Tomasz Lipiński bluzga na Twitterze. Internauci bluzgają na Lipińskiego

AGA
Tomasz Lipiński bluzga na Twitterze
Tomasz Lipiński bluzga na Twitterze twitter
Udostępnij:
Poznański radny z ramienia Platformy Obywatelskiej Tomasz Lipiński postanowił wykorzystać oficjalny profil na Twitterze dla celów prywatnych i w iście kibolskim stylu skomentował wczorajszy mecz Lech Legia. Twitterowicze nie pozostali mu dłużni.

Przypomnijmy, podczas niedzielnego starcia na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu Kolejorz pokonał odwiecznego rywala. Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa zakończył się wynikiem 2:1. Gole dla Poznańskiej Lokomotywy strzelali Barry Douglas i Kasper Hamalainen, a Legioniści skończyli spotkanie w dziesięciu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LECH - LEGIA 2:1

Wśród 43 tysięcy kibiców hit ekstraklasy oglądał na Bułgarskiej także Tomasz Lipiński. Radny PO postanowił wynik skomentować w iście kibolskim stylu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby bluzgów nie wpisał na oficjalnym koncie na Twitterze.

Po słowach o jednym mistrzu Polski i jednej k*****, na radnego posypały się komentarze zwrotne.

"Takich jak Ciebie to nawet rudzi na kolegów nie biorą" - był jednym z niewielu re-twittów, w którym nie padały niecenzuralne słowa.

SPÓJRZ NA TRYBUN PIĘKNO - ZOBACZ OPRAWĘ MECZU LECH - LEGIA

Radny Lipiński musiał się później tłumaczyć ze swoich słów, ale najpierw pochwalił się faktem niebywałego zainteresowania mediów jego osobą.

- Pogłoski o mojej śmierci są mocno przesadzone. Od 7:59 gadałem już chyba z każdym mass medium w naszym pięknym kraju - napisał Tomasz Lipiński.

W końcu, gdy głowa nieco ostygła i zapał uszedł, radny PO stwierdził - również na Twitterze: - Wersja oficjalna: emocje wzięły górę nad rozsądkiem, ale wpisu się nie wstydzę.

Co sądzicie o wpisie radnego PO? Piszcie w komentarzach lub na Twitterze Poznan_NM


Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Dodaj ogłoszenie