Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Golina ulice: Akacjowa, Kąkolowa, Klonowa, Łąkowa, Mickiewicza, Parkowa, Polna, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wolności nr 3, 3A , 7, 9, 11, 11A, 15, 17, 17A, 19, 19A, 21, 23, 23A, 23B , 23C, 25, 25A, 25B, 27, 29, 31, 33, 33A, 33F, 34, 35, 35A, 35B, 37, 37A, 37B, 39, 41. Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Golina ulice: Wolności nr 2, 2A, 2AB, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20A, 22, 24, 26. 3 Maja, Armii "Poznań", Chabrowa, Fiołkowa, Generała Kleberga, Generała Sikorskiego nr 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 25A, 27, 29, 33, 35, 35A, 35B, 37, 39, 41, 43, 45. Goździkowa, Konopnickiej, Konwaliowa, Kopernika, Krokusowa, Liliowa, Nałkowskiej, Obrońców Westerplatte, Okólna nr 11, 17, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, Powstańców Warszawy, Stokrotki, Storczykowa, Szarych Szeregów, Zielone Łąki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Golina ulice: Bohaterów II Wojny Światowej, Cmentarna, Generała Kutrzeby, Generała Sikorskiego nr 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, Górnicza, Hubala, Jagodowa, Kolejowa nr 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 42, 44, 46, 46A, 46B, 48, 50, 52, Kwiatowa, Leśna, , Młodzieżowa, Monte Cassino, Ogrodowa, Okólna nr 1, 2, 3, 5, 7, 9, 13, 15, Orchowskiego, Partyzantów, Piaskowa nr 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 58, , ZHP
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Golina ulice: Kolejowa nr 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, Kościuszki, Piaskowa nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 16A, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26. Poniatowskiego nr 1, 1A, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15A, 17, 19, 19A, 19B, 19C, 21, 23, 25. Poprzeczna, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Golina ulice: 35 Lecia, Dąbrowskiego, Długa, Generała Józefa Bema, Jasna, Krótka, Kusocińskiego, Olimpijska, Poniatowskiego nr 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, Powstańców Wielkopolskich, Różana, Słoneczna, Sportowa, Tulipanowa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Golina ulice: 1 Maja, 22 Lipca 1807, Bolesława Chrobrego, Kilińskiego, Kościelna, Krasińskiego, Nowa, Plac Kazimierza Wielkiego, Pułaskiego, Rzeźnicza, Sienkiewicza, Staromiejska, Strażacka, Targowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Kraśnica, z sołectwa Węglew miejscowości: Węglewskie Holendry, Węglew-Kolonia nr 34, 35, 37 Węglew-Kolonia ulice: Bociania, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cyprysowa, Dębowa nr 2, 4, 6, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, Jodłowa, Królewska nr 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 5, 7, 7A, 9B, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 57 Orzechowa, Pod Lipami, Stefana Batorego, Zielona Dolina.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Węglew miejscowościami: Węglew, Węglew-Kolonia nr 113, 114, 116, Węglew-Kolonia ulice: Bolesława Śmiałego, Bursztynowa, Dębowa nr 3, 5, 7, 9, 9A, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29, 39, 63, 65, 67, 69, Diamentowa, Jana III Sobieskiego, Józefa Chełmońskiego, Królewska nr 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 48, 50, 52, Mieszka I, Perłowa, Rubinowa, Spółdzielcza, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Władysława Jagiełły, Złota.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Kawnice.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Rosocha, Głodowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Adamów, Brzeźniak.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Lubiecz, Przyjma.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Barbarka, Golina-Kolonia, Kolno, Myślibórz.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Spławie.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bobrowo, Chrusty, Radolina, Sługocinek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów