5 : 2,37% (448 głosów)
- HAJT Klaudia: pozycja 6 : 2,37% (448 głosów)
- SCHULZ Stefan Filip: pozycja 7 : 2,37% (448 głosów)
- WACHOWIAK-SZWEDA Katarzyna Danuta: pozycja 8 : 2,37% (448 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA:
- RING Lidia Maria: pozycja 1 : 1,13% (213 głosów)
- SOBCZAK Michał Bernard: pozycja 2 : 1,13% (213 głosów)
- DOMINIAK Katarzyna Małgorzata: pozycja 3 : 1,13% (213 głosów)
- IDZI Jolanta: pozycja 4 : 1,13% (213 głosów)
- TOMASZEWSKI Jakub: pozycja 5 : 1,13% (213 głosów)
- MLECZAK Jarosław Jerzy: pozycja 6 : 1,13% (213 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA:
- NAWROT Bogusław Andrzej: pozycja 1 : 5,93% (1 123 głosów)
- BRONKA Justyna Zofia: pozycja 2 : 5,93% (1 123 głosów)
- KRET Radosław Tomasz: pozycja 3 : 5,93% (1 123 głosów)
- PRZYBYLSKA Anna Jolanta: pozycja 4 : 5,93% (1 123 głosów)
- BIELAWA Maciej Franciszek: pozycja 5 : 5,93% (1 123 głosów)
- DERA Katarzyna: pozycja 6 : 5,93% (1 123 głosów)
- SCHRECKE Justyna Ewa: pozycja 7 : 5,93% (1 123 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA:
- RATAJCZAK Marek Wojciech: pozycja 1 : 1,8% (340 głosów)
- SZYMAŃSKI Włodzimierz Paweł: pozycja 2 : 1,8% (340 głosów)
- NOWACZYK Marlena Monika: pozycja 3 : 1,8% (340 głosów)
- KSIĄG Tomasz Andrzej: pozycja 4 : 1,8% (340 głosów)
- SZCZECIŃSKA Hanna: pozycja 5 : 1,8% (340 głosów)
- PIÓRO Ewa Katarzyna: pozycja 6 : 1,8% (340 głosów)
- MATULA Jacek: pozycja 7 : 1,8% (340 głosów)
- RADWAŃSKA Anna: pozycja 8 : 1,8% (340 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL:
- MATUSIAK Tomasz: pozycja 1 : 2,3% (435 głosów)
- KACZMAREK Sławomir Łukasz: pozycja 2 : 2,3% (435 głosów)
- MANIA Izabela: pozycja 3 : 2,3% (435 głosów)
- PRZYBYŁA Stanisław: pozycja 4 : 2,3% (435 głosów)
- PANEK Renata Maria: pozycja 5 : 2,3% (435 głosów)
- BARTKOWIAK Mateusz Andrzej: pozycja 6 : 2,3% (435 głosów)
- MOKRZYCKA Emilia Agnieszka: pozycja 7 : 2,3% (435 głosów)
- SKWARCZ Sylwia Joanna: pozycja 8 : 2,3% (435 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA:
- DRĄŻKOWIAK Leszek Tadeusz: pozycja 1 : 2,59% (437 głosów)
- CHALASZ Łukasz Waldemar: pozycja 2 : 2,59% (437 głosów)
- DĘBICKA Monika: pozycja 3 : 2,59% (437 głosów)
- PIEKARCZUK Maria: pozycja 4 : 2,59% (437 głosów)
- JĘDRZEJCZAK Henryk: pozycja 5 : 2,59% (437 głosów)
- KRÓL Jolanta: pozycja 6 : 2,59% (437 głosów)
- FRIEDRICH Estera Katarzyna: pozycja 7 : 2,59% (437 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA:
- WILGOWICZ Iwona Maria: pozycja 1 : 2,43% (410 głosów)
- KANIA Izabela: pozycja 2 : 2,43% (410 głosów)
- SAWICKI Dariusz Piotr: pozycja 3 : 2,43% (410 głosów)
- BOCHNA Krzysztof: pozycja 4 : 2,43% (410 głosów)
- MARCHEWKA Łukasz: pozycja 5 : 2,43% (410 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA:
- SZCZECHOWIAK Mieczysław Jan: pozycja 1 : 5,85% (987 głosów)
- STERNAL Marzena: pozycja 2 : 5,85% (987 głosów)
- GRZEŚKOWIAK Piotr Paweł: pozycja 3 : 5,85% (987 głosów)
- NYGA-WIŚNIEWSKA Honorata: pozycja 4 : 5,85% (987 głosów)
- RATAJCZAK Aleksandra Elżbieta: pozycja 5 : 5,85% (987 głosów)
- PUTZ Rafał Walenty: pozycja 6 : 5,85% (987 głosów)
- KUCZ Wojciech Dariusz: pozycja 7 : 5,85% (987 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA:
- OBORNY Radosław Paweł: pozycja 1 : 1,3% (220 głosów)
- OLEJNICZAK Michał: pozycja 2 : 1,3% (220 głosów)
- BILSKA Barbara: pozycja 3 : 1,3% (220 głosów)
- SOBKÓW Błażej Marek: pozycja 4 : 1,3% (220 głosów)
- ROŚCISZEWSKA Małgorzata: pozycja 5 : 1,3% (220 głosów)
- MAŃKA Łukasz: pozycja 6 : 1,3% (220 głosów)
- KRÓLIK Emilia: pozycja 7 : 1,3% (220 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL:
- LIPIECKI Błażej Tomasz: pozycja 1 : 2,81% (475 głosów)
- KISIEL Jarosław Dariusz: pozycja 2 : 2,81% (475 głosów)
- NOWOTNIK Justyna Bernadeta: pozycja 3 : 2,81% (475 głosów)
- URYZAJ Karolina: pozycja 4 : 2,81% (475 głosów)
- DUDEK Lidia Małgorzata: pozycja 5 : 2,81% (475 głosów)
- OCHLA Szymon: pozycja 6 : 2,81% (475 głosów)
- SZOFER Adam Paweł: pozycja 7 : 2,81% (475 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?