Polecamy

„W lesie dziś nie zaśnie nikt”Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline © materiały dystrybutora
[1/8]

Już w ten weekend pierwsze seanse w poznańskich Multikinach. Jakie filmy będzie można obejrzeć?

„W lesie dziś nie zaśnie nikt”
Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Jakie filmy w poznańskich Multikinach możemy obejrzeć w dniach od 19 do 25 czerwca? Przede wszystkim największe kinowe hity sprzed epidemii – mowa tu choćby o filmie erotycznym „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs, który swoją premierę miał 7 lutego czy horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (na zdjęciu) Bartosza Kowalskiego z Julią Wieniawą w roli głównej, którego kinowa premiera miała odbyć się 13 marca (tydzień później film trafił na Netflix). W repertuarze na najbliższe dni znajdują się również takie znane i nowe filmy jak „Dżentelmeni”, „Joker”, „Na noże”, „Swingersi” czy „Zenek”.

Polskie kina mogły wznowić działalność już 6 czerwca, jednak w Poznaniu jak dotąd działało niewiele z nich. W ostatnich dniach można było oglądać filmy jedynie w kilku kameralnych kinach – Apollo, Kinie Bułgarska 19 oraz Kinie Pałacowym przy CK Zamek. Teraz dołączają do nich aż trzy multipleksy – Multikino 51, Multikino Stary Browar i Multikino Malta, które już w piątek, 19 czerwca zapraszają na pierwsze seanse. Większość kin tej sieci będzie działać dopiero od 26 czerwca lub 3 lipca.

Najnowsze wiadomości

reklama