Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwa: Chruszczyny, Daniszyn, Mazury
Pokaż więcej
Łukasz Wierzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
108
(24,55%)
Paweł Małuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
311
(70,68%)
Tomasz Tarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
21
(4,77%)
Okręg 2
sołectwa: Cegły, Łąkociny, Radziwiłłów
Pokaż więcej
Monika Bielawska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(18,88%)
Zenon Jan Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
287
(61,59%)
Tomasz Kuświk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
64
(13,73%)
Ryszard Michał Luboński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
27
(5,79%)
Okręg 3
sołectwa: Lamki, Świeligów, Zacharzew
Pokaż więcej
Iwona Grabowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(17,60%)
Piotr Śniegowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
390
(50,85%)
Grażyna Anna Dymała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
194
(25,29%)
Maria Błochowiak-Matuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
48
(6,26%)
Okręg 4
Wieś Gorzyce Wielkie ulice: Bratnia, Gimnazjalna, Jabłonkowa, Kościelna, Krótka, ks. Teodora Korcza, Kwiatowa, Leśna, Makowa, Parkowa, Północna, Różana, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Zacisze, Żwirowa
Pokaż więcej
Marcin Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
176
(35,27%)
Ewa Mierzwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
187
(37,47%)
Marek Kuświk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
136
(27,25%)
Okręg 5
Wieś Gorzyce Wielkie ulice: Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, ks. Franciszka Robakowskiego, Klonowa, ks. Kazimierza Wasiaka, Okólna, Ogrodowa, Ostrowska, Piaskowa, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Rubinowa, Spacerowa, Szafirowa, Topolowa
Pokaż więcej
Wojciech Hądzel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(27,64%)
Agnieszka Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
322
(72,36%)
Okręg 6
sołectwo Topola Mała
Pokaż więcej
Przemysław Wala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189
(38,49%)
Rafał Marcin Dolata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
233
(47,45%)
Jerzy Adam Hnatyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
69
(14,05%)
Okręg 7
sołectwa: Nowe Kamienice, Smardowskie Olendry, Wysocko Wielkie
Pokaż więcej
Anna Szypuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(10,99%)
Henryk Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
440
(69,07%)
Adrianna Katarzyna Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI 2018
103
(16,17%)
Ewa Joanna Róg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
24
(3,77%)
Okręg 8
sołectwa: Sadowie, Wtórek
Pokaż więcej
Tomasz Bergandy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196
(23,59%)
Ryszard Ryfa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
346
(41,64%)
Marcin Fleischer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
176
(21,18%)
Andrzej Stanisław Ciechanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
113
(13,60%)
Okręg 9
sołectwo: Czekanów
Pokaż więcej
Marek Jagodziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(19,25%)
Maria Katarzyna Bera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
100
(23,47%)
Małgorzata Katarzyna Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
60
(14,08%)
Izabela Banach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
184
(43,19%)
Okręg 10
sołectwa: Franklinów, Lewkowiec
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Płóciennik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(30,29%)
Marian Waliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
157
(57,30%)
Tadeusz Roman Kubera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
34
(12,41%)
Okręg 11
sołectwa: Lewków, Michałków
Pokaż więcej
Zygmunt Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(14,66%)
Stefania Kątna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
189
(35,53%)
Kazimierz Działoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI 2018
64
(12,03%)
Krzysztof Grzegorz Wanat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY KRAWCZYK GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
35
(6,58%)
Tadeusz Kamzol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KAMZOLA
166
(31,20%)
Okręg 12
sołectwa: Będzieszyn, Gutów, Kwiatków, Młynów, Słaborowice
Pokaż więcej
Katarzyna Komorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(14,65%)
Maria Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
64
(16,45%)
Edyta Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
268
(68,89%)
Okręg 13
sołectwa: Karski, Kołątajew, Lewków Osiedle
Pokaż więcej
Romuald Józef Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(3,70%)
Halina Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
266
(42,77%)
Monika Anna Orzechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
333
(53,54%)
Okręg 14
sołectwa: Biniew, Górzenko, Górzno, Szczury
Pokaż więcej
Zofia Raczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(16,36%)
Anna Demska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
92
(15,51%)
Marian Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI I DLA LUDZI 2018
114
(19,22%)
Michał Szymoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI”
290
(48,90%)
Okręg 15
sołectwa: Borowiec, Sobótka
Pokaż więcej
Maria Bocianowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
197
(38,86%)
Ryszard Jan Adamek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KUROSZCZYKA
310
(61,14%)