#WspieramyLokalnyBiznes - otwarte drogerie - te firmy działają online i zdalnie w wielkopolskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w wielkopolskim!
Wesprzyj lokalny biznes w wielkopolskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z wielkopolskiego, w branży „otwarte drogerie”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w wielkopolskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „otwarte drogerie”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

ZDROWIE I URODA – kosmetyki, higiena, lokalne drogerie - dostępne sklepy

Poznań

Corio hurtownia kosmetyczna


Cleanmarket


Hurtownia kosmetyczna JJ Cosmetics

JJ cosmetics to hurtownia kosmetyczna prowadzona przez siostry Julię i Joannę. Mamy wykształcenie kosmetyczne i chemiczne, dlatego oprócz bogatego asortymentu pozwalającego na pełne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, salonów spa&Wellness, ośrodków odnowy biologicznej, salonów urody, szkół- zapewniamy doradztwo. Dodatkowo w grudniu -15% na pierwsze zakupy! Kod do rabatu: POP15UP20


Konin

Domiś Sklep Dziecięcy


Piła

Mydlarnia u Franciszka


Ostrów Wielkopolski

Hurtownia kosmetyczno-fryzjerska Cosmeticsline


Gniezno

Studio Noa


Międzychód

Jubiler Oro Gold


Zobacz inne branże w regionie

Polacy smakoszami czekolady

Wideo

Dodaj ogłoszenie