Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Bojanowo, ulice: Drzymały, Działkowa, Kasztanowa, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Platanowa, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Piotr Młyńczak
49
(19,22%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Joanna Stachowiak
29
(11,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Waldemar Czerwiński
177
(69,41%)
Okręg 2
Miasto Bojanowo, ulice: Dąbrowskiego, Kilińskiego Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kwiatowa, Mickiewicza, Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich, Sikorskiego, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Dzikowska
70
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Anita Kończak
35
(12,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Jan Walenty Moryson
170
(61,82%)
Okręg 3
Miasto Bojanowo, ulice: Dworcowa, Krótka, Pocztowa, Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Rychlik
63
(23,51%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Monika Ptaszkowska-Szumna
13
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Ilona Maria Pazoła-Szymańska
120
(44,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOJANOWO 2023
-
18
Maciej Kąpielski
72
(26,87%)
Okręg 4
Miasto Bojanowo, ulice: 1 Maja, Bojanowskiego, Gołaszyńska, Królowej Jadwigi, Leśna, Lipowa, Marcinkowskiego, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Ratuszowa, Szkolna, Śliwkowa, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Maciej Przewoźny
52
(19,62%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Przemysław Piotr Trojan
69
(26,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Tomasz Wałkiewicz
144
(54,34%)
Okręg 5
Miasto Bojanowo, ulice: 17 Stycznia, Browarowa, Kościuszki, Półwiejska, Sienkiewicza, Świętego Józefa, Wolności, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Halina Anna Aleksander
34
(14,59%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Andrzej Fiebich
57
(24,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Tomasz Woźniczka
142
(60,94%)
Okręg 6
Wieś: Tarchalin, Potrzebowo, Gołaszyn od nr 1 do nr 60, Gołaszyn ulice: Chopina, Kurpińskiego, Moniuszki, Mylna, Paderewskiego Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Maria Lorek
99
(25,71%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Jan Kubis
163
(42,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Anna Olga Busza-Noińska
123
(31,95%)
Okręg 7
Wieś: Gołaszyn od nr 60A do nr 125, Karolewo, Szemzdrowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kinga Berger
115
(38,72%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Alina Małgorzata Broniarz
127
(42,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Łucja Barbara Mirek
55
(18,52%)
Okręg 8
Wieś: Pakówka, Trzebosz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edward Gurdak
52
(23,96%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Ewa Janina Ptak
29
(13,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Renata Teresa Jagodzik
136
(62,67%)
Okręg 9
Wieś: Golina Wielka od nr 1 do nr 55, Golinka, Wydartowo Drugie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Jarosław Wojciech Bartkowiak
105
(60,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Anna Ratajczak
69
(39,66%)
Okręg 10
Wieś: Golina Wielka od nr 56 do nr 108 A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Aleksander Nadrowski
64
(32,82%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Jan Kazimierz Mardas
29
(14,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Dariusz Antoni Stachowiak
102
(52,31%)
Okręg 11
Wieś: Gierłachowo, Kawcze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Stanisław Jarmuż
43
(17,41%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Ewa Szczepaniak
114
(46,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Wiesława Świerzewska
90
(36,44%)
Okręg 12
Wieś: Parłowice, Zaborowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Sebastian Maciej Miekisz
131
(75,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Przemysław Franciszek Gawlicki
42
(24,28%)
Okręg 13
Wieś: Czechnów, Giżyn, Sułów Mały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Janusz Winiarski
101
(49,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Karolina Katarzyna Salamon
102
(50,25%)
Okręg 14
Wieś: Gościejewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Agata Bura
86
(60,56%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Bernadeta Mroczyk
56
(39,44%)
Okręg 15
Wieś: Sowiny, Wydartowo Pierwsze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Andrzejewska
35
(19,66%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA
-
16
Zygmunt Bogdan Maćkowiak
60
(33,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DUBIELA
-
17
Bogumiła Maria Woźniak
83
(46,63%)