Redakcja naszemiasto.pl w Wielkopolsce - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Wielkopolski. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl.

Nasi reporterzy działają w całej Wielkopolsce. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: redakcja@glos.com


Redakcja naszemiasto.pl - Wielkopolska

Poznań

  • Katarzyna Kulik-Libuda
  • tel. 502 499 450
  • katarzyna.kulik@polskapress.pl

Chodzież

  • Bożena Wolska
  • tel. 502 499 703
  • bozena.wolska@polskapress.pl

Gniezno

  • Jerzy Nowakowski
  • tel. 502 499 722
  • jerzy.nowakowski@polskapress.pl
  • Paweł Brzeźniak
  • tel. 502 499 756
  • pawel.brzezniak@polskapress.pl

Grodzisk Wielkopolski

  • Anna Borowiak
  • tel. 535 785 035
  • anna.borowiak@polskapress.pl

Nowy Tomyśl

  • Anna Wyrwa-Sadowska
  • tel. 502 499 737
  • anna.wyrwa@polskapress.pl

Kalisz

  • Andrzej Kurzyński
  • tel. 698 635 640
  • andrzej.kurzynski@polskapress.pl

Koło

  • Justyna Woźniak
  • tel. 514 800 949
  • justyna.wozniak@polskapress.pl

Konin

  • Krzysztof Nowak
  • tel. 608 213 421
  • krzysztof.nowak@polskapress.pl

Kościan

  • Andrzej Rajewicz
  • tel. 502 499 763
  • andrzej.rajewicz@polskapress.pl

Krotoszyn

  • Łukasz Cichy
  • tel. 514 800 938
  • lukasz.cichy@polskapress.pl

Leszno

  • Anna Szklarksa-Meller
  • tel. 514 800 942
  • anna.szklarska-meller@polskapress.pl

Leszno - redakcja Góra

  • Anna Machowska
  • tel. 600 243 872
  • anna.machowska@polskapress.pl

Leszno - redakcja Wschowa

  • Karolina Bodzińska
  • tel. 695 876 289
  • karolina.bodzinska@polskapress.pl

Międzychód

  • Krzysztof Sobkowski
  • tel. 502 499 788
  • krzysztof.sobkowski@polskapress.pl

Oborniki

  • Szymon Filipowski
  • tel. 570 433 595
  • szymon.filipowski@polskapress.pl

Piła

  • Martin Nowak
  • tel. 536 046 500
  • martin.nowak@polskapress.pl

Pleszew

  • Zuzanna Musielak-Rybak
  • tel. 691 770 018
  • zuzanna.musielak@polskapress.pl

Rawicz

  • Jakub Latusek
  • tel. 502 499 908
  • jakub.latusek@polskapress.pl

Szamotuły

  • Magda Prętka
  • tel. 505 180 509
  • magda.pretka@polskapress.pl

Śrem

  • Katarzyna Baksalary
  • tel. 691 770 013
  • katarzyna.baksalary@polskapress.pl

Wągrowiec

  • Arkadiusz Dembiński
  • tel. 698 635 613
  • arkadiusz.dembinski@polskapress.pl

Wolsztyn

  • Natalia Krawczyk
  • tel. 693 220 496
  • natalia.krawczyk@polskapress.pl

Września

  • Adrianna Jackowiak
  • tel. 665 954 525
  • adrianna.jackowiak@polskapress.pl

Zbąszyń

  • Dorota Michalczak
  • tel. 518 683 986
  • dorota.michalczak@polskapress.pl

Złotów

  • Jacek Grzesiak
  • tel. 668 007 252
  • jacek.grzesiak@polskapress.pl

Koordynator w Wielkopolsce

  • Michał Kopiński
  • tel. 502 499 358
  • michal.kopinski@polskapress.pl

PATRONATY

  • Natalia Niedzielska-Burdzy
  • tel. 71-374-81-13
  • natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Regionalny oddział marketingu i reklamy

MARKETING

  • Anna Bijak
  • tel. 502 499 313
  • anna.bijak@gazeta.wroc.pl

BIURO REKLAMY

  • Karolina Michalak

  • tel. 502 499 323

  • karolina.michalak@polskapress.pl

  • Kamil Mońko

  • kamil.monko@polskapress.pl


Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Więzienie za łamanie kwarantanny. Jest wyrok!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3