Trener ŁKS-u wybił kamieniem szybę na stadionie przy Bułgarskiej

Po piątkowej porażce 1:4 z Wartą Poznań jeden z trenerów ŁKS-u tak się zdenerwował, że rzucił kamieniem i zbił szybę w pomieszczeniu dla VIP-ów na Stadionie Miejskim.

Piątkowy mecz I ligi piłki nożnej pomiędzy Wartą a ŁKS-em zakończył się dość zaskakująco wysoką wygraną poznaniaków 4:1, choć do przerwy to łodzianie prowadzili 1:0.

Beznadziejnie słaba gra ŁKS-u w drugiej połowie meczu tak zdenerwowała trenerów z Łodzi, że jeden z nich rzucił kamieniem w szybę znajdującego się za bramkami pomieszczenia dla VIP-ów. Na szczęście w środku nikogo nie było, bo zbudowane niedawno trybuny tzw. proste na razie nie są dopuszczone do użytku.

- Jeden z ochroniarzy widział, że zrobił to któryś z trenerów ŁKS-u, ale nie widział dokładnie który, ma się to wyjaśnić po obejrzeniu zapisu z monitoringu – mówi Zbigniew Śmiglak, dyrektor sportowy Warty.

Sytuację opisał w swoim raporcie delegat z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Winnemu grozi bowiem nie tylko konieczność zapłacenia za szkodę, ale także kara dyscyplinarna ze strony PZPN.

Zobacz relację z meczu Warta - ŁKS
Warta - ŁKS 4:1: Zieloni odczarowali Bułgarską!

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy po pierwszych 45 minutach! Warta Poznań po świetnej drugiej połowie pokonała pewnie przy Bułgarskiej Łódzki Klub Sportowy 4:1. To pierwsze zwycięstwo Zielonych w tym sezonie.

Wybierz lokal bez papierosa! Wygraj nagrody! Ruszyła Akcja Paczka!