1 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Opis stanowiska:  handlowiec
Wykształcenie: 	wyższe (w tym...
fot. http://www.job.poznan.pl

Oferty Pracy w Poznaniu i okolicach. Zobacz koniecznie!

Handlowiec - 2.1 tys. zł

Opis stanowiska: handlowiec Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Kontakt z ogłoszeniodawcą: WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO Sp.z o.o. Halina Kanoniczak 61-878-33-27 61-878-33-27 [email protected] UNII LUBELSKIEJ 3 61-249 Poznań Czas pracy: 40 godz. tygodniowo Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny Wynagrodzenie 2,1 tys. zł na miesiąc Dodatkowe wymagania i umiejętności: doświadczenie w sprzedaży, dobra organizacja czasu pracy , negocjacje handlowe, PRAWO JAZDY KAT. B, bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Adres miejsca pracy: WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO Sp.z o.o. 61-249 Poznań UNII LUBELSKIEJ 3 Zobacz więcej: Oferta pracy PUP Poznań