1 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Numer zgłoszenia: StPr/14/1847
Opis stanowiska:...
fot. Archiwum Polskapresse/Agnieszka Gryc

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 1)

Tesco - piekarz

Numer zgłoszenia: StPr/14/1847 Opis stanowiska: piekarz Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Etaty ogółem: 2 Kontakt z pracodawcą: TESCO POLSKA SP. Z O.O. Sylwia Stachowiak 61 860 70 08 61 860 70 08 [email protected] Mrągowska 4 61-161 Poznań Data rozpoczęcia 2014-05-20 Godzin pracy tygodniowo: 20 Ilość zmian: 2 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie: 1900.00 PLN/mc Dodatkowe wymagania i umiejętności: umiejętność pracy w zespole Adres miejsca pracy: TESCO POLSKA SP. Z O.O. 61-161 Poznań Mrągowska 4