Terrorym Fever 5: Hala Arena w Poznaniu mekką hip hopu. Kiedy? Kto zagra? [BILETY, DOJAZD]

AGA
Rozrywka - sprawdź, co robić w naszym mieście facebook/materiały prasowe
Terrorym Fever znów w naszym mieście! Po 2 latach przerwy, w wielkim stylu powraca festiwal pod patronatem ekipy SLU. 5 edycja Terrorym Fever już w październiku w Hali Arena. Kogo zobaczymy na scenie?

Za sprawą Terrorym Fever Poznań znów stanie się stolica rapu. Już 10 października 2015 r. od godz. 18.00 podczas wielkiego festiwalu sygnowanego przez Rycha Peję Hala Arena stanie się mekką polskiego hip hopu.

Podczas "Grubej Impry z Rysiem" na scenie wystąpią oczywiście RPS Enterteyment / Peja Slums Attack i Dj Decks a także O.S.T.R., Śliwa i Aspiratio Crew, Bezczel / Z.B.U.K.U, Gandi Ganda i DVJ RINK, Trzeci Wymiar, Kali 50/50, Gang Albanii, Bisz (B.O.K) i Ten Typ Mes.

ZOBACZ TAKŻE: Popek Monster z Kalisza. Pociął sobie twarz. Chciał być jak "Król Albanii" [ZDJĘCIA]

Terrorym Fever 5 - BILETY

Pierwsza pula biletów na Terrorym Fever 5 już się rozeszła. Bilety dniu koncertu bilety kosztują 79 zł

Miejscówki VIP kosztują 169/199 zł. Bilet VIP na Terrorym Fever upoważniają do wejścia bez kolejki, odbioru kuponów na piwo oraz jedzenie, wejście do osobnej strefa VIP, na której będą pojawiać się artyści i loży naprzeciwko sceny.

Bilety na Terrorym Fever w Hali Arena w Poznaniu można kupić na Biletomat.pl. Bilety kolekcjonerskie dostępne w VertShop, unhuman.pl i supreme-shop.com

Terrorym Fever Poznań - DOJAZD

- Wiemy, że na Terrorym będą przyjeżdżać ludzie z całej Polski dlatego będziemy organizowali transport z 10 miast w okolicach Poznania - informują organizatorzy z Blood Brothers i RPS Enterteyment.

Terrorym Fever 5

Poznań, Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33
10 października 2015 r. (sobota), start 18.00

Hala Arena - MAPA

Koncerty w naszym miescie - zdjecia, relacje, zapowiedzi. ZOBACZ!

OBEJRZYJ

Peja: Życie to nie kolorowy amerykański teledysk

Wideo

Dodaj ogłoszenie