Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Buk, gm. Dopiewo, gm. Stęszew
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Aldona Maria Latosik
612
(2,63%)
-
5
Łukasz Linke
420
(1,81%)
-
1
Tomasz Łubiński
4 752
(20,43%)
-
3
Grażyna Stanisława Roguszka
482
(2,07%)
-
2
Andrzej Paweł Strażyński
2 951
(12,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
4
Hanka Teresa Antkowiak-Janaszak
218
(0,94%)
-
2
Piotr Henryk Batura
246
(1,06%)
-
1
Ireneusz Izydor Sobiak
587
(2,52%)
-
5
Karolina Świtała
141
(0,61%)
-
3
Katarzyna Bartkowiak
268
(1,15%)
-
6
Michał Szott
93
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Elżbieta Maria Dziembowska
513
(2,21%)
-
4
Alicja Maria Króliczak
844
(3,63%)
-
1
Sławomir Skrzypczak
1 144
(4,92%)
-
2
Katarzyna Maria Lewandowska
885
(3,80%)
-
5
Przemysław Kopystecki
176
(0,76%)
-
6
Zbigniew Jan Milewski
180
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Stachowiak-Gauden
1 696
(7,29%)
-
2
Zofia Dobrowolska
825
(3,55%)
-
3
Paweł Ratajczak
1 805
(7,76%)
-
4
Włodzimierz Jan Płóciennik
204
(0,88%)
-
5
Maria Wojnowska
0
(0%)
-
6
Jacek Gbur
105
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
4
Mirosław Kleszcz
54
(0,23%)
-
2
Marcin Stróżyk
80
(0,34%)
-
1
Magdalena Przygodzka
204
(0,88%)
-
3
Joanna Krzemińska
62
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Marian Robaszyński
1 986
(8,54%)
-
3
Damian Adam Strzykała
123
(0,53%)
-
1
Marcin Krzysztof Kalemba
1 073
(4,61%)
-
4
Mariola Kornosz
131
(0,56%)
-
5
Teresa Nowak
150
(0,64%)
-
6
Katarzyna Mikołajczak
253
(1,09%)
Okręg 2
gm. Czerwonak, gm. Murowana Goślina
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Lidia Anna Szymczak
762
(3,87%)
-
1
Jan Grabkowski
5 152
(26,18%)
-
5
Jarosław Stanisław Dobrowolski
1 782
(9,06%)
-
2
Mariusz Palka
899
(4,57%)
-
4
Beata Ewa Dębska-Wawrzyniak
322
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
1
Stanisław Woźniak
1 527
(7,76%)
-
2
Tatiana Maria Kędziora
740
(3,76%)
-
3
Renata Aneta Wawrzyniak
258
(1,31%)
-
4
Justyna Lidia Gronek
146
(0,74%)
-
5
Michał Bogdan Kolasiński
304
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Tadeusz Antoni Wojciechowski
909
(4,62%)
-
5
Tomasz Damian Kaczor
201
(1,02%)
-
4
Joanna Bogusz
422
(2,14%)
-
2
Leszek Jan Rewers
686
(3,49%)
-
3
Anita Marzena Stellmaszyk
423
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dawid Olejniczak
849
(4,31%)
-
3
Katarzyna Przychodzka
212
(1,08%)
-
1
Ewa Maria Pomin
2 106
(10,70%)
-
5
Marek Czesław Pietrzyński
667
(3,39%)
-
4
Wojciech Krzysztoń
207
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
2
Izabella Alicja Gremblewska
28
(0,14%)
-
1
Joanna Małgorzata Wargin-Torchała
115
(0,58%)
-
3
Michał Krzysztof Sobkowiak
55
(0,28%)
-
5
Jonasz Józefczak
42
(0,21%)
-
4
Grażyna Stanisława Klarzyńska
25
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Katarzyna Anna Jankowiak
95
(0,48%)
-
2
Monika Aleksandra Ewert
122
(0,62%)
-
1
Paweł Jan Bukowski
390
(1,98%)
-
4
Ryszard Zbigniew Jaworski
57
(0,29%)
-
5
Grażyna Maria Maciejewska
173
(0,88%)
Okręg 3
gm. Rokietnica, gm. Suchy Las, gm. Tarnowo Podgórne
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Burdajewicz
5 499
(19,18%)
-
2
Grażyna Irena Głowacka
2 865
(9,99%)
-
3
Jerzy Piotr Maciejewski
1 061
(3,70%)
-
6
Stanisław Marek Garstecki
1 173
(4,09%)
-
5
Anna Majorczyk-Reiter
656
(2,29%)
-
7
Mariusz Michał Rembicki
572
(1,99%)
-
4
Jolanta Pankowska
1 488
(5,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
6
Elżbieta Maria Sławińska-Nowak
90
(0,31%)
-
1
Maciej Stanisław Wasielewski
843
(2,94%)
-
5
Paweł Piotr Kolosza
261
(0,91%)
-
3
Jacek Andrzej Welman
754
(2,63%)
-
4
Krystyna Halina Tuczyńska
77
(0,27%)
-
7
Tomasz Marcin Krobski
104
(0,36%)
-
2
Agnieszka Zofia Łęcka
1 056
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Joanna Cebernik
419
(1,46%)
-
1
Ewa Wiktoria Noszczyńska-Szkurat
2 404
(8,38%)
-
2
Jerzy Kazimierz Świerkowski
1 045
(3,64%)
-
7
Zbigniew Artur Trawka
542
(1,89%)
-
6
Michał Pniewski
236
(0,82%)
-
3
Wanda Helena Koralewska
609
(2,12%)
-
5
Urszula Maria Ćwiertnia
412
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ewa Kuleczka-Drausowska
855
(2,98%)
-
7
Artur Maciej Chwiłkowski
611
(2,13%)
-
3
Krzysztof Paweł Zielonka
853
(2,97%)
-
6
Kazimierz Zygmanowski
132
(0,46%)
-
4
Barbara Nowak
794
(2,77%)
-
5
Paulina Magdalena Molska
222
(0,77%)
-
1
Janusz Aleksander Jagiełka
1 795
(6,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
1
Krystian Jarmuszkiewicz
62
(0,22%)
-
2
Radosław Piotr Apicionek
106
(0,37%)
-
3
Paulina Anioła-Koprowiak
52
(0,18%)
-
4
Mirosława Frątczak
16
(0,06%)
-
5
Marek Piotr Koźlicki
33
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Cezary Jerzy Siniecki
57
(0,20%)
-
4
Henryk Kazimierz Szczefanowicz
43
(0,15%)
-
2
Katarzyna Anna Przybył
203
(0,71%)
-
1
Michał Mikołaj Okupniak
411
(1,43%)
-
5
Urszula Teresa Kaczmarek
72
(0,25%)
-
7
Honorata Czajka
158
(0,55%)
-
6
Bartosz Łukasz Zachaś
35
(0,12%)
Okręg 4
gm. Swarzędz
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Łukasz Jacek Gowarzewski
590
(2,67%)
-
1
Elżbieta Antonina Nawrocka
3 390
(15,36%)
-
5
Halina Maria Chmielewska
289
(1,31%)
-
6
Jan Robert Konstańczak
255
(1,16%)
-
3
Maria Regina Kantorska
592
(2,68%)
-
2
Paweł Bocian
1 775
(8,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
3
Danuta Teresa Czosnowska
527
(2,39%)
-
2
Piotr Cichewicz
239
(1,08%)
-
4
Bernadetta Millenia Dolińska
328
(1,49%)
-
1
Marek Lis
1 403
(6,36%)
-
6
Piotr Roman Osiewicz
92
(0,42%)
-
5
Irena Anioł
220
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Piotr Jan Choryński
579
(2,62%)
-
1
Katarzyna Szkudlarek
3 739
(16,94%)
-
3
Małgorzata Szomek
752
(3,41%)
-
6
Tomasz Rybarczyk
559
(2,53%)
-
4
Tadeusz Marian Witkowski
498
(2,26%)
-
5
Agnieszka Jadwiga Wieszczek-Kordus
229
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Halina Sołowiej
309
(1,40%)
-
2
Irena Prokop
759
(3,44%)
-
1
Armin Robert Niewiadomski
1 486
(6,73%)
-
4
Wojciech Marian Czerwiński
204
(0,92%)
-
3
Paulina Weronika Zawada-Kulikowska
176
(0,80%)
-
5
Marcin Lis
1 410
(6,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
3
Krystyna Maria Osiewicz
32
(0,15%)
-
2
Krzysztof Wiśniewski
19
(0,09%)
-
1
Anna Kurowska
99
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Irena Tyblewska
97
(0,44%)
-
2
Roman Janicki
244
(1,11%)
-
3
Grażyna Helena Orpińska
366
(1,66%)
-
1
Ewa Jarosława Buczyńska
443
(2,01%)
-
4
Bogdan Marian Krych
232
(1,05%)
-
6
Leszek Czesław Staniewski
135
(0,61%)
Okręg 5
m. Luboń, m. Puszczykowo, gm. Komorniki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mirosław Andrzej Wieloch
5 219
(17,68%)
-
2
Andrzej Laskowski
1 751
(5,93%)
-
3
Marzena Fiedler
3 227
(10,93%)
-
4
Violetta Maria Sendecka
704
(2,39%)
-
6
Maciej Mielęcki
373
(1,26%)
-
5
Katarzyna Halina Polerowicz-Kelma
386
(1,31%)
-
7
Zbigniew Stanisław Jankowski
1 851
(6,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
1
Piotr Karol Zalewski
1 069
(3,62%)
-
4
Andrzej Piotr Sobiło
585
(1,98%)
-
6
Włodzimierz Antoni Lapis
181
(0,61%)
-
5
Anna Maria Frąszczak
215
(0,73%)
-
3
Anna Irena Stemplewska
677
(2,29%)
-
2
Irena Maria Skrzypczak
759
(2,57%)
-
7
Wojciech Mieczysław Grześkowiak
217
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Andrzej Jarosław Jezierski
1 099
(3,72%)
-
1
Dariusz Antoni Szmyt
1 725
(5,84%)
-
3
Izabela Frąckowiak
792
(2,68%)
-
4
Marek Krzysztof Giese
281
(0,95%)
-
5
Wojciech Kociemba
450
(1,52%)
-
6
Maria Anna Stangierska
411
(1,39%)
-
7
Izabella Katarzyna Chodorowska
1 244
(4,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Arleta Waleria Szymkowiak
2 040
(6,91%)
-
4
Jarosław Grzegorz Majchrzak
351
(1,19%)
-
2
Tomasz Kromolicki
996
(3,37%)
-
3
Tomasz Jerzy Pawłowski
616
(2,09%)
-
5
Maria Jolanta Krzemińska
251
(0,85%)
-
6
Piotr Paweł Ruszkowski
807
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
3
Anna Maria Pera
57
(0,19%)
-
2
Elżbieta Bogumiła Jałowiec
97
(0,33%)
-
1
Marek Nowakowski
178
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Justyna Maria Woźniak
350
(1,19%)
-
2
Jakub Werbliński
257
(0,87%)
-
5
Maciej Tomasz Kaczmarek
82
(0,28%)
-
4
Aleksandra Pinczak
71
(0,24%)
-
3
Mateusz Jędrkowiak
43
(0,15%)
-
6
Małgorzata Betkowska
51
(0,17%)
-
7
Piotr Piątkowski
54
(0,18%)
Okręg 6
gm. Kórnik, gm. Mosina
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Małgorzata Walkowiak
1 938
(7,73%)
-
1
Seweryn Michał Waligóra
3 102
(12,37%)
-
2
Dorota Katarzyna Strzelecka
1 163
(4,64%)
-
6
Roman Tomasz Samcik
212
(0,85%)
-
4
Jacek Maria Pałka
363
(1,45%)
-
5
Katarzyna Maria Kaczmarek
342
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
6
Joanna Maria Ziółkowska
799
(3,19%)
-
5
Włodzimierz Stanisław Rocławski
36
(0,14%)
-
2
Ewa Maria Serwatkiewicz
590
(2,35%)
-
1
Jacek Bernard Szeszuła
2 893
(11,54%)
-
4
Małgorzata Kubiak
327
(1,30%)
-
3
Tomasz Stanisław Nowaczyk
397
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Elżbieta Bronisława Bylczyńska
188
(0,75%)
-
4
Jacek Antoni Rogalka
639
(2,55%)
-
5
Krzysztof Bogdan Rolnik
388
(1,55%)
-
3
Emilia Maria Weinert
506
(2,02%)
-
1
Zofia Maria Springer
1 971
(7,86%)
-
2
Antoni Kalisz
2 095
(8,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Majchrzak
206
(0,82%)
-
3
Alicja Elżbieta Stachowiak
222
(0,89%)
-
2
Honorata Anna Przybylska
1 125
(4,49%)
-
4
Dorota Owoc
437
(1,74%)
-
6
Roman Jan Jankowski
201
(0,80%)
-
1
Filip Żelazny
2 522
(10,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
2
Aneta Buczkowska
126
(0,50%)
-
1
Małgorzata Twardowska
452
(1,80%)
-
3
Patryk Tomasz Sałyga
26
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Piotr Ambroży
244
(0,97%)
-
1
Julia Stanisława Bartkowiak
820
(3,27%)
-
3
Sławomir Jankowiak
173
(0,69%)
-
4
Piotr Leszek Grabarkiewicz
182
(0,73%)
-
5
Dorota Dłubała
192
(0,77%)
-
6
Danuta Żabińska-Falbierska
193
(0,77%)
Okręg 7
gm. Kleszczewo, gm. Kostrzyn, gm. Pobiedziska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jadwiga Katarzyna Bielecka
331
(1,71%)
-
1
Kazimierz Dworczak
2 098
(10,84%)
-
2
Waldemar Kazimierz Kniaź
302
(1,56%)
-
3
Izabela Sadyś
1 332
(6,88%)
-
4
Anna Elżbieta Liebert
302
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU
-
4
Tomasz Alejski
87
(0,45%)
-
1
Małgorzata Barbara Halber
1 851
(9,56%)
-
3
Anna Maria Perdoch
673
(3,48%)
-
2
Łukasz Szał
1 743
(9,00%)
-
5
Krzysztof Schmeidel
195
(1,01%)
-
6
Dorota Anna Kaczmarek
726
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Joanna Maria Porożyńska
130
(0,67%)
-
1
Paweł Marian Iwański
1 088
(5,62%)
-
6
Marta Banach
219
(1,13%)
-
2
Piotr Paweł Gerlach
239
(1,23%)
-
4
Władysław Nowak
112
(0,58%)
-
5
Jolanta Siekierska
146
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marian Jan Markiewicz
1 445
(7,46%)
-
2
Paweł Marian Kaczmarek
850
(4,39%)
-
4
Ewa Maria Kulewicz
252
(1,30%)
-
5
Renata Maria Jończyk
550
(2,84%)
-
3
Jarosław Grzegorz Bytniewski
845
(4,36%)
-
6
Justyna Górna
173
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
-
2
Agnieszka Maria Pakulska-Schoen
178
(0,92%)
-
3
Jędrzej Grzegorz Nowakowski
21
(0,11%)
-
1
Paulina Stawujak
102
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dorota Maria Gajewska
142
(0,73%)
-
1
Michał Julian Podsada
2 611
(13,48%)
-
2
Małgorzata Filipiak
254
(1,31%)
-
4
Barbara Teresa Bochyńska
127
(0,66%)
-
5
Andrzej Marian Ratajczak
70
(0,36%)
-
6
Grzegorz Stanisław Przepióra
169
(0,87%)