Lech Poznań pokonał Cracovię 2:1 [ZDJĘCIA]

PRE
Waldemar Wylegalski
Niedzielny mecz przy Bułgarskiej skończyły się wynikiem 2:1 dla Lecha Poznań. Kolejorz pokonał Cracovię. Trzy punkty zostają w Poznaniu po bramkach Darko Jevticia i Macieja Gajosa.

Wynikiem 2:1 skończyło się w niedzielę spotkanie Lecha Poznań z Cracovią. Poznańska Lokomotywa wygrała po bramkach Darko Jevticia i Macieja Gajosa. Pierwszy gol padł w ósmej minucie spotkania w odpowiedzi na bramkę strzeloną przez Bartosza Kapustkę (siódma minuta spotkania).

Do szatni obie drużyny schodziły wyrównanymi szansami na wygraną. O przewadze Kolejorza zdecydował Maciej Gajos w 87. minucie posyłając piłkę do bramki.

Żółtą kartką sędzia "uraczył" Gergo Lovrencsics. Bez najlepszego zawodnika, Szymona Pawłowskiego Lech będzie musiał sobie radzić do końca sezonu. Piłkarz przejdzie na początku przyszłego tygodnia zabieg złamanej kości jarzmowej.