Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Głubczyce
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Głubczyce podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- KRUPA Adam - KWW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC: 50,46% (4 380 głosów)
- ZIELIŃSKA Justyna - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 30,35% (2 635 głosów)
- SŁODKOWSKA Elżbieta Regina - KWW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD: 19,19% (1 666 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- OGAR Jan Stanisław: pozycja 1 : 2,23% (425 głosów)
- PRZYBYLSKI Jacek Bronisław: pozycja 2 : 2,23% (425 głosów)
- ANTOSZCZYSZYN Maciej Antoni: pozycja 3 : 2,23% (425 głosów)
- WIECHETEK Halina Ewa: pozycja 4 : 2,23% (425 głosów)
- ŁABACZ Edyta: pozycja 5 : 2,23% (425 głosów)
- GACZKOWSKI Tadeusz Waldemar: pozycja 6 : 2,23% (425 głosów)
- SZYMCZYNA Józefa: pozycja 7 : 2,23% (425 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GŁUBCZYC:
- MRÓZ Mariusz Józef: pozycja 1 : 1,22% (233 głosów)
- MALIK Rafał Piotr: pozycja 2 : 1,22% (233 głosów)
- PATEREK Mariola Aneta: pozycja 3 : 1,22% (233 głosów)
- WOŁOSZYN Dariusz Franciszek: pozycja 4 : 1,22% (233 głosów)
- DUC Bogumiła: pozycja 5 : 1,22% (233 głosów)
- FELSKI Adam Józef: pozycja 6 : 1,22% (233 głosów)
- OLCHOWIK Anita Monika: pozycja 7 : 1,22% (233 głosów)
- DOŁHAN Adam Tadeusz: pozycja 8 : 1,22% (233 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO DOBRA:
- TOMCZAK Anna: pozycja 1 : 1,61% (308 głosów)
- KOLANO Daniel Dariusz: pozycja 2 : 1,61% (308 głosów)
- KOSTUŚ Beata Lidia: pozycja 3 : 1,61% (308 głosów)
- WIELGUS Piotr Tadeusz: pozycja 4 : 1,61% (308 głosów)
- JANICKI Wiesław: pozycja 5 : 1,61% (308 głosów)
- DOBROWOLSKI Damian: pozycja 6 : 1,61% (308 głosów)
- ROMANIK Paweł Tomasz: pozycja 7 : 1,61% (308 głosów)
- ZIELIŃSKA Iwona Elżbieta: pozycja 8 : 1,61% (308 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD:
- SŁODKOWSKA Elżbieta Regina: pozycja 1 : 0,81% (155 głosów)
- SIKORA Paweł Eugeniusz: pozycja 2 : 0,81% (155 głosów)
- KUBAL Elżbieta Regina: pozycja 3 : 0,81% (155 głosów)
- JUNKA Maria: pozycja 4 : 0,81% (155 głosów)
- SZYMCZYNA Aleksander Zdzisław: pozycja 5 : 0,81% (155 głosów)
- KOSZTUBAJDA Monika: pozycja 6 : 0,81% (155 głosów)
- WYSOCKI Ryszard: pozycja 7 : 0,81% (155 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA:
- ZWARYCZ Rafał Damian: pozycja 1 : 2,8% (534 głosów)
- BĄK Bożena Maria: pozycja 2 : 2,8% (534 głosów)
- MAJKA Bożena Aniela: pozycja 3 : 2,8% (534 głosów)
- MAŃKA Maria Małgorzata: pozycja 4 : 2,8% (534 głosów)
- ŁAPUŃKA Ireneusz Marian: pozycja 5 : 2,8% (534 głosów)
- MOJZYK Damian Franciszek: pozycja 6 : 2,8% (534 głosów)
- DZIADKOWIEC Radosław Karol: pozycja 7 : 2,8% (534 głosów)
- KUŹNIK Maciej Jerzy: pozycja 8 : 2,8% (534 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC:
- KRUPA Adam: pozycja 1 : 2,32% (443 głosów)
- NAUMCZYK Kazimierz: pozycja 2 : 2,32% (443 głosów)
- LENARTOWICZ Katarzyna: pozycja 3 : 2,32% (443 głosów)
- KUSZNIER Rafał: pozycja 4 : 2,32% (443 głosów)
- KITKA Marta Maria: pozycja 5 : 2,32% (443 głosów)
- SERAFIN Tomasz Marek: pozycja 6 : 2,32% (443 głosów)
- PYRCZAK Anna Wanda: pozycja 7 : 2,32% (443 głosów)
- KULIŃSKA Iwona Elżbieta: pozycja 8 : 2,32% (443 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ:
- MONASTERSKI Marek: pozycja 1 : 1,88% (359 głosów)
- JARGON Marek Stanisław: pozycja 2 : 1,88% (359 głosów)
- HAUPTMAN Martyna Ewa: pozycja 3 : 1,88% (359 głosów)
- UHRYN Radosław Stanisław: pozycja 4 : 1,88% (359 głosów)
- JASIŃSKA-KALIWODA Katarzyna Dorota: pozycja 5 : 1,88% (359 głosów)
- ZAPOTOCZNA Danuta: pozycja 6 : 1,88% (359 głosów)
- ZIĘBA Ilona Elżbieta: pozycja 7 : 1,88% (359 głosów)
- MORAWIEC Dariusz Marian: pozycja 8 : 1,88% (359 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZIELIŃSKA Justyna: pozycja 1 : 3,48% (492 głosów)
- KOWALCZYK Bartosz Paweł: pozycja 2 : 3,48% (492 głosów)
- FILIPCZAK Elwira Agnieszka: pozycja 3 : 3,48% (492 głosów)
- TOKARZ Adam Bogusław: pozycja 4 : 3,48% (492 głosów)
- MALINA Bogumiła Krystyna: pozycja 5 : 3,48% (492 głosów)
- NOSEK Kamil Dawid: pozycja 6 : 3,48% (492 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GŁUBCZYC:
- PIWOWAR Ryszard Bogusław: pozycja 1 : 2,12% (300 głosów)
- WIECHA Marek Zenon: pozycja 2 : 2,12% (300 głosów)
- MRÓZ Joanna Ryszarda: pozycja 3 : 2,12% (300 głosów)
- KORZENIOWSKI Jacek Kacper: pozycja 4 : 2,12% (300 głosów)
- FELSKA Helena: pozycja 5 : 2,12% (300 głosów)
- KLUZ Jarosław: pozycja 6 : 2,12% (300 głosów)
- ŚWIERK Dorota Danuta: pozycja 7 : 2,12% (300 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO DOBRA:
- MAMCZUR Sebastian Zbigniew: pozycja 1 : 0,95% (135 głosów)
- ŁABACZ Magdalena: pozycja 2 : 0,95% (135 głosów)
- WIECZOREK Żaneta: pozycja 3 : 0,95% (135 głosów)
- GAUDA Adam Kazimierz: pozycja 4 : 0,95% (135 głosów)
- PRASK Anna Maria: pozycja 5 : 0,95% (135 głosów)
- SKRZYP Damian Jan: pozycja 6 : 0,95% (135 głosów)
- PIĄTKOWSKI Tadeusz: pozycja 7 : 0,95% (135 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD:
- CZORNIEJ Krystyna Grażyna: pozycja 1 : 0,39% (55 głosów)
- ŁOZIŃSKI Wacław Mikołaj: pozycja 2 : 0,39% (55 głosów)
- KOWALSKA Małgorzata Maria: pozycja 3 : 0,39% (55 głosów)
- NICZYJ Edward Stanisław: pozycja 4 : 0,39% (55 głosów)
- WIŚNIEWSKA Lucyna Celina: pozycja 5 : 0,39% (55 głosów)
- CHABIN Mateusz Andrzej: pozycja 6 : 0,39% (55 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA:
- SERWETNICKI Zbigniew Przemysław: pozycja 1 : 2,42% (342 głosów)
- KOŁODYŃSKI Dariusz Kazimierz: pozycja 2 : 2,42% (342 głosów)
- KULIK Renata Anna: pozycja 3 : 2,42% (342 głosów)
- RADECKA Joanna Irena: pozycja 4 : 2,42% (342 głosów)
- JANDA Jan: pozycja 5 : 2,42% (342 głosów)
- DAŃCZUK Katarzyna Joanna: pozycja 6 : 2,42% (342 głosów)
- KOWALCZYK-KLIMCZAK Joanna Małgorzata: pozycja 7 : 2,42% (342 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC:
- WOŁOSZYN Andrzej Stanisław: pozycja 1 : 3,16% (447 głosów)
- PIECHACZEK Barbara Teresa: pozycja 2 : 3,16% (447 głosów)
- ECKERT Tadeusz: pozycja 3 : 3,16% (447 głosów)
- TRZNADEL Bogusław Ireneusz: pozycja 4 : 3,16% (447 głosów)
- MALINA Marta Maria: pozycja 5 : 3,16% (447 głosów)
- PIETRZAK Elżbieta Anna: pozycja 6 : 3,16% (447 głosów)
- SOBOL Marlena Marta: pozycja 7 : 3,16% (447 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ:
- BORSZOWSKI Roman Jan: pozycja 1 : 2,32% (328 głosów)
- IDZIAK Jarosław Marek: pozycja 2 : 2,32% (328 głosów)
- GAŁASZKIEWICZ Lesław Ryszard: pozycja 3 : 2,32% (328 głosów)
- FURTAK Bronisława Krystyna: pozycja 4 : 2,32% (328 głosów)
- JABŁOŃSKA Wioleta Jolanta: pozycja 5 : 2,32% (328 głosów)
- KINAL Renata Irena: pozycja 6 : 2,32% (328 głosów)
- MALEWICZ Marek Edward: pozycja 7 : 2,32% (328 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GŁOGOWSKI Czesław Antoni: pozycja 1 : 2,56% (374 głosów)
- KOSTUŚ Zbigniew: pozycja 2 : 2,56% (374 głosów)
- KRUSZYŃSKA Anna: pozycja 3 : 2,56% (374 głosów)
- KLEPACKI Wojciech Andrzej: pozycja 4 : 2,56% (374 głosów)
- KOMOROWSKA Roksana Ewa: pozycja 5 : 2,56% (374 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GŁUBCZYC:
- BIEGUS Bogusława: pozycja 1 : 3,2% (467 głosów)
- ADAMCZYK Sylwester Robert: pozycja 2 : 3,2% (467 głosów)
- PABIAN Marcin Piotr: pozycja 3 : 3,2% (467 głosów)
- CHŁAP Anna Maria: pozycja 4 : 3,2% (467 głosów)
- CIAPAŁA Daniel Radosław: pozycja 5 : 3,2% (467 głosów)
- GUCWA Marlena Katarzyna: pozycja 6 : 3,2% (467 głosów)
- KUPINA Kazimierz: pozycja 7 : 3,2% (467 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD:
- GANCZARSKI Marek: pozycja 1 : 0,58% (84 głosów)
- SZAKOWSKA Marzena: pozycja 2 : 0,58% (84 głosów)
- POPIEL Janina: pozycja 3 : 0,58% (84 głosów)
- SZPAK Piotr Stanisław: pozycja 4 : 0,58% (84 głosów)
- CZWACZKA Kazimierz: pozycja 5 : 0,58% (84 głosów)
- ROJEK Magdalena Celestyna: pozycja 6 : 0,58% (84 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA:
- KOCOŃ Adam Jerzy: pozycja 1 : 1,63% (238 głosów)
- KACZMAR Kazimierz: pozycja 2 : 1,63% (238 głosów)
- CZARNUCH Patrycja Joanna: pozycja 3 : 1,63% (238 głosów)
- KIDZIAK Sylwester Adrian: pozycja 4 : 1,63% (238 głosów)
- CIEMNY Marcin Józef: pozycja 5 : 1,63% (238 głosów)
- BABINIEC Monika Magdalena: pozycja 6 : 1,63% (238 głosów)
- KULIKOWSKA Katarzyna Agnieszka: pozycja 7 : 1,63% (238 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC:
- WYSOCZAŃSKI Jan: pozycja 1 : 3,74% (546 głosów)
- CIEMNY Grzegorz Piotr: pozycja 2 : 3,74% (546 głosów)
- GNIATKOWSKA Agnieszka Iwona: pozycja 3 : 3,74% (546 głosów)
- CZARNECKI Rafał Stanisław: pozycja 4 : 3,74% (546 głosów)
- MŁOT Małgorzata: pozycja 5 : 3,74% (546 głosów)
- METEL Anna: pozycja 6 : 3,74% (546 głosów)
- FEDOROWICZ Krzysztof Józef: pozycja 7 : 3,74% (546 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ:
- GAWŁOWSKI Mariusz: pozycja 1 : 3,39% (495 głosów)
- BELEĆ Michał Maciej: pozycja 2 : 3,39% (495 głosów)
- KAŹMIERCZAK Barbara Zofia: pozycja 3 : 3,39% (495 głosów)
- POTWORA Michał Paweł: pozycja 4 : 3,39% (495 głosów)
- MRÓZ Agnieszka Anna: pozycja 5 : 3,39% (495 głosów)
- WITUŁA Renata Genowefa: pozycja 6 : 3,39% (495 głosów)
- ACHREM Magdalena Cecylia: pozycja 7 : 3,39% (495 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TKACZ Ryszard: pozycja 1 : 2,48% (286 głosów)
- STOSUR Ewelina: pozycja 2 : 2,48% (286 głosów)
- ŁABACZ Agnieszka Sylwia: pozycja 3 : 2,48% (286 głosów)
- WIDZISZOWSKI Paweł: pozycja 4 : 2,48% (286 głosów)
- CARYK Jan Zygmunt: pozycja 5 : 2,48% (286 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GŁUBCZYC:
- PRZYBYLSKA Dorota Barbara: pozycja 1 : 3,95% (456 głosów)
- BUCZMA Sebastian Marek: pozycja 2 : 3,95% (456 głosów)
- KONOPNICKI Piotr Krzysztof: pozycja 3 : 3,95% (456 głosów)
- PASIK Edyta Helena: pozycja 4 : 3,95% (456 głosów)
- MARCJAN Grzegorz Damian: pozycja 5 : 3,95% (456 głosów)
- OCHOWICZ Magdalena Anna: pozycja 6 : 3,95% (456 głosów)
- BLICHARZ Jan Eugeniusz: pozycja 7 : 3,95% (456 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD:
- SKOWROŃSKA Teresa Barbara: pozycja 1 : 0,88% (102 głosów)
- URBAŃSKI Ryszard Zbigniew: pozycja 2 : 0,88% (102 głosów)
- CISOWSKI Tomasz: pozycja 3 : 0,88% (102 głosów)
- TEREFEŁKO Jadwiga: pozycja 4 : 0,88% (102 głosów)
- SŁODKOWSKI Jakub Henryk: pozycja 5 : 0,88% (102 głosów)
- STĘPNIAK Magdalena Dominika: pozycja 6 : 0,88% (102 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC:
- ROBAK Wiesław: pozycja 1 : 5,31% (614 głosów)
- BUCZEK Paweł Władysław: pozycja 2 : 5,31% (614 głosów)
- GACKI Andrzej Jerzy: pozycja 3 : 5,31% (614 głosów)
- SZKURŁAT Barbara Agata: pozycja 4 : 5,31% (614 głosów)
- GRANDA Rafał Mateusz: pozycja 5 : 5,31% (614 głosów)
- KNIHINICKA Elżbieta Bożena: pozycja 6 : 5,31% (614 głosów)
- KOWNACKA Marta Justyna: pozycja 7 : 5,31% (614 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ:
- PODSTAWKA Agnieszka: pozycja 1 : 2,5% (289 głosów)
- LITWIN Jerzy: pozycja 2 : 2,5% (289 głosów)
- BIELAK Ewa Beata: pozycja 3 : 2,5% (289 głosów)
- SABATOWICZ Henryk: pozycja 4 : 2,5% (289 głosów)
- GÓRNICKI Tomasz Rafał: pozycja 5 : 2,5% (289 głosów)
- BARON Damian Henryk: pozycja 6 : 2,5% (289 głosów)
- DUNIKOWSKA Michalina: pozycja 7 : 2,5% (289 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?