Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Krzemieniewo, gm. Osieczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK OBYWATELSKI
-
1
Irena Urszula Grobelna
422
(5,97%)
-
2
Stefan Kuśnierek
365
(5,16%)
-
4
Justyna Katarzyńska
83
(1,17%)
-
3
Mirosława Teresa Graf
161
(2,28%)
-
6
Józef Kasperski
181
(2,56%)
-
5
Monika Alicja Andrzejewska
68
(0,96%)
-
7
Adam Pawlicki
42
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Beata Maria Katarzyńska
65
(0,92%)
-
4
Paulina Leciejewska
262
(3,70%)
-
5
Wojciech Gruhn
50
(0,71%)
-
6
Karol Jędrzej Czwojdrak
45
(0,64%)
-
2
Ewelina Maria Przybyła
98
(1,39%)
-
1
Marcin Barczyk
844
(11,93%)
-
3
Łukasz Gembiak
62
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wiesław Bronisław Biderman
140
(1,98%)
-
6
Żaneta Teresa Jankowska
56
(0,79%)
-
5
Kornel Zygmunt Stężycki
8
(0,11%)
-
2
Anna Danuta Andrzejczak
61
(0,86%)
-
3
Zbigniew Jan Kaczmarek
36
(0,51%)
-
4
Justyna Skorupka
30
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI POWIAT
-
4
Dorota Maria Szymańska
72
(1,02%)
-
2
Tobiasz Musielak
151
(2,14%)
-
5
Alicja Anna Wojciechowska
42
(0,59%)
-
1
Krzysztof Przemysław Tumko
186
(2,63%)
-
3
Lidia Agnieszka Bojek
39
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Bogusława Urszula Kozłowska
26
(0,37%)
-
7
Renata Teresa Dudzińska
43
(0,61%)
-
1
Jan Ignacy Szkudlarczyk
802
(11,34%)
-
2
Józef Marian Juchniewicz
347
(4,91%)
-
5
Robert Waldemar Klimkowski
108
(1,53%)
-
4
Mariola Wiesława Pazoła
106
(1,50%)
-
3
Jan Sobczak
445
(6,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Karol Józef Neumann
481
(6,80%)
-
3
Gabriela Grażyna Chudobska
261
(3,69%)
-
4
Urszula Franciszka Pabisiak
315
(4,45%)
-
6
Mateusz Artur Musielak
110
(1,56%)
-
7
Tomasz Bogusław Franek
106
(1,50%)
-
5
Tadeusz Bernard Banach
126
(1,78%)
-
2
Aldona Maria Szankowska
227
(3,21%)
Okręg 2
gm. Lipno, gm. Święciechowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK OBYWATELSKI
-
1
Grzegorz Adamczak
132
(2,05%)
-
5
Dorota Pazoła-Misiorna
166
(2,58%)
-
2
Miłosz Krzysztof Stawiński
131
(2,04%)
-
3
Maria Antonina Waszak
62
(0,96%)
-
4
Jerzy Jan Włodarczak
50
(0,78%)
-
7
Urszula Misiak
33
(0,51%)
-
6
Łukasz Kacper Dziemdziela
29
(0,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Remigiusz Leciejewski
904
(14,07%)
-
2
Karol Michał Lis
192
(2,99%)
-
6
Tobiasz Mikołajczyk
119
(1,85%)
-
4
Jacek Pawłowski
181
(2,82%)
-
5
Roksana Maria Wojciechowska
57
(0,89%)
-
3
Patrycja Misiak
91
(1,42%)
-
7
Marta Oleszak
57
(0,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Zenon Chudziński
108
(1,68%)
-
3
Iwona Kusior
68
(1,06%)
-
2
Michał Górski
65
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI POWIAT
-
1
Marek Jarosław Tulewicz
284
(4,42%)
-
5
Julia Maria Sawicka-Kotomska
20
(0,31%)
-
6
Magdalena Izabela Dominiak
21
(0,33%)
-
7
Marek Edward Wróbel
57
(0,89%)
-
4
Małgorzata Kaptur
33
(0,51%)
-
2
Tomasz Szymański
44
(0,68%)
-
3
Marek Nosek
230
(3,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Mirosław Matuszewski
574
(8,93%)
-
7
Adam Rybakowski
75
(1,17%)
-
6
Milena Anna Hermanowicz
37
(0,58%)
-
3
Wiesława Małycha
298
(4,64%)
-
4
Anna Ewa Drost
100
(1,56%)
-
1
Marian Antoni Mielcarek
514
(8,00%)
-
5
Franciszek Jerzy Schubert
103
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Przemysław Józef Marszałek
163
(2,54%)
-
4
Grażyna Barbara Haase
51
(0,79%)
-
7
Maria Kazimiera Łabędzka
132
(2,05%)
-
3
Teresa Hanna Hanusek
248
(3,86%)
-
2
Czesław Henryk Fedyk
311
(4,84%)
-
1
Józef Buszewicz
526
(8,19%)
-
6
Adam Grzegorz Tyrała
159
(2,47%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK OBYWATELSKI
-
2
Liliana Grażyna Szewczyk
74
(1,87%)
-
1
Eugeniusz Kazimierz Łaszczyński
144
(3,64%)
-
4
Tomasz Paweł Wiler
114
(2,88%)
-
5
Kinga Anna Żak-Frąckowiak
158
(3,99%)
-
3
Marcin Hieronim Kochanek
144
(3,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Andrzej Ciesielski
112
(2,83%)
-
1
Waldemar Ratajewski
185
(4,67%)
-
4
Izabella Jałowiecka
74
(1,87%)
-
2
Ewelina Nowacka
94
(2,37%)
-
3
Tomasz Szulc
277
(7,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Mirosława Maria Maćkowiak
24
(0,61%)
-
2
Aneta Elżbieta Piasecka
28
(0,71%)
-
1
Piotr Paweł Niedźwiedziński
93
(2,35%)
-
3
Krzysztof Wąsiak
42
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI POWIAT
-
1
Krzysztof Stanisław Zajc
93
(2,35%)
-
2
Marek Laskowski
20
(0,51%)
-
5
Malwina Barbara Szewczyk
27
(0,68%)
-
3
Justyna Pełszyk
36
(0,91%)
-
4
Monika Justyna Skobel-Szymańska
26
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Tomasz Antoniak
537
(13,57%)
-
1
Grzegorz Józef Brzeskot
461
(11,65%)
-
3
Monika Kirszke
149
(3,76%)
-
5
Marzanna Anna Jansen
73
(1,84%)
-
4
Grażyna Urszula Klefas
243
(6,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Joanna Kiełczewska
96
(2,43%)
-
2
Grzegorz Stanisław Przybył
97
(2,45%)
-
5
Jan Budzyński
148
(3,74%)
-
4
Agnieszka Teresa Skórska
28
(0,71%)
-
1
Marcin Piotr Rostowski
361
(9,12%)
Okręg 4
gm. Wijewo, gm. Włoszakowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK OBYWATELSKI
-
3
Gabriela Maria Janiszewska
57
(1,00%)
-
4
Paweł Daniel Apolinarski
132
(2,30%)
-
1
Zofia Helena Dragan
213
(3,72%)
-
6
Leszek Daniel Białas
32
(0,56%)
-
2
Rafał Rimke
237
(4,14%)
-
5
Marzanna Barbara Daleka
61
(1,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Maria Jolanta Beczkiewicz
61
(1,06%)
-
1
Rafał Artur Jagodzik
488
(8,52%)
-
3
Paulina Maria Janura
170
(2,97%)
-
4
Bartosz Wojciech Adamczewski
170
(2,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI POWIAT
-
6
Joanna Elżbieta Konieczna-Maćkowiak
52
(0,91%)
-
5
Kordian Urbaniak
10
(0,17%)
-
1
Bernadeta Beata Szalewska-Konieczna
150
(2,62%)
-
4
Michalina Dworczak
48
(0,84%)
-
2
Damian Baliński
55
(0,96%)
-
3
Adam Władysław Schmidt
60
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Genowefa Janina Zielnica
286
(4,99%)
-
3
Tadeusz Malepszy
301
(5,25%)
-
4
Stanisław Kasperski
584
(10,20%)
-
5
Magdalena Kopeć
96
(1,68%)
-
6
Sebastian Feliks Chrapek
49
(0,86%)
-
1
Halina Maria Florek
1 184
(20,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Teresa Lehmann
23
(0,40%)
-
4
Małgorzata Zielnica
210
(3,67%)
-
1
Bartosz Piotr Rzeźniczak
320
(5,59%)
-
2
Jolanta Zamiatała
550
(9,60%)
-
6
Adam Samol
95
(1,66%)
-
3
Waldemar Chwalczuk
34
(0,59%)