Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina: Kołaczkowo, Pyzdry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Mirosław Antoni Pawlak
161
(2,90%)
-
3
Karol Lech Styczyński
119
(2,14%)
-
4
Joanna Ewelina Tomas
41
(0,74%)
-
2
Andrzej Knociński
231
(4,16%)
-
1
Wiesława Kowalska
471
(8,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Jadwiga Grażyna Stajkowska
84
(1,51%)
-
1
Wojciech Tamborski
218
(3,93%)
-
2
Rafał Zbigniew Budziński
84
(1,51%)
-
3
Ilona Wanda Jagielska
39
(0,70%)
-
4
Anna Stanisława Kobielska
26
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMORZĄDNY POWIAT
-
2
Andrzej Eugeniusz Szablikowski
201
(3,62%)
-
1
Józef Wojciech Szafarek
407
(7,34%)
-
4
Katarzyna Jadwiga Samelak-Wojciuch
98
(1,77%)
-
3
Robert Adam Balicki
543
(9,79%)
-
5
Małgorzata Dorota Paszak
61
(1,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Rafał Pera
270
(4,87%)
-
1
Agnieszka Kazimiera Frąckowiak
220
(3,97%)
-
4
Jadwiga Sylwestrzak
45
(0,81%)
-
5
Cezary Paprzycki
174
(3,14%)
-
3
Grzegorz Mirosław Banaszak
55
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Bogumił Gomulski
332
(5,98%)
-
1
Krzysztof Zenon Strużyński
541
(9,75%)
-
3
Mirosław Józef Balicki
324
(5,84%)
-
4
Elżbieta Matuszak
91
(1,64%)
-
5
Beata Małgorzata Marciniak
107
(1,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Iwona Beata Gonerka
133
(2,40%)
-
2
Mateusz Maserak
119
(2,14%)
-
1
Agnieszka Aleksandra Olczak
254
(4,58%)
-
4
Tomasz Antoni Wojtyński
68
(1,23%)
-
5
Tadeusz Kiciński
31
(0,56%)
Okręg 2
Gmina: Miłosław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Patrycja Matuszak
44
(0,95%)
-
4
Elżbieta Rogalińska
61
(1,32%)
-
3
Jerzy Tomasz Walkowiak
110
(2,39%)
-
1
Artur Wojciech Paczkowski
505
(10,96%)
-
5
Maria Zofia Andrzejak
37
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Michał Damian Szafrański
13
(0,28%)
-
5
Andrzej Kolecki
78
(1,69%)
-
1
Bartosz Andrzej Kuleta
140
(3,04%)
-
2
Maria Alina Pera
17
(0,37%)
-
4
Marta Tomczak
17
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMORZĄDNY POWIAT
-
3
Paweł Skrzypczak
270
(5,86%)
-
2
Beata Teresa Kaniewska
173
(3,75%)
-
1
Rafał Zięty
1 193
(25,89%)
-
5
Zofia Ewa Przybylska
68
(1,48%)
-
4
Jan Wojciech Cicharski
134
(2,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Roman Gruszczyński
277
(6,01%)
-
2
Katarzyna Małgorzata Kupś
100
(2,17%)
-
3
Zenon Górny
133
(2,89%)
-
4
Marta Hernes
26
(0,56%)
-
5
Józef Głowacki
54
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Władysław Świtek
162
(3,52%)
-
1
Rafał Andrzej Sztuka
95
(2,06%)
-
5
Elżbieta Maria Jóźwiak
7
(0,15%)
-
3
Rafał Wojciech Kołczyk
41
(0,89%)
-
4
Urszula Ranecka
39
(0,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Stanisław Wiesław Filipiak
223
(4,84%)
-
1
Henryka Waligóra
375
(8,14%)
-
3
Agnieszka Joanna Przysiuda-Zielkowska
103
(2,24%)
-
4
Ewa Maria Jarząb
92
(2,00%)
-
5
Zbigniew Eugeniusz Pietryga
21
(0,46%)
Okręg 3
Gmina: Nekla, Września (sołectwa i miejscowości)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Karol Jankowski
89
(1,01%)
-
2
Maciej Andrzej Handkiewicz
347
(3,93%)
-
1
Małgorzata Marta Cichacka
913
(10,33%)
-
3
Agnieszka Mieloch
153
(1,73%)
-
4
Maciej Henryk Manuszak
126
(1,43%)
-
6
Emilia Sobczak
99
(1,12%)
-
8
Rafał Jan Trzciński
185
(2,09%)
-
5
Piotr Borowicz
234
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Angelika Jolanta Osiewicz
76
(0,86%)
-
1
Grzegorz Eugeniusz Trocha
337
(3,81%)
-
2
Adam Stefaniak
126
(1,43%)
-
4
Arkadiusz Hulewicz
57
(0,64%)
-
5
Agnieszka Maria Pacocha
76
(0,86%)
-
7
Justyna Banaś
57
(0,64%)
-
6
Marek Piotr Frąckowiak
58
(0,66%)
-
8
Maciej Lisiecki
127
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMORZĄDNY POWIAT
-
1
Grzegorz Kaźmierczak
309
(3,50%)
-
2
Janusz Balcerzak
412
(4,66%)
-
6
Elżbieta Dębicka
67
(0,76%)
-
8
Agnieszka Janaszak-Staszak
59
(0,67%)
-
3
Czesław Kozielski
385
(4,36%)
-
7
Piotr Adam Michalak
179
(2,03%)
-
4
Karolina Anna Rewers
144
(1,63%)
-
5
Zbigniew Stanisław Przytarski
108
(1,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Mieczysław Szalbierz
49
(0,55%)
-
1
Leszek Grzegorz Stawicki
263
(2,98%)
-
5
Wojciech Przybylski
61
(0,69%)
-
4
Jerzy Wincenty Patelka
80
(0,91%)
-
2
Sylwester Zenon Jałoszyński
79
(0,89%)
-
7
Jolanta Barbara Hoppe
40
(0,45%)
-
8
Mirosława Anna Czyż
53
(0,60%)
-
3
Teresa Emilia Dzięcielewska
52
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Czesław Kazimierz Borkowski
145
(1,64%)
-
8
Mirosław Adam Zieliński
125
(1,41%)
-
5
Izabela Anna Bandosz
115
(1,30%)
-
7
Elżbieta Barbara Roszak-Krawczyk
29
(0,33%)
-
1
Mikołaj Franciszek Kubiaczyk
471
(5,33%)
-
2
Jarosław Hendrysiak
63
(0,71%)
-
6
Alicja Katarzyna Dopierała
27
(0,31%)
-
3
Bogdan Kruk
280
(3,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bożena Elżbieta Nowacka
351
(3,97%)
-
4
Gabriela Danuta Jakubowska
156
(1,77%)
-
8
Sabina Liberkowska
195
(2,21%)
-
3
Piotr Stanisław Rogoziński
240
(2,72%)
-
5
Włodzimierz Moch
181
(2,05%)
-
1
Waldemar Leon Bartkowiak
460
(5,20%)
-
7
Arkadiusz Pawlak
76
(0,86%)
-
6
Grzegorz Sikorski
84
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY PROJEKT WRZEŚNIA
-
1
Elżbieta Zofia Przybylska-Żywanowska
248
(2,81%)
-
3
Ireneusz Franciszek Robak
98
(1,11%)
-
2
Jadwiga Eleonora Piekarska
94
(1,06%)
Okręg 4
Gmina: Września (miasto)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Bogdan Kazimierz Narożny
129
(1,04%)
-
3
Tomasz Jan Chromiński
220
(1,77%)
-
5
Alicja Maria Głowacka
141
(1,13%)
-
1
Przemysław Zbigniew Hirschfeld
796
(6,40%)
-
4
Ewa Kusztal
222
(1,78%)
-
2
Marek Roman Kołodziejczyk
491
(3,94%)
-
8
Izabela Maria Rokicka
47
(0,38%)
-
7
Ewa Maria Tusznio
15
(0,12%)
-
9
Arkadiusz Piotr Czajkowski
442
(3,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jarosław Piotr Czyż
561
(4,51%)
-
3
Beata Małgorzata Sieradzka
87
(0,70%)
-
4
Zenon Andrzej Cichy
66
(0,53%)
-
5
Jacek Piotr Zieliński
144
(1,16%)
-
6
Sebastian Stanisław Michalak
96
(0,77%)
-
8
Maria Szuba
43
(0,35%)
-
2
Przemysław Szczepan Piechocki
102
(0,82%)
-
7
Agnieszka Hanna Kwitowska
19
(0,15%)
-
9
Beata Katarzyna Hoffmann-Trocha
79
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SAMORZĄDNY POWIAT
-
4
Sebastian Rafał Mazurkiewicz
96
(0,77%)
-
7
Waldemar Marek Przysiuda
266
(2,14%)
-
6
Danuta Maria Torzewska
155
(1,25%)
-
2
Stefan Tomczak
633
(5,09%)
-
1
Dionizy Wiesław Jaśniewicz
1 388
(11,15%)
-
3
Halina Stanisława Kotyk
292
(2,35%)
-
8
Donata Teresa Hedrych
132
(1,06%)
-
9
Anna Barczak
96
(0,77%)
-
5
Agnieszka Pol
162
(1,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Ewa Barbara Kaczmarek
17
(0,14%)
-
6
Jolanta Wanda Szuba
13
(0,10%)
-
3
Marcin Bogdan Makowski
25
(0,20%)
-
1
Maria Taciak
677
(5,44%)
-
2
Janusz Stanisław Czyż
92
(0,74%)
-
7
Anna Felicja Czubaj
24
(0,19%)
-
5
Paweł Jerzy Szczepaniak
23
(0,18%)
-
8
Marian Stefan Pacyński
23
(0,18%)
-
9
Marian Czesław Wojciechowski
34
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Eugeniusz Sylwester Nawrocki
73
(0,59%)
-
1
Paweł Jerzy Guzik
119
(0,96%)
-
9
Stanisław Antkowiak
82
(0,66%)
-
6
Eugenia Maria Kubczak
94
(0,76%)
-
3
Urszula Barbara Remisz
61
(0,49%)
-
2
Ewa Sławska
141
(1,13%)
-
7
Marta Ziętal
55
(0,44%)
-
5
Paweł Kałużny
125
(1,00%)
-
8
Przemysław Marian Moch
67
(0,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Aleksandra Nina Radoszewska-Rogowska
155
(1,25%)
-
4
Marek Piotr Przyjemski
548
(4,40%)
-
1
Waldemar Jerzy Grzegorek
935
(7,51%)
-
8
Jolanta Kubczak
87
(0,70%)
-
2
Jarosław Marek Ignasiak
264
(2,12%)
-
5
Aneta Maria Sarbinowska-Murawiecka
243
(1,95%)
-
9
Tomasz Łukasz Szymkowiak
179
(1,44%)
-
3
Przemysław Grzegorz Kuczora
268
(2,15%)
-
7
Ilona Arleta Dębicka
79
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PROJEKT WRZEŚNIA
-
1
Damian Norbert Skowroński
453
(3,64%)
-
5
Filip Łukasz Tomczak
263
(2,11%)
-
2
Mariola Teresa Kasierska
108
(0,87%)
-
4
Krystian Jan Wieczorek
72
(0,58%)
-
3
Anna Marzena Trzmiel
128
(1,03%)