Pierwsze zwycięstwo w sezonie

TOM
W meczu najsłabszych drużyn serii B, Sparta Złotów pokonała 3:0 we własnej hali ŁKS Łódź. Dla podopiecznych Janusza Patriaka, było to dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

W meczu najsłabszych drużyn serii B, Sparta Złotów pokonała 3:0 we własnej hali ŁKS Łódź. Dla podopiecznych Janusza Patriaka, było to dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W sobotę młode złotowianki nie miały zresztą żadnych problemów z pokonaniem rywalek, które w trwających rozgrywkach także mają tylko jedną wygraną na koncie (u siebie ze Spartą).
W pierwszych dwóch setach spartanki od początku miały wyraźną przewagę, a ich prowadzenie ani przez moment nie było zagrożone. Łodzianki ustępowały im w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, a największe problemy sprawiała im gra blokiem, który zupełnie nie mógł nadążyć za atakami złotowianek.
Bardziej wyrównany był trzeci set, w którym początkowo to przeciwniczki miały 2-3-punktową przewagę. W drugiej części tego seta Agnieszka Buzała, Aleksandra Manikowska i Anna Wellna poprawiły jednak zagrywkę i straty szybko zostały zniwelowane.

Sparta Złotów - ŁKS Łódź 3:0

(25:16, 25:16, 25:19)

Sparta: Buzała, Bazylak, Flisikowska, A. Wellna, Aleksandra Manikowska, Anna Manikowska oraz Gościaniak (libero)