Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Perzów: Perzów od nr 1 do nr 35, Sołectwo Brzezie: Brzezie
Pokaż więcej
Ewa Tyma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Perzów: Perzów od nr 36 do nr 85c
Pokaż więcej
Karol Stanisław Brząkała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
49
(51,04%)
Marzena Ewa Hanas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
47
(48,96%)
Okręg 3
Sołectwo Perzów: Perzów od nr 86 do nr 146
Pokaż więcej
Krystyna Stodolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
43
(39,81%)
Roman Jan Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
65
(60,19%)
Okręg 4
Sołectwo Perzów: Perzów od nr 147 do końca numeracji, część sołectwa Perzów: Nieprosin
Pokaż więcej
Dawid Grzegorz Misiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
77
(63,64%)
Henryk Jan Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
44
(36,36%)
Okręg 5
Sołectwo Słupia pod Bralinem: Słupia pod Bralinem
Pokaż więcej
Karolina Latusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
90
(54,55%)
Sylwester Józef Noczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
75
(45,45%)
Okręg 6
Sołectwo Turkowy: Turkowy
Pokaż więcej
Marek Jan Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Trębaczów: Trębaczów od nr 1 do nr 53
Pokaż więcej
Aldona Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
28
(32,18%)
Andrzej Franciszek Przybylski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(67,82%)
Okręg 8
Sołectwo Trębaczów: Trębaczów od nr 54 do nr 120, część sołectwa Trębaczów: Ligota
Pokaż więcej
Mariusz Szczepan Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
93
(76,23%)
Grzegorz Henryk Gandecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
29
(23,77%)
Okręg 9
Sołectwo Trębaczów: Trębaczów od nr 121 do końca numeracji
Pokaż więcej
Krystyna Poręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Zbyczyna: Zbyczyna
Pokaż więcej
Dawid Jerzy Gosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
20
(32,26%)
Jan Kubaczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(67,74%)
Okręg 11
Sołectwo Domasłów: Domasłów, część sołectwa Domasłów: Szczęście
Pokaż więcej
Zbigniew Andrzej Kozan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
111
(71,61%)
Błażej Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
44
(28,39%)
Okręg 12
Sołectwo Koza Wielka: Koza Wielka, część sołectwa Koza Wielka: Gęsia Górka
Pokaż więcej
Przemysław Jan Łytka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Miechów: Miechów od nr 1 do nr 39D
Pokaż więcej
Danuta Wiesława Czajkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
47
(70,15%)
Paulina Drabent
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
20
(29,85%)
Okręg 14
Sołectwo Miechów: Miechów od nr 40 do końca numeracji
Pokaż więcej
Dominika Anna Wyrwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
41
(64,06%)
Krystyna Gawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
23
(35,94%)
Okręg 15
część sołectwa Miechów: Ludwiczyn
Pokaż więcej
Kornelia Danuta Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ
47
(56,63%)
Bogdan Jan Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE
36
(43,37%)