18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

2 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Numer zgłoszenia: StPr/14/1919
Opis stanowiska:...
fot. screen strony WWW

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 2)

Pokojowa

Numer zgłoszenia: StPr/14/1919 Opis stanowiska: pokojowa Wykształcenie podstawowe Etaty ogółem 1 Kontakt z pracodawcą: GRUPA HOTELI WAM Sp. z o.o. Malwina Kościuk 12 618 40 18 12 618 40 18 [email protected] Św.Gertrudy 26/29 31-048 Kraków Data rozpoczęcia: 2014-06-01 Godzin pracy tygodniowo: 40 Ilość zmian: 2 Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny Wynagrodzenie: 1765.00 PLN/mcDodatkowe wymagania i umiejętności: język angielski poziom podstawowy , mile widziane doświadczenie, znajomość technik sprzątania Adres miejsca pracy: GRUPA HOTELI WAM Sp. z o.o. 61-717 Poznań T.KOŚCIUSZKI 118