Polacy pokonali Serbów na meczu w Poznaniu [ZDJĘCIA]

BAZA, PRE
Mecz Polska - Serbia w Poznaniu [ZDJĘCIA, WYNIK, RELACJA NA ŻYWO]
Mecz Polska - Serbia w Poznaniu [ZDJĘCIA, WYNIK, RELACJA NA ŻYWO] Bartek Syta / Polska Press
W środę 23 marca przy Bułgarskiej biało-czerwoni pokonali Serbów 1:0. Reprezentacja rozegrała pierwszy z dwóch sparingów przed Euro 2016.

Wynikiem 1:0 zakończyło się spotkanie sparingowe Polaków z Serbami. Mecz towarzyski przy ul. Bułgarskiej odbył się w ramach przygotowań naszej kadry do Euro 2016.

Podczas ME drużyna Adama Nawałki zagra w grupie z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą. O tym, którzy zawodnicy dostaną przepustki do Francji zadecydują mecze towarzyskie z Serbią i Finlandią. Przed mistrzostwami Polaków czekają jeszcze mecze z Holandią i Litwą, ale wtedy kwestia powołań do składów będzie już rozstrzygnięta.

To jest doping! Zobacz zdjęcia kibiców przed meczem [ZDJĘCIA]

Zobacz trening kadry na stadionie przy Bułgarskiej [ZDJĘCIA]

W środę na trybunach zasiadło ponad 38 tysięcy widzów. Po minucie ciszy dla ofiar zamachów w Brukseli drużyna Adama Nawałki otrzymała silne wsparcie z trybun. Autorem zwycięskiej bramki był Błaszczykowski. Posłał piłkę do siatki w 28 minucie.