Nasze Miasto Gra! Zgłoś swój zespół i zagraj na LuxFest 2015

Paulina Rezmer
Najpierw bijąca po oczach zachęta: "Zostań gwiazdą festiwalu XYZ", a potem lista numerów, pod które musisz wysłać dziesiątki tysięcy sms-ów, by móc dostąpić zaszczytu zagrania z najlepszymi. Nie ma chyba zespołu, czy artysty, który na samą myśl o tej panoszącej się jak wirus festiwalowej procedurze, nie dostawał by białej gorączki. Na szczęście jest Nasze Miasto Gra, które po raz trzeci otwiera przed wami scenę Lux Festu. A właściwie sami ją sobie otwieracie, bo o tym, kto zagra w poznańskiej Arenie decyduje jakość przysłanego materiału i dotarcie do gustów naszych czytelników. Gotowi dołączyć do Nasze Miasto Gra?!

NASZE MIASTO GRA - NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Wiemy, że w kraju nad Wisłą nie brakuje zespołów na wysokim poziomie. Dowiodły tego dwie poprzednie edycje. Choć rynek was nie oszczędza, sami stawiacie sobie poprzeczkę coraz wyżej. My chcemy promować scenę alternatywną, dlatego nie zamykamy się na żaden gatunek muzyczny. Możecie grać hip-hop, metal, hardcore, bluesa, a nawet jazz. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w konkursie Nasze Miasto Gra będzie fakt, że gracie dobrze. Równie ważne są brak kontraktu z wytwórnią płytową, autorska twórczość i funkcjonowanie zespołu na terenie Polski.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ! KLIKNIJ TUTAJ

NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ
Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj przez 10 dni (do 30 kwietnia). Powinny zawierać nazwę zespołu, imię, nazwisko adres i dane kontaktowe artysty, lidera lub managera (zgłaszającego) zespołu i - najważniejsze - materiał muzyczny. Przez materiał muzyczny rozumiemy nagranie w formie audio, mp3 lub link do YouTube, Sondclouda albo innej strony z twórczością artysty.

Zgłaszacie się poprzez rejestrację na naszej stronie www.poznan.naszemiasto.pl oraz wysłanie maila na adres p.rezmer@glos.com lub poprzez wprowadzenie swojej kandydatury za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej na stronie www.poznan.naszemiasto.pl.

CO DALEJ?
Na podstawie waszych zgłoszeń wytypujemy zespoły, które przejdą do fazy głosowania na stronie POZNAN.NASZEMIASTO.PL
Weźmie w niej udział co najmniej 20 zespołów, zastrzegamy jednak, że przy wysokiej jakości, na którą liczymy, jesteśmy gotowi zwiększyć, a nawet zwielokrotnić tę liczbę. Z głosowanie m on-line wystartujemy 4 maja. Potrwa do 21 maja.

Pięć zespołów wybranych głosami naszych czytelników i internautów wystąpi na koncercie finałowym w klubie Atmosfera 12 czerwca. To tam wybierzemy aż dwie formacje, które zagrają podczas czwartej edycji LuxFestu w Hali Arena. Jeden z zespołów wybierze publiczność. Drugi wytypuje jury konkursu. oceniając umiejętności, zaangażowanie, charyzmę, materiał koncertowy oraz cały występ.

LUX FEST 2015

Już 3 i 4 października poznańską Areną po raz czwarty zawładną gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a hala wypełni się dodatkowymi atrakcjami, których próżno szukać na innych festiwalach, jak Polska długa i szeroka.
Lux Fest to impreza dla całych rodzin. Oprócz sporej dawki dobrej muzyki znajdzie się tam również strefa zajęć muzycznych i plastycznych dla najmłodszych.

Akcja Nasze Miasto Gra od początku współorganizowana jest z gospodarzem i pomysłodawcą tej imprezy, Robertem "Litzą" Friedrichem...

ZABIJCIE NAS JAKOŚCIĄ
...który zasiada w komisji oceniającej wasze artystyczne dokonania. Przysłuchiwać im się będzie również Bartosz Synowiec, kierownik muzyczny radia Afera, naszego partnera. Dodatkowo w jury zasiądą: Marcin Fuszpaniak, zawodowo dyrektor marketingu i wiceprezes poznańskiego oddziału Polska Press Grupy, po godzinach fan rocka w najlepszym wydaniu; Cyprian Łakomy - dziennikarz Głosu Wielkopolskiego, miłośnik brzmień ciężkich jak walec; Tomasz Kierstan z działu marketingu poznańskiego oddziału Polska Press Grupy, a także podpisana kilka akapitów wyżej, żywo zainteresowana lokalnym rynkiem muzycznym.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ! KLIKNIJ TUTAJ

Dlatego waszym zadaniem jest "zabić nas jakością", przez głośniki zdmuchnąć z foteli i redakcyjnych krzeseł. Wybierzemy najlepszych z was. Po to, by wystawić was na próbę przed naszymi czytelnikami, a następnie festiwalową publicznością.

Nasze Miasto Gra! Dołączysz?

Najlepszy polski sędzia nie jedzie na Euro

Wideo

Dodaj ogłoszenie