Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Skoki-ulice: Boczna, Kościelna, Krańcowa, Kręta, Krótka, Piaskowa, Plac Kościelny, Pogodna, Poznańska, Przylesie, Rogozińska, Rościńska, Wąska, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Dariusz Mikołaj Patelski
93
(31,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SURDYKA
-
16
Andrzej Surdyk
103
(35,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA NOWAKA
-
23
Wiesław Paweł Nowak
57
(19,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Anna Makowska
39
(13,36%)
Okręg 2
Miasto Skoki-ulice: Jana Pawła II, Ogrodowa, Parkowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Strażacki, Rynkowa, Strumykowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Dariusz Krzysztof Jahnz
87
(28,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Zofia Auguścińska
25
(8,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Zbigniew Mieczysław Kujawa
153
(50,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Natalia Kałasz
36
(11,96%)
Okręg 3
Miasto Skoki-ulice: Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Turystyczna, Wągrowiecka, Wczasowa, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Marek Grzegorzewski
105
(35,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Anna Sawińska
9
(3,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Alicja Małgorzata Kramer
84
(28,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BERENDTA
-
17
Elżbieta Irena Berendt
62
(21,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Karolina Wąsiewicz
33
(11,26%)
Okręg 4
Miasto Skoki-ulice: Wincentego Ciastowicza, Ludwika Dąbrowskiego, Dworcowa, Kazimierza Wielkiego, Łąkowa, Rakojedzka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Szymon Kaczmarek
37
(12,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Filip Kujawa
50
(16,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Wiesława Barbara Surdyk-Fertsch
97
(31,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BERENDTA
-
17
Krzysztof Stanisław Berendt
56
(18,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Aleksandra Aurelia Radecka
67
(21,82%)
Okręg 5
Miasto Skoki-ulice: Bliska, Dojazd, Dolna, Falista, Górna, Graniczna, Irysowa, Konwaliowa, Okrężna, Osiedlowa, Podgórna, Poprzeczna, Różana, Tulipanowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Łukasz Wróbel
57
(15,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Włodzimierz Załęski
33
(8,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Franciszek Władysław Deminiak
86
(22,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KUBICKIEGO
-
21
Zbigniew Krzysztof Kubicki
203
(53,56%)
Okręg 6
Miasto Skoki-ulice: Antoniewska, Bartosza Głowackiego, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Malinowa, Wiśniowa, cz. m. Piła-Młyn osada: Antoniewo, Antoniewo Leśniczówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Sławomir Józef Kucharski
58
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Tomasz Pruss
66
(22,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Stanisław Kaniewski
71
(24,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Małgorzata Mizgajska
95
(32,76%)
Okręg 7
Miasto Skoki-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Polna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa cz. m Karolewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Dariusz Piotr Matuszczak
59
(21,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Mariusz Krzysztof Andrzejewski
101
(36,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Piotr Babrakowski
114
(41,61%)
Okręg 8
wsie: Chociszewo, Kakulin, Rakojady przysiółki: Chociszewko, Nadmłyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Marian Wacław Gruszka
55
(40,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Radosław Weichert
38
(28,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Aneta Matuszak
42
(31,11%)
Okręg 9
wsie: Jabłkowo, Kuszewo osada: Pomarzanki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Magdalena Pinkowska
19
(11,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Mateusz Marek Kozłowski
30
(17,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Mirosława Teresa Tylczyńska
37
(21,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Mateusz Stajkowski
58
(34,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUCNER
-
20
Mirosława Kucner
13
(7,65%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
22
Anna Szczurek
13
(7,65%)
Okręg 10
wsie: Bliżyce, Glinno, Jagniewice, Raczkowo, Wysoka osada: Antoniewo Górne, przysiółek: Niedarzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Sebastian Żelazny
32
(16,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Mateusz Krawczyk
40
(20,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Roman Witek
61
(31,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Łukasz Sylwester Kubiński
62
(31,79%)
Okręg 11
wsie: Niedźwiedziny, Pawłowo Skockie, Sławica, Stawiany osada: Ignacewo, przysiółki: Dzwonowo, Dzwonowo Leśne, Miączynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Rafał Włodzimierz Grzywaczewski
41
(13,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Gracjan Walkowiak
31
(10,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Jerzy Szczepan Dembiński
94
(31,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SURDYKA
-
16
Marzena Wyleżała
117
(38,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Jan Garstka
18
(5,98%)
Okręg 12
wsie: Brzeźno, Rejowiec, Sława Wielkopolska, Szczodrochowo, osada: Gozdowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Krzysztof Birger
18
(6,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Arkadiusz Piotr Sommerfeld
76
(27,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SURDYKA
-
16
Daniel Stoiński
86
(31,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Leszek Stanisław Gronowicz
95
(34,55%)
Okręg 13
wsie: Budziszewice, Potrzanowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Magdalena Łączyńska
76
(21,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Rafał Paweł Witkiewicz
29
(8,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Stanisław Janecko
193
(54,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Agnieszka Kowalewska
59
(16,53%)
Okręg 14
wsie: Grzybowice, Grzybowo, Lechlin, Roszkówko, Rościnno przysiółek: Lechlińskie Huby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Paweł Grabiński
167
(50,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Hanna Weronika Kaliska-Bui
16
(4,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Hubert Jan Czarnecki
103
(31,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Patryk Loręcki
42
(12,80%)
Okręg 15
wsie: Lechlinek, Łosiniec, Roszkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA OWCZARZAKA
-
19
Andrzej Feliks Mazurek
57
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ANDRZEJEWSKIEGO
-
15
Ireneusz Żak
3
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KŁOSA
-
14
Piotr Wiśniewski
90
(40,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY RADECKIEJ
-
18
Arleta Budka
74
(33,04%)