Sroga lekcja pod siatką

PAT
W lidze siatkówki tym razem odbył się pojedynek Dawida z Goliatem.
Miniony tydzień w lidze BSA stał pod znakiem remisów i spotkań z wyraźną przewagą jednej z drużyn. W piłkarskiej grupie C3 punktami podzieliły się zespoły Mar-Ol i Teampac.

Miniony tydzień w lidze BSA stał pod znakiem remisów i spotkań z wyraźną przewagą jednej z drużyn.

W piłkarskiej grupie C3 punktami podzieliły się zespoły Mar-Ol i Teampac. Do przerwy mistrzowie poznańskiej ligi firm, przedsiębiorstw, banków i instytucji prowadzili 2:0. W drugiej połowie beniaminek zagrał skuteczniej i zdołał zremisować, choć jeszcze 50 sekund przed końcem rywale mieli przewagę jednej bramki.
Z kolei w rozgrywkach koszykarskich (grupa A) doszło do ciekawego spotkania zespołu Iltrans Mercedes z ekipą WSNHiD. Wygrali przedstawiciele dealera luksusowych samochodów 58:51 (16:11, 15:14, 13:9, 14:17). W tej wyrównanej konfrontacji lekką przewagę posiadali późniejsi zwycięzcy. W ostatniej kwarcie WSNHiD zaczęła odrabiać straty, głównie za sprawą szybkiego ataku, ale przeciwnik nie dał już sobie odebrać wygranej. Najskuteczniejsi w obu drużynach byli - Krzysztof Dudek (22 pkt) i Kamil Brzęczek (21) z WSNHiD.
Wreszcie pod siatką srogiej lekcji beniaminkowi, T.G. Piecobiogaz udzielili zawodnicy wielokrotnego mistrza BSA, TUiR Warta SA. W tym meczu procentowało doświadczenie ubezpieczycieli, poparte jak zwykle sporym potencjałem umiejętności.

Wyniki zimowej edycji BSA

(12 i 13 lutego)

Piłka nożna

grupa B1: Auto Watin - Domdata 6:2; grupa B2: Biuro Podróży Funclub - Solaris Bus 2:1; grupa B4: Terravita - WSNHiD 7:2; grupa C1: Gizeh - Deloitte&Touche 5:3; grupa C2: Zeelandia Super Bake - A-2 3:0; grupa C3: Mar-Ol - Teampac 3:3; grupa C4: Beiersdorf Lechia - Porgram-Bell 6:6, Zeto - Panopa Logistik 3:3, Telewizja WTK - Kulczyk Tradex 2:4.

Koszykówka

grupa A: Iltrans Mercedes - WSNHiD 58:51; grupa B: ZD Koziegłowy - Kancelarie 62:25.