Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Czarnków, gmina Czarnków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mieczysław Andrzej Kosicki
217
(2,38%)
-
1
Waldemar Leopold Pawłowski
912
(10,01%)
-
3
Krystyna Wolniewicz
205
(2,25%)
-
5
Karolina Anna Rążewska-Golik
108
(1,19%)
-
6
Zbigniew Stanisław Świątek
88
(0,97%)
-
4
Krystyna Wawrzyniak
264
(2,90%)
-
7
Damian Andrzej Szcześniak
186
(2,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM
-
5
Kinga Luiza Tatarynowicz
101
(1,11%)
-
2
Krzysztof Bogdan Maćkowiak
141
(1,55%)
-
4
Barbara Bukowska
71
(0,78%)
-
1
Wiesław Andrzej Maszewski
1 182
(12,97%)
-
3
Barbara Borek
82
(0,90%)
-
7
Daniel Krzysztof Gołębiewski
68
(0,75%)
-
6
Krzysztof Durejko
71
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Bożena Jasińska
109
(1,20%)
-
3
Alina Anna Zych
249
(2,73%)
-
7
Kajetan Karzkowiak
66
(0,72%)
-
2
Alicja Maria Brylińska
192
(2,11%)
-
1
Bogdan Stanisław Tomaszewski
1 008
(11,06%)
-
4
Danuta Renata Dolna
279
(3,06%)
-
6
Sławomir Krzysztof Jagła
116
(1,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Helena Elżbieta Jasińska-Przychodniak
156
(1,71%)
-
4
Ewa Leokadia Jurewicz-Gała
159
(1,74%)
-
3
Tomasz Sebastian Kordy
259
(2,84%)
-
5
Bożena Janusiak
204
(2,24%)
-
6
Marek Janusz Wojciechowski
96
(1,05%)
-
2
Sławomir Wojciech Jagiełka
411
(4,51%)
-
1
Izabela Józefina Bobińska
607
(6,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA
-
1
Feliks Antoni Łaszcz
701
(7,69%)
-
2
Henryk Ryszard Siemieniewski
419
(4,60%)
-
5
Tomasz Adam Kaźmierek
73
(0,80%)
-
3
Gabriela Maria Jeżewska
108
(1,19%)
-
4
Justyna Anna Kryjewska
71
(0,78%)
-
6
Anna Urszula Krysztopolska-Przyłucka
36
(0,40%)
-
7
Maciej Wolniewicz
98
(1,08%)
Okręg 2
gmina Połajewo, gmina Lubasz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Leszek Surmela
389
(7,27%)
-
2
Irena Małgorzata Stachowiak
232
(4,33%)
-
4
Elwira Krystyna Woś
79
(1,48%)
-
3
Elżbieta Nagel
123
(2,30%)
-
5
Bohdan Zielsdorf
140
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM
-
2
Sławomir Tadeusz Kryger
459
(8,57%)
-
1
Piotr Andrzej Ławiński
384
(7,17%)
-
4
Natalia Kazińska-Helak
40
(0,75%)
-
3
Lidia Kulwas
52
(0,97%)
-
5
Leonard Urbański
50
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Rajek
574
(10,72%)
-
3
Wioleta Anna Zarzeczna
153
(2,86%)
-
4
Magdalena Izabela Magdziarz
115
(2,15%)
-
1
Roman Nowacki
448
(8,37%)
-
5
Łukasz Wlekły
136
(2,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Katarzyna Maria Jagiełka-Flaszewska
184
(3,44%)
-
2
Krzysztof Wiza
177
(3,31%)
-
3
Andrzej Marcin Staniewski
98
(1,83%)
-
4
Marek Przytulski
108
(2,02%)
-
5
Irena Ewa Jerzyk
268
(5,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA
-
1
Jan Grzegorz Pertek
707
(13,21%)
-
2
Teresa Jadwiga Plesiak
65
(1,21%)
-
4
Iwona Maria Zdun-Ciesiółka
140
(2,62%)
-
3
Tadeusz Szrama
123
(2,30%)
-
5
Sławomir Jan Łapawa
109
(2,04%)
Okręg 3
gmina Drawsko, miasto i gmina Krzyż Wlkp.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Biliński
376
(6,23%)
-
2
Henryk Piotr Kolasiński
220
(3,64%)
-
3
Jolanta Ewa Wiktor
97
(1,61%)
-
5
Tomasz Norbert Świetlik
79
(1,31%)
-
4
Beata Dymek
229
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM
-
1
Zygmunt Jasiewicz
489
(8,10%)
-
5
Magdalena Zatorska
355
(5,88%)
-
4
Ryszard Stanisław Ociepa
267
(4,42%)
-
3
Alicja Bogumiła Spychała
160
(2,65%)
-
2
Dariusz Marek Bielawski
168
(2,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Angelika Monika Pietrzyńska
180
(2,98%)
-
2
Krystyna Walentyna Matkowska
279
(4,62%)
-
1
Zbigniew Mieczysław Piątek
775
(12,84%)
-
6
Agnieszka Anita Bojko
172
(2,85%)
-
4
Marcin Zurman
77
(1,28%)
-
5
Janusz Dubiel
341
(5,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Citkowski
68
(1,13%)
-
4
Robert Pilarski
34
(0,56%)
-
5
Marcin Sikora
81
(1,34%)
-
2
Julita Świstak
33
(0,55%)
-
1
Magdalena Sroka
388
(6,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA
-
1
Krystian Szymon Kawczyński
478
(7,92%)
-
2
Marek Marian Drogomirecki
327
(5,42%)
-
4
Hanna Elżbieta Gapska
176
(2,92%)
-
3
Justyna Teresa Giś
188
(3,11%)
Okręg 4
miasto i gmina Trzcianka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Bożena Maria Wargin
157
(1,65%)
-
4
Rafał Kwiatkowski
117
(1,23%)
-
3
Zbigniew Paszko
404
(4,26%)
-
5
Karolina Agnieszka Kubilus
181
(1,91%)
-
1
Włodzimierz Stanisław Ignasiński
1 136
(11,97%)
-
2
Anna Maria Wyrzykowska
203
(2,14%)
-
6
Radosław Gostołek
136
(1,43%)
-
8
Danuta Walkowiak
104
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM
-
3
Anna Janina Szofer
89
(0,94%)
-
5
Agata Ewelina Czaja
30
(0,32%)
-
1
Zbigniew Maćkowiak
889
(9,37%)
-
8
Mariusz Piotr Kukuś
295
(3,11%)
-
2
Marek Joachimiak
571
(6,02%)
-
7
Adam Paweł Pańkow
43
(0,45%)
-
4
Paulina Flitta-Kubisz
25
(0,26%)
-
6
Paweł Kolendowicz
127
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tadeusz Krzysztof Teterus
2 354
(24,81%)
-
2
Ewa Jadwiga Sumińska
298
(3,14%)
-
8
Andrzej Kotwicki
57
(0,60%)
-
3
Grażyna Anna Kordek-Zozula
177
(1,87%)
-
4
Grzegorz Bronisław Białoskórski
131
(1,38%)
-
5
Marek Andrzej Kordek
164
(1,73%)
-
6
Danuta Zborowska
59
(0,62%)
-
7
Krzysztof Leszek Krajewski
56
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Alojzy Bogacz
680
(7,17%)
-
3
Lidia Oświecimska
227
(2,39%)
-
2
Jacek Wawrzon
298
(3,14%)
-
7
Alicja Magdalena Bodoń-Walkowiak
44
(0,46%)
-
4
Wojciech Andrzej Barczak
111
(1,17%)
-
5
Beata Stefanowicz
90
(0,95%)
-
6
Piotr Radosław Rej
63
(0,66%)
-
8
Krzysztof Bukowski
171
(1,80%)
Okręg 5
miasto i gmina Wieleń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Franciszek Wojewoda
117
(2,43%)
-
3
Bogumił Antoni Karaśkiewicz
53
(1,10%)
-
1
Jerzy Pokrywczyński
275
(5,72%)
-
2
Urszula Ewa Sałanowska
194
(4,04%)
-
4
Danuta Maria Włochal
122
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM
-
1
Piotr Sikora
494
(10,28%)
-
2
Piotr Leszek Bielawski
108
(2,25%)
-
3
Agnieszka Zofia Gajdzińska
86
(1,79%)
-
4
Renata Kurstak
43
(0,89%)
-
5
Mateusz Matuszczak
52
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Czesław Michał Nowakowski
181
(3,77%)
-
1
Janusz Antoni Białoskórski
419
(8,72%)
-
3
Jerzy Kośmider
361
(7,51%)
-
5
Edyta Lidia Domańska
55
(1,14%)
-
4
Adriana Barbara Fraszewska
167
(3,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Kinga Jahnz
88
(1,83%)
-
3
Marek Helak
312
(6,49%)
-
1
Piotr Roman Waśko
827
(17,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA
-
1
Małgorzata Jędrych
111
(2,31%)
-
4
Szymon Rojewski
298
(6,20%)
-
3
Jan Ryszard Pączek
91
(1,89%)
-
5
Sławomir Krzysztof Pieścikowski
164
(3,41%)
-
2
Natalia Anna Boberska
188
(3,91%)