Praca w Poznaniu - Staże, praktyki, praca dodatkowa [OFERTY]

Waldemar Kaiser
Staż w dziale HR

Obowiązki:
- pomoc w obsłudze kadrowej pracowników w tym sporządzanie i administrowanie dokumentacją związaną z przebiegiem zatrudnienia (umowy, aneksy, wypowiedzenia, zaświadczenia, itp.),
- ewidencja absencji pracowników (urlopy, zwolnienia lekarskie),
- sporządzanie zestawień i raportów.

Wymagania:
- studenci ostatnich lat kierunków: administracja, ekonomia, kadry, płace, prawo i pokrewne,
- podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i administracji kadrowej,
-realne zainteresowanie zagadnieniami kadrowymi i prawnymi.

Oferta:
- możliwość odbycia kilkumiesięcznego płatnego stażu.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Zobacz też: Zarobki specjalistów i menedżerów - Przeciętne wynagrodzenia według Antal
Staż w dziale HR Obowiązki: - pomoc w obsłudze kadrowej pracowników w tym sporządzanie i administrowanie dokumentacją związaną z przebiegiem zatrudnienia (umowy, aneksy, wypowiedzenia, zaświadczenia, itp.), - ewidencja absencji pracowników (urlopy, zwolnienia lekarskie), - sporządzanie zestawień i raportów. Wymagania: - studenci ostatnich lat kierunków: administracja, ekonomia, kadry, płace, prawo i pokrewne, - podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i administracji kadrowej, -realne zainteresowanie zagadnieniami kadrowymi i prawnymi. Oferta: - możliwość odbycia kilkumiesięcznego płatnego stażu. SZCZEGÓŁY OFERTY Zobacz też: Zarobki specjalistów i menedżerów - Przeciętne wynagrodzenia według Antal praca.gratka.pl
Praca w Poznaniu. Szukasz dodatkowej pracy, a może stażu lub praktyki? Mamy dla Ciebie oferty, obejmujące staże, praktyki i tzw. pracę dodatkową, opublikowane w serwisie praca.gratka.pl.
od 7 lat
Wideo

echodnia Policyjne testy - jak przebiegają

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!