Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto: Koło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Polichnowska
320
(3,56%)
-
3
Paweł Franciszek Frątczak
245
(2,73%)
-
4
Urszula Zawadzka
56
(0,62%)
-
1
Czesław Marek
835
(9,29%)
-
7
Sebastian Szczesiak
457
(5,09%)
-
6
Jolanta Anna Kalinowska
60
(0,67%)
-
5
Zbigniew Brzozowski
92
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jan Stępiński
614
(6,83%)
-
7
Zofia Grzybowska
78
(0,87%)
-
5
Radomir Tomasz Piorun
670
(7,46%)
-
1
Robert Kropidłowski
1 079
(12,01%)
-
3
Robert Andrzej Siwiński
295
(3,28%)
-
6
Anna Teresa Murawiec
167
(1,86%)
-
2
Agnieszka Chojnacka
417
(4,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wojciech Bogdan Szczesiak
48
(0,53%)
-
1
Dorota Wieczorek
614
(6,83%)
-
2
Lech Bogusław Spliter
735
(8,18%)
-
7
Grażyna Marianna Szymczak
49
(0,55%)
-
6
Małgorzata Agnieszka Łukasik
38
(0,42%)
-
3
Jacek Jan Król
126
(1,40%)
-
4
Sławomir Cieślik
97
(1,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Alicja Barbara Wapińska
899
(10,00%)
-
6
Joanna Szymankiewicz
168
(1,87%)
-
3
Tomasz Grzegorz Kaźmierczak
113
(1,26%)
-
2
Marek Pinkowski
393
(4,37%)
-
4
Joanna Kolasa
143
(1,59%)
-
5
Robert Nowak
179
(1,99%)
Okręg 2
Gmina: Babiak, Osiek Mały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marek Stanisław Tomicki
944
(17,66%)
-
2
Józef Rybicki
389
(7,28%)
-
3
Krzysztof Jurkiewicz
201
(3,76%)
-
4
Renata Teresa Kaźmierczak
62
(1,16%)
-
5
Magdalena Paulina Chęcińska
196
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Kasiorek
1 159
(21,69%)
-
4
Helena Józefa Kuśmirek
45
(0,84%)
-
2
Zbigniew Józef Szarecki
580
(10,85%)
-
3
Katarzyna Anna Michalak
205
(3,84%)
-
5
Bogdan Górczewski
393
(7,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Mirosław Bolesław Frankowski
38
(0,71%)
-
2
Wojciech Andrzejewski
164
(3,07%)
-
1
Danuta Ewelina Jaroniewska
112
(2,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Bartosz Mikołajczyk
672
(12,57%)
-
2
Dariusz Sawikowski
94
(1,76%)
-
4
Monika Szymczak
42
(0,79%)
-
3
Anna Barczykowska
48
(0,90%)
Okręg 3
Gmina: Chodów, Olszówka, Przedecz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Henryk Józef Tomczak
548
(13,13%)
-
5
Ewelina Katarzyna Miroszewska
104
(2,49%)
-
2
Rafał Michał Ławniczak
831
(19,90%)
-
3
Wojciech Jan Dalak
321
(7,69%)
-
4
Luiza Maciejewska
52
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Agnieszka Janicka
104
(2,49%)
-
1
Roman Kopczyński
447
(10,71%)
-
3
Elżbieta Iwona Wróblewska
213
(5,10%)
-
2
Jarosław Sobański
582
(13,94%)
-
5
Karolina Lach
113
(2,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Sławomir Piotr Robaszewski
92
(2,20%)
-
5
Piotr Tomasz Gicewicz
60
(1,44%)
-
3
Mieczysława Prystupa
23
(0,55%)
-
1
Albin Grzegorz Rudniak
415
(9,94%)
-
4
Grażyna Urszula Kotlińska
56
(1,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Sylwia Szafrańska
50
(1,20%)
-
3
Stanisław Zygmunt Kryściak
84
(2,01%)
-
1
Grzegorz Wolski
80
(1,92%)
Okręg 4
Gmina: Dąbie, Grzegorzew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Kikosicka
732
(13,68%)
-
5
Urszula Horna
50
(0,93%)
-
3
Artur Wawrzyniec Mrzewa
60
(1,12%)
-
1
Marek Janusz Banaszewski
1 051
(19,64%)
-
4
Elżbieta Joanna Jankowska
43
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Grażyna Teresa Bugała
168
(3,14%)
-
1
Waldemar Banasiak
1 069
(19,98%)
-
2
Łukasz Królasik
507
(9,48%)
-
5
Małgorzata Dzięciołowska
372
(6,95%)
-
3
Tomasz Józef Nuszkiewicz
277
(5,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Józef Jan Sochacki
215
(4,02%)
-
3
Agnieszka Bożena Mejsner
129
(2,41%)
-
4
Honorata Tomaszewska
34
(0,64%)
-
1
Piotr Paweł Wąsowicz
412
(7,70%)
-
5
Tomasz Paweł Pieczonka
62
(1,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Leszek Jan Drążkiewicz
11
(0,21%)
-
1
Grzegorz Ignaczewski
114
(2,13%)
-
2
Agnieszka Czerwczak
44
(0,82%)
Okręg 5
Gmina: Kłodawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jadwiga Szydłowska
172
(3,28%)
-
4
Jerzy Cichocki
110
(2,10%)
-
1
Janina Roszkiewicz
188
(3,58%)
-
5
Iwona Stolarska
40
(0,76%)
-
2
Wiesław Bronisław Ratajczyk
127
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Hanna Balbina Kaftan
435
(8,29%)
-
5
Iwona Skibińska
277
(5,28%)
-
4
Jarosław Cieśliński
167
(3,18%)
-
2
Marek Marciniak
742
(14,13%)
-
3
Leszek Henryk Danielewicz
98
(1,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Jadwiga Elżbieta Jaroniewska
177
(3,37%)
-
3
Krystian Paweł Sobierajski
230
(4,38%)
-
2
Cecylia Leokadia Karoń
78
(1,49%)
-
1
Tomasz Barański
887
(16,90%)
-
5
Krzysztof Marek Rogaczewski
63
(1,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Józef Chudy
168
(3,20%)
-
1
Ewa Maria Ochędalska
521
(9,92%)
-
4
Stanisław Waldemar Marciniak
214
(4,08%)
-
2
Magdalena Joanna Fabiniak
249
(4,74%)
-
5
Antoni Jan Sikorski
158
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Stanisław Anielak
7
(0,13%)
-
2
Jadwiga Bednarowicz
27
(0,51%)
-
1
Andrzej Ruciński
82
(1,56%)
-
3
Roman Kamiński
30
(0,57%)
-
4
Małgorzata Firaza
3
(0,06%)
Okręg 6
Gmina: Koło, Kościelec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Elżbieta Leokadia Ułanek
124
(2,04%)
-
2
Sylwester Jerzy Chęciński
702
(11,58%)
-
3
Dorota Gałdyn
526
(8,67%)
-
1
Wieńczysław Jan Oblizajek
768
(12,66%)
-
5
Andrzej Opas
160
(2,64%)
-
6
Sabina Mrzewińska
80
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Dariusz Jacek
189
(3,12%)
-
4
Mariusz Roman Kozajda
336
(5,54%)
-
3
Arleta Marciniak
269
(4,44%)
-
2
Czesława Makarowicz
288
(4,75%)
-
1
Marek Sebastian Świątek
853
(14,07%)
-
5
Agnieszka Pasturek
292
(4,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Anna Strapagiel
315
(5,19%)
-
3
Iwona Katarzyna Zielińska
55
(0,91%)
-
2
Andrzej Sobczak
129
(2,13%)
-
4
Krzysztof Jacek Pasternak
57
(0,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maciej Grzegorz Kaniewski
302
(4,98%)
-
2
Jarosław Leszek Felczyński
198
(3,27%)
-
3
Olga Gajda
149
(2,46%)
-
4
Jolanta Teresa Mazurek
39
(0,64%)
-
5
Dariusz Piotr Goclik
233
(3,84%)