Sportowy weekend w Wielkopolsce. 26-27 września 2015 [PROGRAM]

LUMAR, PRE
Sportowy weekend w Wielkopolsce: Sprawdź wydarzenia w okolicy
Sportowy weekend w Wielkopolsce: Sprawdź wydarzenia w okolicy Waldemar Wylegalski
Udostępnij:
Sportowy weekend w Wielkopolsce w dniach 26-27 września 2015 zapowiada się ekscytująco. Nie zabraknie m.in. emocji piłkarskich, siatkarskich i żużlowych. Sprawdźcie szczegóły!

ŻUŻEL
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław, rewanżowy mecz finałowy PGE Ekstraligi o mistrzostwo Polski, niedziela, godz. 19.30. Stadion przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Lokomotiv Daugavpils, rewanżowy mecz finałowy play-off o mistrzostwo Nice PLŻ, niedziela, godz. 13.15. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

PIŁKA NOŻNA

Lech Poznań – Górnik Zabrze, ekstraklasa, sobota, godz. 20.30. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Nielba Wągrowiec – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Jarota Jarocin – Warta Poznań, III liga, sobota, godz. 16: Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
Centra Ostrów Wielkopolski – Kujawianka Izbica Kujawska, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Sokół Kleczew – Polonia Środa Wielkopolska, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Aleja 600-lecia w Kleczewie.
Unia Swarzędz – Elana Toruń, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Świętego Marcina w Swarzędzu.
KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Lech II Poznań, III liga, sobota, godz. 18. Stadion przy ul. Wał Matejki w Kaliszu.
Pelikan Niechanowo – Sparta Brodnica, III liga, niedziela, godz.15. Stadion przy ul. Brzozowej w Niechanowie.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lubuszanin Trzcianka (15), Zjednoczeni Trzemeszno – Sparta Oborniki Wielkopolskie (15), 1922 Lechia Kostrzyn – GKS Dopiewo (16), Grom Plewiska – Warta Międzychód (16), Wełna Skoki – Płomień Przyprostynia (16), Iskra Szydłowo – Mawit Lwówek (16); niedziela: GLKS Wysoka – Kotwica Kórnik (14), Huragan Pobiedziska – Mieszko Gniezno (15);

grupa południowa – sobota: Rawia Rawicz – Polonia Kępno (16), SKP Słupca – Dąbroczanka Pępowo (16), Victoria Ostrzeszów – PKS Racot (16), Victoria Września – Piast Kobylin (16), Polonia 1912 Leszno – Orzeł Mroczeń (16), Górnik Konin – Olimpia Koło (16), Grom Wolsztyn – Obra 1912 Kościan (16); niedziela: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – LKS Ślesin (15).

Lech Poznań – Ruch Chorzów, Centralna Liga Juniorów (grupa zachodnia), niedziela, godz. 12. Stadion Lecha przy ul. Leśnej we Wronkach.
Polonia Poznań – Victoria Sianów, I liga kobiet (grupa północna), sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Harcerskiej w Poznaniu.
Medyk POLOmarket II Konin – Stomil Olsztyn, I liga kobiet (grupa północna), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Górnicza Konin – KKP Chełmża, II liga kobiet, (grupa wielkopolska), sobota, godz. 15. Stadion ul. Podwale w Koninie.
Kotwica Kórnik – GOSRiT Luzino, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Leśnej w Kórniku.

KOSZYKÓWKA
Biofarm Basket Poznań – GKS Tychy, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu.

FUTSAL
KS Auto Wicherek Oborniki Wielkopolskie – TAF Euro-Drób Toruń, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach Wielkopolskich.

PIŁKA RĘCZNA

Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Viret CMC Zawiercie, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Nielba Wągrowiec – MOSiR Bochnia, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Real Astromal Leszno – Wolsztyniak Wolsztyn, I liga mężczyzn (grupa A)., sobota, godz. 18.Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
MKS Poznań – ŚKPR Świdnica, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 19. Sala przy ul. Newtona w Poznaniu.

SIATKÓWKA
Towarzyski turniej mężczyzn o puchar burmistrza Wrześni, Krispol Września – Espadon Szczecin, piątek, godz. 17, AZS Stal Nysa – KPS Siedlce, piątek, godz. 19, Espadon – KPS, sobota, godz. 10, Krispol – AZS Stal, sobota, godz.12, Espadon – AZS Stal, sobota, godz. 17, Krispol – KPS, sobota, godz. 19. Hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.

HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – Pomorzanin Toruń, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16. Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.
AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.
Grunwald Poznań – Stella Gniezno, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Warta Poznań – Lipno Stęszew, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 16. Biosko przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
UKH Start 1954 Gniezno – Warta Poznań, MP juniorów, sobota, godz. 10. Stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie
Stella Gniezno – AZS AWF Poznań, MP juniorów, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

REKREACJA
83 bieg otwarty z cyklu "Biegaj z Opel Szpot", sobota, godz. 11. Start i meta przy Amfiteatrze (w pobliżu hotelu "Park" nad Maltą w Poznaniu.
Szósty Rawicki Półmaraton „Złota Setka – bieg ku wolności” oraz biegi na 5 i 10 km, niedziela, godz. 10. Zakład Karny w Rawiczu.

WIĘCEJ: poznan.naszemiasto.pl/sport

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie