Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Chojno od nr 1 do nr 60
Pokaż więcej
Katarzyna Gorszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
27
(17,76%)
Marian Zbigniew Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(25,00%)
Maciej Józef Gniazdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
87
(57,24%)
Okręg 2
Sołectwo Chojno od nr 61 do nr 100
Pokaż więcej
Aldona Maria Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
29
(24,17%)
Karolina Maria Łukowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
40
(33,33%)
Paweł Kląskała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
51
(42,50%)
Okręg 3
Sołectwo Chojno od nr 101 do końca, Sołectwo Podborowo
Pokaż więcej
Marita Maria Jarus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
15
(8,57%)
Natalia Anna Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
40
(22,86%)
Bogumiła Maria Andrzejak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(34,29%)
Agata Katarzyna Karaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
60
(34,29%)
Okręg 4
Sołectwa Golejewko, Sołectwo Golejewo
Pokaż więcej
Adam Waresiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
28
(14,14%)
Elżbieta Kędziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
30
(15,15%)
Robert Roman Lisiecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(52,53%)
Halina Beata Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
36
(18,18%)
Okręg 5
Sołectwo Niedźwiadki, Sołectwo Dębionka w tym wieś Kubeczki należąca do obszaru sołectwa Dębionka
Pokaż więcej
Weronika Bartkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
12
(12,63%)
Wojciech Leszek Kędzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
40
(42,11%)
Agnieszka Jakubowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(45,26%)
Okręg 6
Sołectwo Osiek od nr 1 do nr 50
Pokaż więcej
Iwona Katarzyna Olejnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
19
(14,50%)
Małgorzata Tyczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
52
(39,69%)
Hubert Jan Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(45,80%)
Okręg 7
Sołectwo Osiek od nr 51 do końca
Pokaż więcej
Elżbieta Łakoma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
50
(63,29%)
Martyna Wiktoria Wojtyczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
29
(36,71%)
Okręg 8
Sołectwo Pomocno, Sołectwo Zaorle
Pokaż więcej
Kamila Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
11
(7,10%)
Paweł Piotr Sierpowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
57
(36,77%)
Jerzy Ryszard Chudzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(23,23%)
Wiesław Krzyżosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
51
(32,90%)
Okręg 9
Sołectwo Góreczki Wielkie, Sołectwo Ostrobudki
Pokaż więcej
Lucjan Walenty Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
28
(14,97%)
Roman Franciszek Kozica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
49
(26,20%)
Paulina Przewoźna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(41,71%)
Adriana Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
32
(17,11%)
Okręg 10
Sołectwo Pakosław: ul. Kadm. Stanisława Mieszkowskiego ul. Dubińska, ul. Kolejowa ul. Strażacka
Pokaż więcej
Krzysztof Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
22
(10,78%)
Tadeusz Piotr Łapawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
46
(22,55%)
Aleksander Jan Naglik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(28,92%)
Michał Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
77
(37,75%)
Okręg 11
Sołectwo Pakosław: ul. 40 lecia ul. Młyńska ul. Olbina ul. Parkowa ul. Rolnicza ul. Ogrodowa
Pokaż więcej
Henryk Kędzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
44
(23,66%)
Waldemar Jackowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
47
(25,27%)
Danuta Guzikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(25,81%)
Piotr Józef Smakulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
47
(25,27%)
Okręg 12
Sołectwo Pakosław: ul. Jodłowa ul. Leśna ul. Lipowa ul. Modrzewiowa ul. Podgórze ul. Sosnowa ul. Świerkowa ul. Francuska ul. Letniskowa
Pokaż więcej
Krystyna Skowrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
20
(9,43%)
Marcin Wlekliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
10
(4,72%)
Jakub Piechocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(30,19%)
Piotr Skrzypek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
118
(55,66%)
Okręg 13
Sołectwo Sowy: od nr 1 do nr 54 oraz ulice sołectwa Sowy: ul. Letniskowa ul. Słoneczna ul. Kajakowa ul. Zacisze ul. Spokojna ul. Plażowa ul. Spacerowa ul. Turystyczna
Pokaż więcej
Anita Rabiega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
53
(33,13%)
Monika Józefa Wielebska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
52
(32,50%)
Radosław Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(18,75%)
Klaudia Broda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
25
(15,63%)
Okręg 14
Sołectwo Sowy od nr 55 do końca oraz Halin należący do obszaru sołectwa Sowy, Sołectwo Białykał
Pokaż więcej
Krzysztof Lucjan Kasperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
8
(5,76%)
Rafał Staśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
44
(31,65%)
Barbara Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(25,90%)
Mariola Kusztelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY PAKOSŁAW
51
(36,69%)
Okręg 15
obszar sołectwa Sworowo w tym osada leśna Skrzyptowo
Pokaż więcej
Michał Antoni Pietrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO MOŚKA
19
(16,96%)
Sławomira Elżbieta Kroma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BIECHOWIAKA
25
(22,32%)
Jarosław Andrzej Kaczor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(60,71%)