Psy do adopcji ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Poznaniu [ZDJĘCIA PSÓW]

AGA
Jamal - Dwuletni mieszaniec w typie basenji. Energiczny, silny, żywiołowy. Lubi tych, których zna – i potrzebuje cierpliwego, doświadczonego właściciela. Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Jamal - Dwuletni mieszaniec w typie basenji. Energiczny, silny, żywiołowy. Lubi tych, których zna – i potrzebuje cierpliwego, doświadczonego właściciela. Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. schronisko.com
Udostępnij:
Psy do adopcji ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Poznaniu czekają na dom. Masz trochę miejsca w swoim mieszkaniu i trochę czasu dla nowego czworonożnego przyjaciela? Przygarnij psa z poznańskiego schroniska.

Schronisko dla zwierząt w Poznaniu w serwisie poznan.naszemiasto.pl

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Poznaniu mieszkają różne psy: starsze, młodsze, małe, duże, kudłate i krótkowłose, wesołe i doświadczone przez los i nieodpowiedzialnego człowieka. Jeśli możesz, przygarnij psa ze schroniska.

Adopcja psa powinna być przemyślana. Pomyśl, ile pieniędzy i czasu możesz poświęcić zwierzakowi, czy wszyscy mieszkańcy (lub właściciel mieszkania) zgadzają się na obecność psa, czy jesteś gotów na wychodzenie z domu z psem - kilka razy dziennie, na zapewnienie opieki zwierzakowi, gdy wyjedziesz na kilka dni i uwagi ze strony sąsiadów, gdy pozostawiony w domu pies zacznie wyć i szczekać?

Przeczytaj, zanim zdecydujesz się na psa

ZOBACZ TAKŻE: Koty do adopcji ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Poznaniu [ZDJĘCIA KOTÓW]

Aby adoptować psa ze Schroniska dla zwierząt w Poznaniu musisz być osobą pełnoletnia. Potrzebujesz też obroży i smyczy (możesz je kupić w Schronisku), by pies bezpiecznie dotarł do twojego domu. W biurze Schroniska podpiszesz umowę przedadopcyjną. Następnie możesz poszukać w Schronisku psa. Postaraj się zapamiętać numer boksu, w którym przebywa pies.

Jeśli zdecydujesz się na adopcję, Schronisko spisuje umowę z nowym właścicielem. Po jej podpisaniu i uiszczeniu opłaty (za psa mieszańca do piątego roku życia włącznie zapłacisz 40 zł, za starszego – 20 zł., psy rasowe kosztują odpowiednio 40 i 80 zł (z rodowodem – 200 zł) można jechać ze zwierzakiem do domu.

Schronisko w Poznaniu - MIEJSCE, GODZINY OTWARCIA, ADOPCJE

Schronisko dla zwierząt w Poznaniu czynne jest całą dobę. Adopcje zwierząt możliwe są w następujące dni:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 19.00
sobota – niedziela: 10.00 – 15.00
święta: nieczynne

Schronisko mieści się przy ul. Bukowskiej 266, 60-189 Poznań

Kontakt ze Schroniskiem w Poznaniu:
tel.: 61 868-10-86, 61 868-10-87
fax: 61 868-10-88
[email protected]

Więcej informacji na schronisko.com.

Senior w sieci - Internet nie tylko dla młodych KOMENTARZ

Wideo

Dodaj ogłoszenie