Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Brodnica, Dolsk, Książ Wlkp.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
-
6
Jacek Czesław Walkowiak
52
(0,70%)
-
7
Maria Łucja Walczak
220
(2,96%)
-
2
Witold Tadeusz Opielewicz
589
(7,93%)
-
4
Maria Bychawska
71
(0,96%)
-
3
Ewa Mieczysława Lisek
438
(5,89%)
-
5
Wojciech Kubala
125
(1,68%)
-
1
Wojciech Świdurski
636
(8,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Danuta Skrzypczak-Misiak
92
(1,24%)
-
1
Jerzy Wojciech Rylski
528
(7,10%)
-
2
Zbigniew Piotr Szozda
167
(2,25%)
-
4
Michał Kiełb
35
(0,47%)
-
5
Aleksandra Barbara Jędrzejczak
42
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Piotr Skrzypniak
122
(1,64%)
-
1
Marek Romuald Mostowski
419
(5,64%)
-
4
Kornelia Anna Wojciechowska
115
(1,55%)
-
5
Daniel Gurling
50
(0,67%)
-
2
Marek Sikorski
387
(5,21%)
-
7
Małgorzata Jankowska
79
(1,06%)
-
6
Aneta Bąkowska
45
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sylwia Dopierała
565
(7,60%)
-
3
Mariusz Staszak
101
(1,36%)
-
2
Renata Teresa Klausa
241
(3,24%)
-
4
Patryk Miłosz Michalski
77
(1,04%)
-
6
Radosław Michał Pająk
63
(0,85%)
-
5
Aleksander Mariusz Jakowiec
23
(0,31%)
-
7
Elżbieta Wachowiak
116
(1,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Roman Grzegorz Szydłowski
153
(2,06%)
-
1
Beata Maria Sarnowska-Czajka
287
(3,86%)
-
4
Albert Kazimierz Kolasa
43
(0,58%)
-
5
Elżbieta Małgorzata Klejszmit
22
(0,30%)
-
3
Justyna Monika Tuszyńska
65
(0,87%)
-
7
Błażej Krzysztof Czyżak
47
(0,63%)
-
6
Artur Piotr Czajka
33
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Janusz Jan Taciak
554
(7,45%)
-
2
Bartosz Mikołajczak
220
(2,96%)
-
4
Irena Kędziora
59
(0,79%)
-
5
Kinga Ratajczak-Kwaśnik
140
(1,88%)
-
3
Marian Jan Flaczyński
152
(2,05%)
-
7
Wioleta Maria Kaczmarek
64
(0,86%)
-
6
Marek Szymon Grobelny
195
(2,62%)
Okręg 2
MIASTO ŚREM, ULICE: 750 - lecia; 1 Maja; Aleja Katyńska, Dezyderego Chłapowskiego; Grunwaldzka; Jeziorna; Leopolda Okulickiego; Stanisława Staszica; Stefana Grota Roweckiego; Tadeusza Bora Komorowskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
-
5
Jolanta Anna Gorączka
79
(1,72%)
-
1
Elżbieta Maria Michalska
401
(8,76%)
-
4
Andrzej Piotr Lazar
137
(2,99%)
-
3
Daniel Sebastian Cicharski
355
(7,75%)
-
2
Arleta Justyna Krysztofiak
132
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Malwina Jurga
55
(1,20%)
-
1
Aleksandra Bogdana Szozda
70
(1,53%)
-
4
Bartosz Adam Michalak
55
(1,20%)
-
2
Radosław Paweł Łucka
157
(3,43%)
-
5
Kamil Marcin Tomaszewski
38
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Grzegorz Kazimierz Rusiak
53
(1,16%)
-
5
Danuta Maria Górkiewicz
61
(1,33%)
-
4
Katarzyna Agnieszka Goryńska
21
(0,46%)
-
3
Grzegorz Włodzimierz Balcerzak
22
(0,48%)
-
1
Elżbieta Siczyńska
158
(3,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Aldona Ratajczak
247
(5,39%)
-
1
Marcin Krześlak
268
(5,85%)
-
4
Leszek Czesław Narożny
96
(2,10%)
-
5
Maria Jadwiga Marciniak
97
(2,12%)
-
2
Tomasz Robert Klaczyński
454
(9,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Janina Kazimiera Adamczak
55
(1,20%)
-
2
Sylwia Dziurda-Bielawska
408
(8,91%)
-
1
Hieronim Franciszek Bartkowiak
608
(13,28%)
-
3
Andrzej Łowicki
200
(4,37%)
-
4
Izabela Alicja Kończewska
195
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Artur Wojciech Wojtkowiak
21
(0,46%)
-
3
Daniel Piotr Piasecki
46
(1,00%)
-
1
Edyta Agnieszka Zielińska-Stępa
91
(1,99%)
Okręg 3
MIASTO ŚREM, ULICE: Aleja Solidarności; Andersena; Artura Grottgera; Brzechwy; Cmentarna; Chałubińskiego; Fabryczna; Floriana Marciniaka; Fryderyka Chopina; Gen. Wł. Sikorskiego; Gierymskiego; Heweliusza; Ignacego Paderewskiego; Jacka Malczewskiego; Jana Matejki; Jastrzębia; Józefa Chełmońskiego; Karola Szymanowskiego; Kolberga; Kolejowa; Konstytucji 3 Maja; Kopernika; Korczaka; Kręta; Leona Wyczółkowskiego; Makuszyńskiego; Michałowskiego; Nadbrzeżna; Nadwarciańska; Nenckiego; Nowowiejskiego; Puchalskiego; Romera; Skłodowskiej-Curie; Stanisława Moniuszki; Stanisława Witkiewicza; Stanisława Wyspiańskiego; Strusia; Strzeleckiego; Śniadeckiego; Święcickiego; Tadeusza Kantora; Tadeusza Makowskiego; Tatarkiewicza; Tuwima; Włodzimierza Tetmajera; Wojciecha Kossaka; Zachodnia; Zaułek Jana Cybisa; Zaułek Olgi Boznańskiej; Żurawia; Żwirowa MIASTO ŚREM, ULICE: Adama Mickiewicza; Akacjowa; Aleksandra Głowackiego; Andrzeja Frycza Modrzewskiego; Cypriana Kamila Norwida; Długa; dr. Seweryna Matuszewskiego; Elizy Orzeszkowej; Farna; Floriana Dąbrowskiego; Franciszkańska; Glinki; Gołębia; Gostyńska; Hugo Kołłątaja; Jana Kilińskiego; Jana Kochanowskiego; Jana Ostroroga; Jasna; Józefa Bema; Józefa Dutkiewicza; Józefa Piłsudskiego; Józefa Wybickiego; Końcowa; Kosynierów; Krótka; Ks. Abp. Antoniego Baraniaka; Ks. Antoniego Rzadkiego; Ks. Jana Kajetańczyka; Ks. Jerzego Popiełuszki; Ks. Piotra Wawrzyniaka; Letnia; Ludwika Zamenhofa; Łazienkowa; Łąkowa; Mała Łazienkowa; Mała Rzeźnicka; Marii Konopnickiej; Mariana Zielińskiego; Mikołaja Reja; Młyńska; Narzędziowa; Nowa Strzelnica; Ogrodowa; Parkowa; Piaskowa; Plac 20 Października; Plac Straży Pożarnej, Podgórna; Podwale; Polna; Poprzeczna; Powstańców Wielkopolskich; Poznańska; Promenada; Prosta; Prymasa Stefana Wyszyńskiego; Przemysłowa; Racławicka; Rolna; Rzeczna; Rzemieślnicza; Słoneczna; Stanisława Wojciechowskiego; Stary Rynek; Szewska; Szeroka; Szkolna; Środkowa; Tadeusza Kościuszki; Tylna; Targowa; Tytusa Działyńskiego; Wacława Adamskiego; Warsztatowa; Wąska; Wiejska; Wielka Rzeźnicka; Wiosenna; Wiosny Ludów; Władysława Reymonta; Włókniarzy; Wojska Polskiego; Wschodnia; Zielona; Zofii Nałkowskiej WSIE: Binkowo; Błociszewo; Bodzyniewo; Borgowo; Bystrzek; Dalewo; Dąbrowa; Dobczyn; Gaj; Góra; Grodzewo; Grzymysław; Jeleńczewo; Kadzewo; Kaleje; Kawcze; Krzyżanowo; Luciny; Łęg; Marianowo; Marszewo; Mateuszewo; Mechlin; Mórka; Niesłabin; Nochowo; Nochówko; Olsza; Orkowo; Ostrowo; Pełczyn; Psarskie; Pucołowo; Pysząca; Sosnowiec; Szymanowo; Tesiny; Wirginowo; Wyrzeka; Zbrudzewo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
-
8
Sławomir Tadeusz Rybka
127
(1,03%)
-
7
Marcin Rafał Majsner
103
(0,84%)
-
11
Stanisław Marian Płociennik
167
(1,36%)
-
9
Danuta Teresa Zdrojowa-Gaweł
77
(0,63%)
-
10
Elżbieta Gabriela Kubera
71
(0,58%)
-
6
Maciej Walewski
116
(0,95%)
-
5
Marta Byrtek
187
(1,52%)
-
1
Zenon Jan Jahns
1 405
(11,45%)
-
2
Marcin Piotr Szydłowski
603
(4,91%)
-
4
Ewa Ciesiółka
147
(1,20%)
-
3
Zbigniew Jan Hoffa
220
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
10
Borys Marcin Tomaszewski
30
(0,24%)
-
3
Karolina Piasecka
168
(1,37%)
-
2
Jacek Stanisław Nowicki
91
(0,74%)
-
1
Emil Jan Majsner
485
(3,95%)
-
4
Jessica Maria Karlińska
165
(1,34%)
-
6
Beata Katarzyna Malinska
30
(0,24%)
-
9
Aleksander Skrzypczak
8
(0,07%)
-
7
Tomasz Szymon Kołacki
100
(0,81%)
-
8
Katarzyna Genderka
66
(0,54%)
-
5
Robert Krzysztof Lorek
114
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Franciszek Chiliński
45
(0,37%)
-
9
Ewa Małgorzata Balcerzak
35
(0,29%)
-
2
Mirosława Elżbieta Gorządek
38
(0,31%)
-
1
Mirosław Józef Goryński
149
(1,21%)
-
3
Krzysztof Wojciech Machtyl
39
(0,32%)
-
8
Dawid Okoniewski
39
(0,32%)
-
7
Roman Stanisław Migdalski
53
(0,43%)
-
4
Przemysław Marian Skrzypniak
29
(0,24%)
-
6
Alicja Grażyna Dębska
56
(0,46%)
-
11
Henryk Wachowiak
57
(0,46%)
-
10
Danuta Maria Wawrzyniak
23
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Zajler
1 204
(9,81%)
-
11
Anna Maria Talarczyk
114
(0,93%)
-
5
Zbigniew Giełda
107
(0,87%)
-
6
Tadeusz Marian Kuźma
111
(0,90%)
-
3
Krzysztof Roszak
319
(2,60%)
-
4
Emil Ireneusz Józefiak
124
(1,01%)
-
2
Paweł Wojna
768
(6,26%)
-
10
Karolina Dominika Karolak
67
(0,55%)
-
7
Małgorzata Regina Jakowiec
90
(0,73%)
-
9
Magdalena Marciniak
81
(0,66%)
-
8
Dariusz Stanisław Wawrzyniak
42
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Aleksander Szczepan Pierzchała
53
(0,43%)
-
9
Jakub Tylman
224
(1,82%)
-
1
Piotr Marcin Ruta
755
(6,15%)
-
2
Adam Paweł Iks
174
(1,42%)
-
8
Artur Dariusz Bielawski
367
(2,99%)
-
3
Katarzyna Michalewicz
171
(1,39%)
-
4
Hieronim Remus
171
(1,39%)
-
7
Edyta Bernadeta Nowak-Polska
125
(1,02%)
-
6
Julia Bartkowiak-Wojciechowska
194
(1,58%)
-
11
Monika Falbierska
156
(1,27%)
-
10
Jarosław Wojciech Kończewski
292
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Tadeusz Toboła
437
(3,56%)
-
5
Piotr Karolak
38
(0,31%)
-
8
Joanna Potocka
44
(0,36%)
-
1
Janusz Przywara
537
(4,37%)
-
4
Grzegorz Jan Taczak
40
(0,33%)
-
3
Barbara Rogacka
66
(0,54%)
-
7
Edmund Stanisław Derwich
90
(0,73%)
-
9
Tadeusz Stanisław Wawrzyniak
14
(0,11%)
-
10
Maciej Piotr Stępa
140
(1,14%)
-
11
Arleta Maria Pachura
39
(0,32%)
-
6
Agnieszka Polowczyk
78
(0,64%)