Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Poznań
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
6
Waldemar Zaremba
236
(0,11%)
-
1
Irena Ewa Bandurska
487
(0,22%)
-
3
Agnieszka Anna Smektała
192
(0,09%)
-
2
Ewa Maria Dłużewicz
126
(0,06%)
-
5
Maciej Jacek Grzybek
191
(0,09%)
-
7
Wiesława Anna Ratajczak
200
(0,09%)
-
4
Witold Józef Kozak
127
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
6
Wojciech Leon Dera
346
(0,16%)
-
2
Tomasz Stanisław Knioła
351
(0,16%)
-
3
Magdalena Kondratowicz
500
(0,23%)
-
1
Izabela Anna Janicka
1 916
(0,86%)
-
4
Marek Ireneusz Mondry
250
(0,11%)
-
5
Katarzyna Maria Nowacka
494
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Małgorzata Michalska-Mickiewicz
4 179
(1,88%)
-
2
Piotr Adam Szelągowski
4 853
(2,19%)
-
1
Zbigniew Czerwiński
29 451
(13,28%)
-
5
Dorota Małgorzata Mączkowska
1 794
(0,81%)
-
7
Magdalena Maria Kodym-Sulanowska
1 613
(0,73%)
-
4
Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz
3 927
(1,77%)
-
6
Grzegorz Jan Jurga
3 919
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Piotr Wojciech Wawrzyniak
241
(0,11%)
-
5
Michał Andrzejewski
139
(0,06%)
-
7
Aleksandra Eugenia Lekier
92
(0,04%)
-
3
Joanna Jóźwiak
266
(0,12%)
-
2
Joanna Oszmian
140
(0,06%)
-
6
Łukasz Kuk
120
(0,05%)
-
1
Robert Tołpa
1 168
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Zuzanna Sara Lewandowska
968
(0,44%)
-
2
Dorota Koszal
847
(0,38%)
-
3
Jakub Szymon Kantorski
203
(0,09%)
-
1
Jakub Marcin Skurzyński
2 260
(1,02%)
-
7
Michał Adam Kołosowski
217
(0,10%)
-
6
Natalia Milena Woźniak
533
(0,24%)
-
5
Łukasz Bogusław Orylski
97
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Michał Andrzej Pilc
600
(0,27%)
-
5
Agnieszka Gryczyńska
865
(0,39%)
-
4
Kacper Andrzejczak
576
(0,26%)
-
6
Kamila Elżbieta Andrzejewska
533
(0,24%)
-
3
Zofia Rembarz
659
(0,30%)
-
1
Bartosz Garczyński
4 099
(1,85%)
-
2
Damian Kupka
2 234
(1,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mirosława Michalina Wieczorek-Filipiak
1 558
(0,70%)
-
6
Maciej Jarosław Wróblewski
558
(0,25%)
-
5
Ewa Maria Rzepka
772
(0,35%)
-
3
Lucjan Gerard Dutkiewicz
1 186
(0,53%)
-
7
Ewa Bukowian
865
(0,39%)
-
1
Waldemar Włodzimierz Witkowski
8 756
(3,95%)
-
4
Aneta Regina Konieczna
1 490
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Kaczmarek
654
(0,29%)
-
6
Ewelina Magdalena Wysocka-Babst
230
(0,10%)
-
5
Rafał Klimek
274
(0,12%)
-
7
Marek Beer
359
(0,16%)
-
3
Przemysław Marek Tomczak
697
(0,31%)
-
4
Martyna Maria Włodarczyk
368
(0,17%)
-
1
Julia Maria Krakowiak
1 364
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Joanna Wawrzyniak
443
(0,20%)
-
1
Jakub Piotr Mierzejewski
1 327
(0,60%)
-
2
Jan Aleksander Paech
272
(0,12%)
-
4
Aleksandra Miśkiewicz
320
(0,14%)
-
5
Paweł Piotr Antuchowski
136
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Włodzimierz Czesław Usarek
2 032
(0,92%)
-
2
Zbigniewa Anna Nowodworska
1 706
(0,77%)
-
4
Anna Maria Frankiewicz
4 969
(2,24%)
-
5
Mieczysław Marian Duszyński
967
(0,44%)
-
3
Krzysztof Stanisław Cesar
1 110
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Joanna Jaśkowiak
30 892
(13,93%)
-
1
Marek Woźniak
58 004
(26,16%)
-
6
Filip Andrzej Kaczmarek
4 666
(2,10%)
-
3
Paulina Stochniałek
4 811
(2,17%)
-
5
Adrian Tomaszkiewicz
3 828
(1,73%)
-
4
Aldona Ewa Anastasow
2 302
(1,04%)
-
2
Tatiana Marta Sokołowska
12 845
(5,79%)
Okręg 2
powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
8
Teresa Jadwiga Małek
284
(0,12%)
-
5
Henryk Statucki
364
(0,16%)
-
2
Piotr Andrzejewski
780
(0,34%)
-
1
Józef Witold Juszkiewicz
837
(0,37%)
-
3
Władysław Werhun
113
(0,05%)
-
4
Anna Kostrzewa
700
(0,31%)
-
7
Iwona Karkosz
147
(0,06%)
-
6
Jadwiga Idziak
298
(0,13%)
-
9
Ewa Agnieszka Nowak-Kopeć
676
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Tomasz Marek Wojciechowski
934
(0,41%)
-
1
Dagmara Monika Hoffmann
1 967
(0,86%)
-
6
Jerzy Andrzej Grześkowiak
970
(0,42%)
-
3
Marcelina Weronika Goździewska-Ćwirlej
421
(0,18%)
-
4
Tadeusz Hieronim Rzepka
670
(0,29%)
-
5
Alicja Barbara Dorsch
515
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Szymon Łukasz Chrostowski
1 196
(0,52%)
-
9
Dorota Banaś
7 295
(3,19%)
-
1
Adam Bogrycewicz
25 510
(11,15%)
-
3
Michał Witold Zieliński
6 715
(2,94%)
-
2
Łucja Janina Zielińska
8 606
(3,76%)
-
6
Renata Magdalena Dorna
2 666
(1,17%)
-
5
Wiesław Pietruczuk
1 770
(0,77%)
-
4
Marek Jakóbczyk
2 961
(1,29%)
-
8
Emilia Muzyka
2 325
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Wiesław Zenon Olędzki
974
(0,43%)
-
2
Adriana Jóźwiak
575
(0,25%)
-
4
Daniel Włudarczak
303
(0,13%)
-
5
Ryszard Lech Beta
258
(0,11%)
-
3
Janina Spieszalska
224
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Kamil Bartosz Bocian
1 754
(0,77%)
-
2
Joanna Dziemiańczyk
481
(0,21%)
-
3
Jan Daniel Świeczkowski
246
(0,11%)
-
5
Dawid Miłosz Sawicki
584
(0,26%)
-
4
Natalia Ewa Minge
885
(0,39%)
-
6
Milena Renata Hadryan
168
(0,07%)
-
7
Jakub Paweł Mięsikowski
173
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Roman Gryczyński
1 841
(0,80%)
-
3
Karolina Polak
3 995
(1,75%)
-
4
Brajan Jankowski
1 000
(0,44%)
-
6
Roman Marek Nowak
1 122
(0,49%)
-
5
Aldona Kazarnowicz
526
(0,23%)
-
1
Natalia Małgorzata Gruenke
3 694
(1,62%)
-
7
Marzena Bogumiła Srebro
859
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Alicja Małgorzata Noska-Figiel
598
(0,26%)
-
6
Zbigniew Stochaj
1 473
(0,64%)
-
7
Lucyna Kolasińska
583
(0,25%)
-
3
Agnieszka Magdalena Grzechowiak
1 788
(0,78%)
-
8
Urszula Bak
1 433
(0,63%)
-
1
Romuald Kazimierz Ajchler
14 743
(6,45%)
-
9
Anna Elżbieta Wilk-Baran
832
(0,36%)
-
2
Aleksander Grzegorz Antoniewicz
1 534
(0,67%)
-
4
Henryk Kazana
1 167
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Marcin Piszczek
2 674
(1,17%)
-
7
Wacław Czesław Napierała
2 445
(1,07%)
-
1
Jarosław Zygmunt Maciejewski
6 634
(2,90%)
-
3
Alina Barbara Grochowalska
2 645
(1,16%)
-
4
Małgorzata Anna Bejma
5 878
(2,57%)
-
5
Aneta Agnieszka Rzepa
2 018
(0,88%)
-
6
Renata Anna Młynarczyk
2 455
(1,07%)
-
8
Jan Stefan Graczyk
2 417
(1,06%)
-
2
Piotr Halama
2 708
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Anna Luiza Gworys
289
(0,13%)
-
3
Jerzy Józef Moeglich
363
(0,16%)
-
1
Agata Jadwiga Ostaszewska
1 217
(0,53%)
-
4
Wiesław Zalewski
420
(0,18%)
-
2
Piotr Bogusław Wawrzyniak
1 187
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Sławomir Paweł Biskupski
1 212
(0,53%)
-
4
Lucyna Maria Bełch
1 384
(0,61%)
-
7
Maciej Mariusz Gracz
1 942
(0,85%)
-
6
Hanna Grażyna Stawna
1 866
(0,82%)
-
3
Wiesława Jolanta Koralewska-Putz
1 142
(0,50%)
-
1
Kazimierz Zdzisław Lis
3 975
(1,74%)
-
2
Władysław Walewander
665
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mirosława Wanda Rutkowska-Krupka
21 061
(9,21%)
-
2
Iwona Maria Kamińska-Lech
4 462
(1,95%)
-
6
Michał Stanisław Chojara
3 351
(1,47%)
-
9
Przemysław Marek Ajchler
9 754
(4,26%)
-
7
Marta Maria Janyska
8 315
(3,64%)
-
3
Jacek Wojciech Bogusławski
8 494
(3,71%)
-
5
Mariola Barbara Rozmarynowska
4 089
(1,79%)
-
8
Jarosław Paweł Brożek
1 488
(0,65%)
-
4
Henryk Marian Szopiński
9 624
(4,21%)
Okręg 3
powiaty: poznański, śremski, średzki, gnieźnieński, wrzesiński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
6
Elżbieta Jęsiek
307
(0,10%)
-
1
Stanisław Marek Smektała
901
(0,30%)
-
2
Marian Stanisław Włodarczak
557
(0,19%)
-
3
Agnieszka Joanna Doroszuk
356
(0,12%)
-
5
Aneta Agnieszka Kędzia
450
(0,15%)
-
4
Piotr Paweł Broda
563
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Karolina Joanna Kiejdrowska
701
(0,23%)
-
3
Radosław Jastrzębski
534
(0,18%)
-
1
Marcin Jan Krawczyk
1 800
(0,60%)
-
2
Izabela Alicja Dudziak-Dorożko
940
(0,31%)
-
6
Magdalena Kinga Bielak
1 059
(0,35%)
-
5
Artur Marek Drożyński
472
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Łukasz Grabowski
7 557
(2,53%)
-
1
Małgorzata Irena Stryjska
24 080
(8,07%)
-
9
Alicja Maria Cichońska
1 930
(0,65%)
-
3
Magdalena Kopeć
7 471
(2,50%)
-
6
Sławomir Michał Hinc
5 629
(1,89%)
-
2
Krzysztof Henryk Dembiński
7 814
(2,62%)
-
7
Małgorzata Pietrzak-Sikorska
5 415
(1,81%)
-
5
Agnieszka Beata Kubiak
4 677
(1,57%)
-
8
Alicja Pieczykolan
1 804
(0,60%)
-
10
Mirosław Kazimierz Horla
4 481
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
8
Janusz Marian Łobocki
145
(0,05%)
-
1
Maciej Jóźwiak
2 714
(0,91%)
-
2
Joanna Maria Szablewska
404
(0,14%)
-
5
Radosław Błażej Czech
153
(0,05%)
-
7
Katarzyna Elżbieta Andrzejczak
181
(0,06%)
-
3
Monika Liliana Motyl
561
(0,19%)
-
6
Dawid Staszak
412
(0,14%)
-
4
Grzegorz Jankowiak
502
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Grzegorz Andrzej Krystek
676
(0,23%)
-
4
Paweł Bartkowiak
915
(0,31%)
-
3
Marta Żakowska
864
(0,29%)
-
1
Kamila Kasprzak-Bartkowiak
2 562
(0,86%)
-
5
Marta Frankowska
596
(0,20%)
-
6
Bartłomiej Konstanty Kaleta
494
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Mirosław Piasecki
6 906
(2,31%)
-
3
Sławomir Krzysztof Przekaza
1 287
(0,43%)
-
5
Rafał Tomasz Długosz
968
(0,32%)
-
4
Monika Kochan
1 885
(0,63%)
-
2
Michał Srebro
1 689
(0,57%)
-
10
Robert Kołaczyk
819
(0,27%)
-
6
Natalia Jabłońska
2 065
(0,69%)
-
8
Sylwia Roszak
1 460
(0,49%)
-
9
Anita Katarzyna Wenzel
379
(0,13%)
-
7
Katarzyna Anna Kotłowska
357
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Anna Henryka Jagielska
532
(0,18%)
-
5
Bronisław Kazimierz Dankowski
1 503
(0,50%)
-
7
Maria Stanisława Pękala
683
(0,23%)
-
10
Monika Koralewska
1 101
(0,37%)
-
1
Tadeusz Tomaszewski
21 983
(7,37%)
-
4
Magdalena Adrianna Wojciechowska
1 261
(0,42%)
-
3
Tadeusz Dębicki
1 011
(0,34%)
-
8
Michał Jakub Kamiński
505
(0,17%)
-
2
Krystyna Kubicka-Sztul
1 953
(0,65%)
-
9
Anna Stanowska
615
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Janusz Michał Winiarski
1 021
(0,34%)
-
2
Mirosława Katarzyna Kaźmierczak
5 106
(1,71%)
-
3
Marek Piotr Baumgart
3 076
(1,03%)
-
1
Wojciech Jankowiak
13 463
(4,51%)
-
4
Agnieszka Adriana Brzezińska
1 040
(0,35%)
-
5
Teodor Stępa
3 070
(1,03%)
-
7
Jerzy Janusz Mazurkiewicz
2 449
(0,82%)
-
8
Monika Berlik
1 564
(0,52%)
-
10
Grażyna Maria Manikowska-Krawiec
1 130
(0,38%)
-
9
Arkadiusz Stanisław Błochowiak
810
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Artur Wojciech Michalak
721
(0,24%)
-
1
Radosław Szklarski
1 747
(0,59%)
-
2
Aleksandra Zuzanna Ossowska
1 060
(0,36%)
-
5
Weronika Szklarska
528
(0,18%)
-
4
Milena Adamiak
452
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
8
Anna Łucja Renda
3 406
(1,14%)
-
6
Halina Danuta Kowalewska
2 330
(0,78%)
-
7
Andrzej Hlawacik
1 126
(0,38%)
-
5
Bartosz Łukasz Twardowski
2 517
(0,84%)
-
1
Jerzy Czesław Lechnerowski
10 452
(3,50%)
-
3
Mirosław Marcin Marciniak
3 319
(1,11%)
-
2
Joanna Krystyna Marusik
2 962
(0,99%)
-
4
Elżbieta Małgorzata Kapczyńska
3 285
(1,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Maciej Maria Wituski
7 536
(2,53%)
-
1
Marek Gola
31 449
(10,54%)
-
3
Marta Magdalena Dzikowska
17 832
(5,97%)
-
5
Stanisław Melchior Waligóra
5 524
(1,85%)
-
8
Czesław Witold Kruczek
4 438
(1,49%)
-
4
Hieronim Michał Urbanek
4 151
(1,39%)
-
10
Regina Teresa Wojtasiak
2 924
(0,98%)
-
9
Barbara Kubiak
5 451
(1,83%)
-
6
Dawid Paweł Murawa
4 398
(1,47%)
-
7
Patrycja Natalia Przybylska
8 479
(2,84%)
Okręg 4
Miasto Konin, powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Teresa Alicja Pilarczyk
533
(0,30%)
-
4
Piotr Zakrzewski
293
(0,17%)
-
1
Radosław Józef Wawrzyniak
797
(0,45%)
-
5
Elżbieta Szmajdka
662
(0,38%)
-
3
Benedykt Wawrzyniak
378
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
6
Bartłomiej Wrzeszcz
167
(0,10%)
-
5
Justyna Andżelika Kołata
653
(0,37%)
-
7
Ewa Sabina Krowiak
405
(0,23%)
-
1
Miłosława Dorota Stępień
1 548
(0,88%)
-
3
Anna Bronisława Klechniowska
319
(0,18%)
-
4
Marcin Kaup
349
(0,20%)
-
2
Michał Jendrzejewski
380
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Katarzyna Aneta Rzepecka-Andrzejak
6 548
(3,73%)
-
5
Krzysztof Sobczak
10 034
(5,71%)
-
2
Robert Adam Popkowski
11 302
(6,44%)
-
1
Zofia Mariola Itman
20 923
(11,92%)
-
3
Ewa Stanisława Jedlikowska
2 669
(1,52%)
-
6
Grzegorz Fiałkowski
7 455
(4,25%)
-
7
Anita Aldona Szykowna
5 446
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Paweł Rafał Rusin
757
(0,43%)
-
4
Eugeniusz Maciejewski
731
(0,42%)
-
1
Anna Mirosława Bryłka
924
(0,53%)
-
3
Jolanta Elżbieta Nowicka
486
(0,28%)
-
5
Patryk Józef Rychtanek
134
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
3
Anna Bąk
987
(0,56%)
-
2
Piotr Łukasz Pardyka
156
(0,09%)
-
5
Anna Beata Kołodziej
442
(0,25%)
-
4
Wojciech Sobkowiak
179
(0,10%)
-
1
Paulina Nowak
1 979
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tadeusz Jankowski
5 119
(2,92%)
-
5
Danuta Ewa Potocka
1 246
(0,71%)
-
4
Tomasz Andrzejczak
1 168
(0,67%)
-
2
Stefan Jałoszyński
718
(0,41%)
-
3
Marzena Błaszczyk
2 013
(1,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Anna Daszkiewicz
832
(0,47%)
-
3
Michał Skorupka
643
(0,37%)
-
1
Kazimierz Czesław Pałasz
11 800
(6,72%)
-
4
Monika Zakrzewska
702
(0,40%)
-
6
Danuta Plucińska
768
(0,44%)
-
5
Zbigniew Barc
435
(0,25%)
-
7
Zofia Ewa Kubacka
1 310
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Eugeniusz Tomasz Grzeszczak
10 743
(6,12%)
-
2
Czesław Cieślak
11 379
(6,48%)
-
6
Anna Emilia Chojnacka
2 312
(1,32%)
-
7
Anna Majda
10 500
(5,98%)
-
3
Stanisław Adam Bielik
3 838
(2,19%)
-
4
Bożena Alina Frankowska
1 423
(0,81%)
-
5
Wojciech Henryk Mendelak
990
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Elżbieta Mierzejewska
532
(0,30%)
-
1
Magdalena Gapińska
1 277
(0,73%)
-
4
Jacek Wojciech Schmidt
421
(0,24%)
-
5
Eryk Korzeniewski
769
(0,44%)
-
3
Mikołaj Piotr Dąbrowicz
402
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Małgorzata Waszak
7 382
(4,20%)
-
6
Lidia Elżbieta Śmidowicz
2 166
(1,23%)
-
5
Andrzej Karol Plesiński
921
(0,52%)
-
2
Andrzej Szurgot
4 356
(2,48%)
-
1
Maciej Dariusz Sytek
7 368
(4,20%)
-
4
Maria Jolanta Wróblewska-Kubacka
1 828
(1,04%)
-
7
Henryk Marek Drzewiecki
2 583
(1,47%)
Okręg 5
Miasto Kalisz, powiaty: kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Barbara Janiak
317
(0,13%)
-
1
Bogusław Wiesław Jaśkiewicz
562
(0,23%)
-
3
Sylwia Anna Wałęsiak
205
(0,09%)
-
2
Ewelina Helik
495
(0,21%)
-
5
Paweł Dereń
338
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
5
Katarzyna Ręglewska
288
(0,12%)
-
2
Jakub Piotr Karczyński
283
(0,12%)
-
4
Izabela Katarzyna Wesołowska
646
(0,27%)
-
3
Ida Giera
621
(0,26%)
-
1
Aleksander Piotr Kołodziej
1 200
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Małgorzata Julianna Ziąbka
2 629
(1,10%)
-
2
Leszek Józef Bierła
12 084
(5,04%)
-
3
Witosław Piotr Gibasiewicz
3 614
(1,51%)
-
5
Andrzej Plichta
7 812
(3,26%)
-
1
Marlena Magdalena Maląg
46 763
(19,51%)
-
7
Anna Honorata Jankowska
3 032
(1,27%)
-
4
Konrad Piotr Peroński
1 672
(0,70%)
-
6
Janusz Marian Krawiec
3 068
(1,28%)
-
8
Lucyna Katarzyna Cieluch
1 004
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Katarzyna Antonina Sadzisz
239
(0,10%)
-
3
Sebastian Mateusz Kozłowski
392
(0,16%)
-
4
Izabela Głowacka
375
(0,16%)
-
1
Arkadiusz Krzysztof Maślak
1 213
(0,51%)
-
5
Ryszard Oszmian
120
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Magdalena Zofia Skurzyńska
261
(0,11%)
-
1
Paweł Kleczewski
1 143
(0,48%)
-
2
Angelika Justyna Machowska
493
(0,21%)
-
3
Roman Sidorski
186
(0,08%)
-
5
Igor Mencel
407
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Arkadiusz Szymon Bodura
896
(0,37%)
-
1
Wojciech Dawid Jóźwiak
4 357
(1,82%)
-
7
Robert Włodzimierz Matczak
1 308
(0,55%)
-
4
Beata Dorota Dobras
1 223
(0,51%)
-
3
Sławomir Moch
1 209
(0,50%)
-
5
Roksana Ewa Werecka
754
(0,31%)
-
6
Halina Paulina Kaźmierczak
1 155
(0,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Leszek Grzegorz Aleksandrzak
10 946
(4,57%)
-
3
Magdalena Maria Decker
884
(0,37%)
-
2
Andrzej Górski
1 466
(0,61%)
-
6
Sławomir Kazimierz Piskorski
572
(0,24%)
-
5
Sławomir Hańdziuk
376
(0,16%)
-
7
Urszula Bogusława Kuświk
737
(0,31%)
-
4
Alina Bernadeta Szymańska
1 279
(0,53%)
-
8
Anna Beata Tarchalska
924
(0,39%)
-
9
Mikołaj Kostka
2 460
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Grzesiek
10 673
(4,45%)
-
4
Grzegorz Krzysztof Majchrzak
1 589
(0,66%)
-
1
Krzysztof Andrzej Grabowski
21 429
(8,94%)
-
8
Beata Bartosz
1 203
(0,50%)
-
6
Grażyna Maria Kaczmarek
3 232
(1,35%)
-
3
Mikołaj Grzyb
9 599
(4,01%)
-
5
Izabela Magdalena Krystalska
887
(0,37%)
-
9
Anna Napierała
1 550
(0,65%)
-
7
Jan Piotr Sarnowski
1 673
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Arkadiusz Stefan Ratajczyk
1 403
(0,59%)
-
3
Agata Broniarczyk
383
(0,16%)
-
5
Bartłomiej Konrad Krasowski
239
(0,10%)
-
2
Rafał Dariusz Welke
356
(0,15%)
-
4
Kamila Sandra Kuświk
638
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Justyna Joanna Lisowska
1 835
(0,77%)
-
4
Mateusz Jakub Pszczoła
1 396
(0,58%)
-
2
Dominik Kujawa
2 252
(0,94%)
-
1
Magdalena Ewa Spychalska
5 643
(2,35%)
-
5
Ewelina Kliber
1 610
(0,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krystiana Maria Drozd
3 381
(1,41%)
-
1
Marzena Renata Wodzińska
29 880
(12,47%)
-
5
Piotr Janusz Wieja
1 335
(0,56%)
-
3
Andrzej Marian Pichet
3 640
(1,52%)
-
4
Krzysztof Matysiak
3 061
(1,28%)
-
7
Justyna Beata Górecka
2 061
(0,86%)
-
6
Marta Barbara Zaniewska
1 429
(0,60%)
-
8
Beata Katarzyna Balcer
2 828
(1,18%)
-
9
Witold Jan Sitarz
2 458
(1,03%)
Okręg 6
Miasto Leszno, powiaty: gostyński, grodziski, kościański, krotoszyński, leszczyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Lidia Anna Statucka
192
(0,09%)
-
1
Ewa Anna Bergmann
630
(0,28%)
-
5
Stefan Broda
335
(0,15%)
-
2
Jan Leszek Stachowiak
714
(0,32%)
-
7
Elżbieta Józwowiak
215
(0,10%)
-
6
Karol Kędzia
492
(0,22%)
-
4
Leszek Waściński
294
(0,13%)
-
8
Maria Zofia Andrzejewska
665
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Jerzy Stanisław Wierzchowiecki
5 723
(2,56%)
-
6
Teresa Małgorzata Andrzejewska
4 453
(1,99%)
-
7
Małgorzata Beata Smotryś
682
(0,30%)
-
8
Joanna Paulina Przybylska
3 799
(1,70%)
-
4
Andrzej Jęcz
7 311
(3,26%)
-
1
Marek Jan Sowa
21 425
(9,57%)
-
3
Feliks Straburzyński
2 473
(1,10%)
-
2
Krzysztof Jakub Błaszczyk
9 001
(4,02%)
-
5
Joanna Nawrot
5 923
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Anita Stanisława Bąkowska
1 238
(0,55%)
-
2
Weronika Bryłka
445
(0,20%)
-
4
Gabryela Hubert
205
(0,09%)
-
5
Adam Frydrych
359
(0,16%)
-
3
Adam Ignacy Pompała
237
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Konrad Nowacki
1 729
(0,77%)
-
2
Barbara Konat
443
(0,20%)
-
5
Wojciech Buras
294
(0,13%)
-
3
Dominik Błażej Chlastawa
185
(0,08%)
-
4
Ewa Anna Konarzewska-Michalak
316
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Łukasz Wajnert
4 388
(1,96%)
-
2
Julia Anna Kochańska
1 928
(0,86%)
-
7
Grzegorz Józef Duda
1 615
(0,72%)
-
3
Sebastian Robert Krzykała
622
(0,28%)
-
6
Hubert Książkiewicz
861
(0,38%)
-
5
Marta Morgiel
787
(0,35%)
-
4
Bogna Sąsiadek
806
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
9
Adam Roman Cukier
4 426
(1,98%)
-
2
Elżbieta Jagodzińska
2 265
(1,01%)
-
1
Wiesław Andrzej Szczepański
11 107
(4,96%)
-
4
Violetta Katarzyna Supeło-Dolata
556
(0,25%)
-
3
Tadeusz Włodzimierz Żak
827
(0,37%)
-
5
Katarzyna Wieczorek-Dubska
981
(0,44%)
-
7
Arkadiusz Stachowiak
1 002
(0,45%)
-
8
Krystyna Marszałek
680
(0,30%)
-
6
Małgorzata Maria Piaskowska
831
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Chudy
6 484
(2,90%)
-
1
Zofia Barbara Szalczyk
11 027
(4,92%)
-
5
Jarosław Maciej Wawrzyniak
3 204
(1,43%)
-
6
Marcin Pawlak
2 841
(1,27%)
-
9
Ewa Katarzyna Potocka-Miś
1 382
(0,62%)
-
7
Bartłomiej Wojciech Górny
3 279
(1,46%)
-
4
Ryszard Napierała
4 468
(2,00%)
-
8
Wiesława Dorota Mixtacka
668
(0,30%)
-
3
Joanna Król-Trąbka
8 577
(3,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Artur Łukasz Brajer
460
(0,21%)
-
3
Sławomir Mańko
467
(0,21%)
-
5
Małgorzata Skrobała
549
(0,25%)
-
1
Mikołaj Fiebich
1 487
(0,66%)
-
4
Karolina Kaczmarek
1 385
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Teresa Stanisława Rękosiewicz
4 544
(2,03%)
-
4
Renata Tomczak
3 871
(1,73%)
-
3
Jarosław Jacek Smoczyk
2 032
(0,91%)
-
5
Sławomir Marcin Kryjom
2 347
(1,05%)
-
2
Barbara Bożena Bogacka-Gancarczyk
4 657
(2,08%)
-
6
Michał Jerzy Lichaj
1 881
(0,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Jan Beba
3 485
(1,56%)
-
1
Ewa Maria Panowicz
15 624
(6,98%)
-
8
Alicja Iwasiewicz
1 517
(0,68%)
-
5
Ewelina Maria Wieczorek
3 531
(1,58%)
-
2
Maciej Medard Wiśniewski
5 955
(2,66%)
-
3
Henryk Szymański
12 772
(5,70%)
-
9
Anna Suchanecka
4 933
(2,20%)
-
7
Włodzimierz Szewczyk
2 630
(1,17%)
-
4
Andrzej Jan Pospieszyński
4 405
(1,97%)