Lech Poznań - Flota Świnoujście 3:1 [ZDJĘCIA]

WAK
Lech Poznań na stadionie we Wronkach pokonał Flotę Świnoujście 3:1. Rywal Kolejorza w ubiegłym sezonie zajmowała 8. miejsce w I lidze.

Pierwsza bramka dla Lecha padła w 24. minucie. Zdobył ją Hubert Wołąkiewicz z rzutu karnego. Wynik (1:0) utrzymał się do przerwy. Kolejną bramkę dla Kolejorza strzelił w 79. minucie meczu Bartosz Ślusarski.

Następne dwie bramki wpadły pod koniec meczu. W 88. minucie rzut karny wykorzystał piłkarz Floty, Ensar Arifović, ustalając wynik na 2:1 dla Lecha. Natomiast w ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla Lecha zdobył Siergiej Kriwiec.

W piątek Kolejorz rozegra kolejny sparing. Rywalem podopiecznych Mariusza Rumaka będzie Arka Gdynia.

Lech Poznań - Flota Świnoujście 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Hubert Wołąkiewicz (24-karny), 2:0 Bartosz Ślusarski (79), 2:1 Ensar Arifović (88-karny), 3:1 Siergiej Kriwiec (90).
Lech: Kotorowski - Możdżeń (46. Kikut), Wołąkiewicz (46. Cieślak), Arboleda (61. Kamiński), Ratajczak (61. Henriquez) - Trałka (46. Injac), Drygas (46. Djurdjević) - Tonev (61. Kriwiec), Kriwiec (32. Drewniak), Lovrencsics (61. Ubiparip) - Ubiparip (32. Ślusarski).